BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl biçilmiş kereste elde etmek. "Skyrim": İnşaat

Güncelleme Hearthfire, diğer değişiklikler ve yenilikler arasında, "Skyrim" kendi ev inşa etmek fırsatı ekledi. Bu anlamlı oyun değil, aynı zamanda patlatır arasında bir mola çeşitlendirmek sadece mümkün kılar.

Bu doğaldır, konut inşaatının örneği, kil, cam, taş ve kereste için, gibi kaynaklar, belirli bir miktar harcama gerekir için söyledi. "Skyrim" özel dikkat edilmelidir, her biri kendi üretimi için çeşitli seçenekler sunar. Bu yazıda size biçilmiş kereste ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz.

ana yolu

Kereste - oyun dünyasında seyahat ederken, doğru kaynak yapılan hangi kereste fabrikasında, onun genişlik üzerinde toplanabilir. "Skyrim" zengin gür ormanları, ağaç işleme yerel halkın ana aktivitelerinden biri haline gelmiş olması şaşırtıcı değildir.

Bir ürünü sipariş etmek için kereste fabrikasının sahibine konuşmak gerekiyor ve onun için ona 200 altın ödemek. Eğer sizin için bir anlaşma yapmak için yönetici sormak gereksiz ayak işlerini dan böylece kendini kurtararak olabilir, Ayrıca, burada "Skyrim" Kütük kereste almak bilmiyorsanız, veya sadece evinizi terk etmek istemiyoruz.

Günlük kahraman envanterine eklenecektir unutmayın. Bunun yerine, yığınlar halinde şantiye yakınında görünür. Ayrıca kaynağın yüksek maliyeti unutmak, bu nedenle Alışveriş öncesi, gerekli miktarda olduğundan emin yapmazlar.

kendi üretim

İsterseniz ücretsiz biçilmiş kereste alabilirsiniz. "Skyrim" Böyle ihtimali yararına yoksundur. Bunu yapmak için, sahibine konuşmak ve yakacak odun üretimi için izin ona sormak, bıçkı fabrikasına gitmek gerekir. Derhal o kabul etmedi, bu nedenle ilk bir şekilde esnaf yatıştırmak zorunda. Örneğin, bir kaydedici belirli bir süre olarak çalışmak ve böylece ilişkinizi geliştirebilirsiniz.

Eğer anlaýn sonra, ellerinizle Hızar ve süreç günlükleri kullanmanızı sağlayacak. Her üretim döngüsü sonra bunu para harcamadan 10 ünite alacaktır. çok fazla zaman gerektirecektir rağmen bu yöntem, güzel bir kuruş tasarruf edecek.

fanlar hile için Way

Son olarak, hile ve anlık biçilmiş kereste almak için bir yolu yoktur. "Skyrim", bildiğimiz gibi, sadece herhangi bir kaynağın gerekli miktarda elde edebilmeniz biri hile, yoksun değildir.

biçilmiş kereste elde etmek için, konsol komutu «player.additem HH00300e" girmeniz gerekir. Burada, yerine «XX» addon Hearthfire yükleme prosedürünü gösteren 01'den 04'e figürü yerine gereklidir. Çoğu zaman, istediğiniz değeri 04 eşit olacaktır, ancak hile işe yaramazsa, diğer sayılar deneyebilirsiniz.

Böylece istediğiniz zaman sınırsız miktarda günlükleri alabilirsiniz ve bu değerli altın israf olmaz. Ama hile kullanımı oyunun eğlenceli yağma unutmak, bu nedenle mümkün olduğunca az kullanmaya çalışmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.