HobiDikiş

Boncuk Anahtar zincirleri. Dokuma düzeni çilek

Şimdi, belki de boncuk dokuma tekniği hakkında duymamıştır yeryüzünde hiçbir erkek vardır. Bu sanat bile 5000 yıl önce hakim olmuştur. Sonra atamız bugünün boncuk böylece anımsatan olan küçük boncuklar, becerikli kolye yapıyor. Daha sonra bazı kültürlerde onlar halılarını işlemeli ve heykeller kullanılan. Ayrıca dini amaçlı ve onları koğuşta yapılan boncuklar.

sadece ilginç sonuç Bunu da yapmaya olan güzel ve faydalı şeyler olduğu için yavaş yavaş halk sanatının dokuma boncuklar, büyük bir hobi haline gelmiştir. Sen takı, cüzdan ve çanta, el sanatları ve oluşturabilirsiniz boncuk takılar. dokuma şemaları artık kullanılabilir ve oldukça yaygındır. Ve tek kelimeyle muhteşem tarafından oluşturulan ve yapılabilecek ürün çeşitliliği bu teknik er usta teşvik eder. küçük ürünlerde daha iyi öğrenin. dokumak için deneyin takılar boncuk. Yeni başlayanlar için Düzenleri oldukça basit ve açıktır. Ne duruyorsunuz! Biz başarılı olacaktır eminiz!

boncuklardan düzeni kolye Dokuma

Bugün çilek şeklinde brelochki yapmak için bir araya çalışacağız. Onlar oldukça güzel ve çekici bir görünüm. Ayrıca, bu şema, prensip olarak, en basit ve anlaşılır birine ait boncuk biblolar bulunmaktadır. Ve onlar ciddi ve emek yoğun ürünler yapmak için gelecekte size yardımcı olacak çeşitli dokuma teknikleri kullanır. hemen şeması sadece onları anlamaya çalışarak vaktini kaybetmek çok kafa karıştırıcı boncuk zincir, tekniği büyük, ağır almaya çalışmayın. kademeli eğitimin sorusuna Yaklaşım, her seferinde daha da karmaşık ürünler yapmaya çalışıyor.

Çilek anahtarlık

Üretiminin için, bazı malzemeler lazım. Çilek, onların şeklini kaybeder şekil ve bıldırcın yumurtası benzer boyutta, ahşap gerekmez için. Ayrıca bir iğne ve dört renkte boncuklar bir avuç (eğer güvenilirliği hattını kullanabilirsiniz) iplik gerekir: parlak kırmızı - yapraklar için, beyaz - - kapanım için en meyveler, koyu ve açık yeşil için. dokuma tekniği aşağıdaki gibidir: İlk kemer yapmak - bu bizim çilek orta parçası olmak ve sonra aşağı onu katılmak ve edecektir. bir daire içinde mozaik tekniği - kayış normal bir 3x3 grid ve taç dokunmuştur. kemer fotoğrafları tekniği dokunmuş olabilir, ancak diğer şekillerde olabilir. , Iplik 16 boncuk yazın 8 saymak ve son iğneyi. Şimdi 3 boncuk kırbaç ve her 4 Konu. Eğer boncuk ilk seti ulaştığınızda, yeni bir satır başlatın. 5 tanesi ortasında 3. Konu yine o her zaman boncuk sinirli, vb. Çilek devre birbirine üçgen benzer anahtarlık boncuk, dokunması da mümkündür. Eğer boncuklardan yumurta var sonra, o bırakır üst dikmek mümkündür. Bunlar ayrı ayrı dokumak gerekiyor. Eğer çilek desen bağlıdır seçin ekipman ne tür unutmayın. Sen, eşsiz, güzel ve orijinal bir şey olabilir sonunda o ve herhangi bir özel düzeni kullanın ve hayal deneyin asla!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.