ÇirkinlikMutfak

Lav Mangal - genel özellikleri, kapsam

Barbekü lav en popüler profesyonel ekipman sürecinin temsilcisi ve çok boşuna değildir. Evet, uygulama alanı oldukça (aynı modellerle karşılaştırıldığında) sınırlı, ancak nihai sonuç herhangi şüpheci memnun edebiliyor. Yeterince ızgara yapar ısı, orta ölçekli ziyafeti hizmet etmek.

Çalışma prensibi

Lav ızgara size ızgara altında özel açık alan almadan, geleneksel bir mutfakta yemek olacak "dumanlı" mükemmel yemekler, sağlayabilir.

aşağıdaki gibi işlem ilkesi: üç taraftan lav ızgara ısıtma elemanının kalp normal olarak, salon yüksek kenar. Tan yemek pişirmek için ızgara üzerinde yer almaktadır. Her zamanki, doğru mu? Ama ilginç olan Taine yerleştirilen, ancak ızgara altına almaktadır - lav kayalar olduğunu! Yani, lav ızgara yerleşik ısıtma elemanı olan bir kafes üzerinde bulunan sırayla, gıda teminine olanak verir, taşlar, ısıtır. bütün yapının, özellikle güzellik sırasında yemekleri sadece bir aromatik duman olarak, lav ışıklarını damlar ve geri gıda döner suyu izole pişirme olmasıdır. taşlar yıkanabilir. Sadece "ama" hangi dikkat ızgara satın dikkat edilmelidir için - gerçekten içiyor! Rahat çalışma için yetkili havalandırma bakmak gerekmektedir.

Barbekü lav Abat

Rus üreticilerin müşterilerine bu tür ekipmanlar sunuyoruz. Marka Abat GLA-40H en kanıtlanmış modeli. Küçük makine - * 515mm 750 * 400, bir masaüstü performansını. önemli ölçüde enerji maliyetlerinden tasarruf elektrik ve gaz, olmadığı için özellikle iyi. Doğal ve LPG, hem bağlanır. ortalama fiyat - 35.000 ruble.

İtalya'dan Ekipmanları. ızgara Apach

şirket Apach (İtalya) catering çıkışları için kendi ekipman için dünya çapında bilinir. ve sobalar ve fırınlar ve makarna ve Şok donlar dolaplar - Onlar her şey var. Doğal olarak, lav ızgara da. Bunlar şu modelleri (çalışma gaz) ile temsil edilmektedir:

  • Apach APGG-47p. Yürütme kat. Boyutlar - 400 * 700 * 850mm, açık standı ile donatılmış. ortalama fiyat - 97,000 ruble.

  • Apach APGG-77P. Yürütme kat. Boyutlar - 700 * 700 * 850mm, açık standı ile donatılmış. ortalama fiyat - 154.000 ruble.

Fransa'dan Ekipmanları. Lav Izgara Merdane Izgara

Çeşitli nedenlerle gaz şebekeleri mümkün olmadığı durumlarda, bir Fransız marka Ekipmanları Merdane Mangal yoktur. Isıtıcılar (yaklaşık on pozisyonlar) değişken bir düzenleme - model RG 140, 300 * 550 * 165 mm boyutlarına sahip ve büyük bir özelliği vardır, 220V tarafından desteklenmektedir. Bu işe ekipmanın ince ayarına imkan verecek - örneğin, balık ve sebzeler yoğun aranjman farklı olmalıdır. Bu ızgara elektrikli lav, minyatür, neşe ve enerji tüketimine ek olarak - en fazla 2,5 kW, ısıl ekipman için çok mütevazı. ortalama fiyat - 18.000 ruble. Ama yabancı ekipmanın fiyatı şimdi kur doğrudan bağlı olduğunu anlamalısınız (ve dolayısıyla, önemli ölçüde değişebilir).

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.