SağlıkTıp

Larkspur: merhem, krem, merhem

Şu anda, karakafes dahil ilaçların büyük bir çeşitlilik eczaneler. Bir merhem, jel, çay, melisa, krem - Onları larkspur ilaç arasında. Uygulamaya bağlı olarak, hasta, uygun tıbbi formu seçebilirsiniz. Larkspur merhem, örneğin, bir çok üretici tarafından üretilen ve farklı bir şekle, ancak farklı hacmi sadece sahiptir. 20, 50 ve hatta 100 gram - Seçenek hacmi aşağıdaki uygundur. Bize tedavi edici etkisi larkspur daha ayrıntılı olarak ele alalım.

Larkspur (aka karakafes), anti-enflamatuar ve biyolojik olarak aktif maddeler, hem de vitamin Özellikle E. içeren, melisa "larkspur" uçucu yağlar ve kondroitin içerir. özleri ve karakafes bodyagi, glukozamin hidroklorür, propilen glikol ve diğerleri - Tabii ki, bileşim, bundan başka karakafes merhemini ve diğer maddeleri içerir. Tipik haliyle, melisa (sürtünme için) harici uygulama için kullanılır. , Karmaşıklığı değişen kas, deri ve kemik onarımını güçlendirilmesi yaraların daha hızlı iyileşmesi için Uygulamalı larkspur merhem.

Bu yaranın kenarları veya etkilenen alan 2-3 kez bir gün hafif masaj yardımı ile ovuşturdu edilmelidir. Doktorlar Hastanın durumu uygulaması başlangıcından sonra birkaç hafta sonra iyileşmiş söylüyorlar. bir merhem larkspur ve bir krem şeklinde de mevcuttur. Bu biraz daha yüksek bir konsantrasyon ve hemen hemen aynı bileşime sahiptir. Açık yeşil renkli ve çam iğneleri kokusu yararlı, hoş. Ve en önemlisi - nazikçe etkilenen alan üzerinde ısınma etki gösterirler. merhem ovmadan kalın bir tabaka uygulanarak günde iki kez uygulanır. Gece sarma tabakası ve hızlandırılması ve etkisini artırmak için ılık bandaj bir bamteli artan önerilir. Burkulma, kırılma ve derinin ağır hasar sonra iyileşme - merhem daha ciddi yaralanmalara hedeflenmektedir.

kemik füzyonu, geciktirmek şifa ve kas kurtarma büyük bir etkisi vardır, çünkü Oldukça sıklıkla larkspur merhem, rehabilitasyon döneminde reçete. İlacın Elemanları herhangi doku hücrelerinin geri alınması yönünde olumlu bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, bazen iç kullanım için çay ya da merhem reçete. İyi mantarlar ve patojenlerin çeşitli gelişmez ülser sonra işini geri, bağırsak aktivitesini normalleştirir. Nedeniyle merhem bileşenlerine deri, kas dinlenme alanları hasta restorasyon vardır ve hasarlı kas ve eklem ve kan pıhtılaşması kan dolaşımını arttırır.

Larkspur merhem geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Diğer ilaçlar, kontrendikasyonlar eksikliği ve halk tıpta yüzyıllardır Karakafesten kullanımı ile bunun söz konusu olduğunda bu tarafsızlık ekle. Bu tıbbi amaçlar için kullanılan farklı şamanlar ve şifacılar idi. Hatta Paracelsus şifalı özelliklerini kaydetti. Bütün bunlar açık bir popüler bir isim "hezaren" sonuçlandı. Karakafes doktorlar ulaşamadığı yerler için kullanmak özellikle iyidir. Örneğin, kırık kaburga iç yaralanma veya bel fıtığı ile. Bazı tuzu çökeltilerini çıkarmak için merhem kullanılır.

12 yaşından büyük merhem larkspur insanları kullanılması önerilir. Bazı doktorlar onun hamile kadınların kullanımını tavsiye etmiyoruz. Bu Karakafesten hiçbir kontrendikasyon, bebek bekleyen kadınların tedavisinde olduğu gibi, tamamen göreceli, ama yine de doğmamış çocuğa risk almaya değmez. Benzer şekilde, yaş sınırlarına. Onlar zayıf bir bağışıklık sistemi hala gelişmekte olan ve vücut, tahrişe ve diğer alerjik reaksiyonlar orada şişme olabilir çünkü Kısıtlama, çünkü çocuklarda alerji olası oluşum reçete.

As karakafes veya larkspur, görülebilir - oldukça yararlı bir doğal ilaç. yaralanma veya hastalık yapısına bağlı olarak ilacın çeşit kullanılabilir. Darbe larkspur yanı sıra diğer ilaçlar, henüz tek başına, yani birileri yardımcı olacaktır, ancak bazı yoktur. Ama önemli olan - kural zarar verme.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.