ÇirkinlikTamirat

Laminant "Harald Şiddetli": yorumlar

döşeme seçimi evinde sıcak bir atmosfer yaratmak için çok önemlidir. Onun yıllarca koydu. Nedenle, yüksek kaliteli kaplama uzun ömürlü satın almak önemlidir. Şimdi laminat parke haklı bir popülerlik. Bu güzel, dayanıklı, ambalaj nispeten kolaydır. Bu renk ve tonları büyük bir çeşitlilik vardır. Farklı ülkelerdeki üreticilerin çok sayıda Sorumlu bir seçim yapmak için izin verir. en özgün ve kaliteli koleksiyonlarından biri Ritter ( "Ritter"). Bu laminat "Harald Stern" kendisine karşılık gelir.

laminat Üreticisi

Bu LLC "Lamine Trader" (Mytischi) üretir. birleştiren uzman benzersiz özellikleri ve özelliklere sahip olan yeni bir laminat örnekleri oluşturmak. Üretim Avrupa kalite üretimini sağlanacağı Alman ekipman üzerinde yapılır. Üretici bir laminat aşınma direnci 33-34 sınıflarını belirtmektedir ve 8 ya da 12 mm'lik bir kalınlığa sahiptir.

Menzili birkaç yeni koleksiyon içerir:

 • yılan derisi etkisiyle "Georgiy Pobedonosets".
 • "Harald Stern."
 • "Nefertiti".
 • kabartmalı doğal deri ile "Hannibal". Bu "inci beyazı", "Siyah İnci", "rampa gümüş", dekorlarla içeren "Korol Nila."
 • "Peter» sürekli bir ağ etkisi yaratarak, 4 düzenlemede oluşur.
 • "Kraliçe Maya" ten etkisi.
 • "Karl Veliky" halka şekilli elemanlar ile 4 modelleri vardır.
 • "Yustian Veliky," serigrafi tekniği bulunmaktadır. Genellikle ülke evler için de kullanılır.

Her biri bir düzine çeşitleri kadar vardır. Bazıları oluklar bulunur, diğerleri onlarsız. Tek ve iki şeritli laminat "Ritter" vardır. neme dayanıklı türlerinin koleksiyonlarında yer almaktadır. Bunların kapsamında, geleneksel bir laminat daha geniştir. Bu yüksek nemli odalarda kullanılabilir. Laminant güvenilir en az 30 yıl süreyle size hizmet verecektir. Ürünün "Ritter" özelliklerini göz önünde bulundurun.

Özellikleri "Ritter" laminat

Laminat kalınlığı, renk, doku (yüzey tipi) malzemesi göz önüne alındığında, seçilmiş. Nem geçirmez bir model kaplama nem kısa maruz tabi tutulabilir alanlarda yer.

"Ritter" standart EN zemin HDF ocak olarak hizmet 13329. göre laminat oluşturur.

yük / aşınma sınıfı AC 5/33 olmalıdır. Üst koruyucu tabaka kalitesi 438-2,6 Avrupa standardı EN karşılık gelir. Kolayca mobilya hareketli karşı dayanıklıdır, yüzeyde topuklu izleri kalmaz. Laminat Avrupa standardı EN 438-2,18 uygun olarak ateşe dayanıklı olmalıdır. Bu Almanya'dan yüksek kaliteli malzeme kullanılarak elde edilir.

laminatların bir dezavantajı, kaygan yüzey. Bu, su ile temas halinde özellikle belirgindir. yaralanma riski az için, lamine yüzey özel bir kaymaz bir kaplama ile kaplanır. Bundan sonra, ıslak laminat onların sağlığı için korkmadan hareket edebilir.

Bir laminat seçerken türü kilitlemek oluşturdu. ürünü "Ritter" MastMaster veya Mega Usta, emprenye bir mum ile iki yönlü bir sistemdir. Bu nemden zemin korur, hem de birbirlerine panellerin daha dayanıklı bağlantısına katkıda bulunur. Yüzeyin bu tür bu bütün tuvali gibi görünüyor.

Laminat, kaplama "Ritter" çeşitli doku ve renktir. çeşitli ağaç türlerinin, sürüngen derinin Bu taklit. yılan derisi veya timsah gibi bazı çeşitleri. Bunlar yabancı ve yerli üreticilerin ürünleri arasında hiçbir analogları vardır.

panel boyutu

farklı çeşitleri panelleri boyama farklıdır, ama aynı boyutlara sahiptir.

 • Uzunluk 1295 mm.
 • Genişlik 192 mm.
 • Kalınlığı 12.1 mm.
 • bir şeridin 0.249 metre kare alanı. m.

Laminat 6 parçadan paketleri paketlenmiş. 17 kg toplam ağırlık, alan - 1,492 ayak kare. m.

Vücut üzerindeki etkileri

Çeşitli çalışmalar sağlık için o "Ritter" şirketin üretim güvende göstermiştir. Uçucu maddeler laminatm emisyon bu özel sınıfına E1 değinmektedir. Kullanıcı yorumları bir laminat kokusu çabuk döşeme sonra kaybolur söylüyorlar. Çeşitli çalışmalar alimler alerjik reaksiyonlara neden olmaz düşündürmektedir, bu hayvanların korkmuyor.

Koleksiyon "Harald stern"

Bu koleksiyonun Laminant yaşlanmanın etkilerini taklit eder. Bu boya kaplama çatlakları simüle Plank cracelures çekme etkisine sahiptir. Sığ yüzey rahatlama. Onun mat kaplama. yivsiz Laminant paneli "Harald Stern". onlar MastMaster tip bağlantıyı tıklayın.

Bu koleksiyonun Laminant 34 sınıf dayanıklılık anlamına gelir. 40 yıllık hizmet ömrü. Yüzeyi poliüretan ile kaplanır.

laminat paneller kolayca monte ve demonte farklı olan kilit MastMaster vasıtasıyla birbirine bağlanır. Bunlar kolaylıkla sökülüp başka bir yere nakli ve tekrar ayarlanabilir.

Taban plakaları son birkaç yıl içinde çok daha güçlüdür. Daha önce yoğunluğu 940 ile 1000 kg / m3, şimdi 750 kg / m3 idi. Kurulu kalınlığı 8 ila 12 mm yükselmiştir.

"Ritter" Laminat "Harald Stern" iyi bir termal stabilite, iyi, temiz sahiptir. Yıkama kir ve deterjan sonra lekeler oluşturmaz.

birçok alıcı incelemeleri laminat "Harald Stern" şık ve zarif olduğunu söylüyorlar. Bunlar kasıtlı bir yaşlanma o bozulmadan değil inanıyoruz. Aksine, laminat yüzeyinin "Harald Stern" eski atalarının siteleri anımsatmaktadır. Bu boyanmamış panoları itibaren onlar kolay kurulum, yumuşak bir yüzeye ve daha düşük bir fiyat ile ayırt edilirler. Onlara göre bakımı daha kolaydır. Sadece laminat "Harald Stern." Yıkamak

Yorumlar lüks mobilyalar, antika geniş odalarda harika görünüyor söylüyorlar. O doğal ağaçtan mobilya için uygundur. Laminat renk değişiyordu. Onların yardımı ile dilediğiniz tarzı bir oda dekore edebilirsiniz. Ama bunun çoğu klasik uygundur.

Laminant "Oliva süt"

Kahverengi bir belirti boyanmamış kurullarının sürekli web tarafından verilir ile "Harald Stern", "Oliva sütü" gri karanlık.

Tüm alıcılar bu resmi sevdim. Bazıları bunun kendi odalarında tasarımına uymuyor inanıyoruz. Onlar çok zor buluyorum.

Laminant "Şiddetli Meşe"

Laminant şirketi Ritter «Harald Stern" 'yaşlı meşe' gri. Çok daha hafif "Oliva meme" dir. Ayrıca göze çarpan lekeler, "ağaç halkaları" dir. Müşteri yorumları o büyük bir salonda iyi görünüyor söylüyorlar. Ama aynı zamanda geleneksel evlerde döşenebilir. o oda kapıları ile kombine edilecek gibi renklendirme kaplaması görünüm seçme. onlar laminat veya kapıların daha sık değişmesi nedeniyle duvarları veya duvar kağıdı rengini seç, gerekli değildir.

Nasıl bir laminat "Harald Stern" "Meşe yıl" müşteri yorumları değerlendirmek için? Onlar güvenilirlik ve yüksek kaliteli laminat vurgulamak. Kullanım birkaç yıl sonra, üst tabaka silinmeyen, pürüzsüz kalır. Sandalye ve diğer mobilya üzerine baskılar, çizikler hemen ardından kalmaz. Alıcılar kullanmak için "Meşe eskimiş" tavsiye laminat.

Laminant Ritter «Harald Stern" 'Kuzey Meşe' biraz kasvetli, koyu gri renktedir. Üzerinde craquelure etkisi olduğu kadar fark edilmez "Olivet meme." Alıcılar kat genellikle kirlenmiş aydınlık odalarda kullanmak için tavsiye edilir. Bu ofis veya topluluk tesisleri olabilir.

etki craquelure ile tek-yan tipi figürü ile "Harald Stern" "Meşe Yaz". Hiç konik kilit bağlantı türü MastMaster vardır.

"Harald Stern '" İskenderiye Meşe "Çok zarif, neredeyse beyaz vardır. craquelure etkisi de zar zor fark edilir. Ama bu sadece beyaz keten ve malzeme olmadığını vurguladı "ağacının altında."

"Lamine ahşap"

Laminant "Harald Stern", "Sibirya Sedir" zengin kahverengi rengi vardır. Etki craquelure laminat doğal motifi üzerinde. Müşteri yorumları o düğüm bu izlerin izlenimi verir ve doğal bir ağaç taklit söylüyorlar. Yarım tonlar, renk geçişleri bu izlenimi güçlendiriyor.

zemine benzer bir kaplama oluşturmak için "Güverte Elm" Laminat. koyu kahverengi renk panelleri renkli birbirinden biraz farklıdır. Birkaç renk var. Bu tür laminat kaplamasının uygulanması doğal bir görünüm oluşturur. Bu konut binalarında kullanılır.

Laminant "Huş Uzak Doğu" yatay çizgili boyama güzel bir ışık kahverengi vardır. Eh ev ve ofisler için uygundur. Üzerinde craquelure etkisi çok belirgin değildir.

laminat incelemeleri

Üye kaplamanın kalitesine dikkat edin. Laminat yaklaşık şömine ve diğer ısıtma cihazları ile ısıtılmaz. Onlar üzerinde toz görünmüyorsa kalır ile yıkandıktan sonra, lekeler ve lekeleri yıkama kolay olduğunu not edin. Normal olarak laminatın kısa süreli boğulmasını taşır. Paneller çözgü yoktur.

Sanatçı müşterilerin geniş bir yelpazede laminat renkler, ayrıcalıklı tasarım. Tüketiciler laminat o gün kabartma desen farkedilir olmadığını söylüyor. Akşam, daha iyi görünür ve oda özel bir cazibe ve rahatlık verir.

Üye laminat iyi ses yalıtımı sahip olduğunu belirtti. bunun üzerinde yürümek Adımlar zaman neredeyse tamamen sessizdir. sandalye ve tabureler bacakları üzerinde iz bırakmaz.

Müşteri yorumları laminat "Harald Stern" başarıyla ev, ofis, spor salonları, mağazalarda kullanılabileceğini söylüyor.

Adı dezavantajları lamine

Üye zamanla eklemlerde ince yontmataş görünen işaret etmektedir.

Bazı alıcılar kendilerini döşeme laminat koyulur. Genellikle plakalar oldukça dar yarık oluşur arasında sonuçlanan herhangi bir deneyimi. Ama alıcılar bu üreticinin hatası olmadığını biliyoruz. Nedenle ambalaj uzman bu sürecin uzmanlar emanet etmek daha iyidir.

Müşterilerin fiyatı laminat sevmiyorum. Metrekare yaklaşık 890 ruble maliyeti. Yabancı meslektaşları ile karşılaştırıldığında çok pahalı, ancak çoğu yerli daha pahalı değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.