SağlıkMüstahzarlar

Kullanım için İlaç "rumalon" Talimatlar

Hazırlama "rumalon" kondroprotektif ilaçların grubunu ifade eder. Ayrıca, bu ilaç uyarıcılar rejenerasyon atfedilebilir.

talimatı bunu ayrıntılı bir açıklamasını veren Preparat "rumalon", enjeksiyona yönelik bir solüsyon olarak elde edilir. ilaç, sarımsı kahverengi bir renge sahip olan bir sıvıdır. Çözelti kresol bir kokusu vardır. Farmasötik ağ ışık koruyucu cam ampullere hazırlanmasında gerçekleşir. Onların miktar bir veya iki mililitre olabilir. blister içinde paketlenirler ilacın Ampuller. paket ayrıca, iki koruyucu çıkartmalarla oluşan bir birinci kontrol açıklığı ile donatılmıştır.

bir ana aktif bileşen, glikozaminoglikan-peptid kompleksi içeren Hazırlanması "rumalon" (bu kılavuz bileşimini ifade eder). Bu bileşen için özel işlemler vasıtasıyla saflaştırılır ve konsantre ekstre kıkırdak dokusu ve kemik iliği (kemik) buzağı ya da genç hayvanlardan elde edilmiştir.

İlacın önemli farmakolojik özellikler tarif Hazırlanması "rumalon" kullanıcı el kitabı, kondroprotektif (koruyucu) etkiler elde gövde üzerinde bir etkiye sahiptir.

ilaç, bir eklem yüzeyi, yok eden enzimlerin aktivite hacmi azaltır kıkırdak dokusu. Hazırlama sülfatlanmış mukopolisakkaridlerin biyolojik sentezini normale imha işlemleri devre dışı bırakır ve dokular hiyalin metabolik süreçleri güçlendirir. Biyojenik stimülatör hayvansal ilacın olarak, eklem kıkırdağının doku yapısı geri.

Bu işlem, kolajen ve glikozaminoglikanlar üretimini arttırmak için gövdenin ana aktif maddenin sahip olduğu kabiliyeti, primer yapı malzemesi olarak davranır kaynaklanmaktadır. Hazırlama devre dışı bırakır ve kıkırdak doku enzimleri yok etme etkisi, eklem besin akışını arttırır azaltır, ve aynı zamanda sıvı normal çalışması için gerekli miktarda uyarır. Organizma ilacın üzerindeki etkisi osteoartrit gelişim riskini azaltır. Bu hastalığın nedeni plakasının incelmesi ve eklem kıkırdağının yüzeyi değişiyor.

kıkırdak dokusu içinde yıkıcı (dejeneratif) süreçleri ile ilişkili lokomotor sistem, hastalıkların varlığında uygulanabilir gösterilme en yaygın hastalıkları, tarif Hazırlanması "rumalon" kullanım kılavuzu. Bu rahatsızlıklar arasında:

- spondiloz;

- artroz;

- patella kondromalazi (kıkırdak nekroz);

- koksartroz;

- meniskopatiya (diz eklemi contaların patoloji, kıkırdak temsil etmektedir);

- gonartrozlu;

- spondiloartroz.

Uygulama için bir yöntem tarif eder Hazırlanması "rumalon", kas içi enjeksiyon ile vücuda verilen talimatlara bulunabilir. Tedavinin gidişatı altı ila sekiz hafta ve yıl boyunca iki defa yapılır. Ağrı belirtileri ve artış eklem hareketliliği azaltılması tedavinin başlamasından sonra on dört gün içinde gerçekleşir. bu etkiler geçicidir ve kendi başlarına geçerken "rumalon" İlaç, ilk enjeksiyondan sonra patolojik sürecin tırmandığı tanıklık hangi uygulanmasını gözden, uzman, tedavinin bitiminden önce iptal edilmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.