MaliKredi

Kredili nedir. Sberbank ve kredi türleri

Biz overdraft hakkında ne biliyoruz? Bu biri kredi formları sadeliği, kullanımı ve tasarım kolay ile karakterize edilir nüfusun. Ayrıca, bir kredili bir süre içinde acilen paraya ihtiyacı bile, kimseye bağımlı istemeyen kişiler için mükemmel bir seçenektir söyleyebiliriz. tüketici için en iyi seçeneklerden biri kredili olduğunu. Tasarruf Bankası böyle bir hizmet sağlar.

Şartları

hemen koşullarla yakından tanıdığı görülebilir ilk şey - faiz oranı. Biz o çok yüksek olduğunu söyleyemem, ama gardiyanlar o müşteri ile ön anlaşma olmadan, tek taraflı olarak yani zamanla değişebilir gösterebileceğini. yeni koşullar geçerli olması için borçlu sadece iki ay uyarı ve bunları kabul etmelidir veya kredili mevduat hesabı ödemek için. Sberbank da enflasyonu başka banka gibi, zararına çalışmayacaktır zaman - oranları ya tanıtılan ek ücret yükseltmek için ödemeleri artacaktır.

aylık ödemeler tutarı

overdraft sırasında mutlaka aylık ödeme miktarına dikkat etmek gereklidir. Her ay kredi ödeme bile, ancak minimum ödemeyi kapatmak için yetersiz bir miktarda kredi süresi olacaktır. ilgi ve uygulamayı tahakkuk edecek cezalar. Ama en kötüsü bu değil. Eğer için kredili mevduat hesabı çalıştırırsanız, Sberbank düzeltebilirim kötü kredi geçmişi, daha sonra kredi alma sorunlara yol açabilir.

Hala ödemezseniz ne olur?

Uzun bir süredir Tasarruf Bankası kredili mevduat hesabı ödemezseniz, ceza ve ücretler gecikme kendisi toplamından büyük hale gelebilir. ödemeler devam edilecek olsa bile cezasının tüm ücretli olmayacak gibi, o zaman kredinin kendisi miktarı sürece geri ödenebilir değildir. Orada müşteri birkaç ay kredili ödenmesi değildir durumlardır ve daha sonra minimum ödeme yapmak için başlar ve aynı zamanda borç miktarı sadece artacaktır. Müşteri nasıl böyle bir net değil, sürpriz mümkün. Çok basit - birkaç aylık ödeme yaparak ve borç yükselen zaman müvekkilinin kapsamaz bir borç koştu. Bu durumda, ilk tam cezası ödemek ve sonra için kredili mevduat hesabı ödemeniz gerekiyor.

Tasarruf Bankası hizmet için bir komisyon alır?

Her yıl müşteri bundan haberdar etmezse hoş olmayan bir sürpriz olabilir kredi hizmeti için tahsil olduğunu unutmamak gerekir. Yıllık bakım için kredili mevduat hesabı monte edildiği istemci kartında olmadığına bağlıdır. Böyle yıllık Komisyon bütün bankaları vardır. Birisi için daha fazla veya daha az olabilir. Bu durumda, küçük gruplar kredi kullanımı ya da küçük bir ek süre için yüksek faiz oranları eşlik edebilir. yanlış anlamaları önlemek için, hesaplayabilir Tasarruf Bankası kredi, hesap makinesi resmi web sitesinde bulunabilir.

En karlı kredili hesaba tüm nüansları girmek için gerekli olan banka hangi belirlenmesi için kesin sonuç yapmadan önce. Ve her zaman dikkatli anlamını kavramak , kredi anlaşması özellikle küçük harflerle yazılır kısmen.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.