Sanat ve EğlenceMüzik

Kozlov Aleksandr Konstantinovich: biyografi ve eserleri

Bugün Kozlov Aleksandr Konstantinovich kim olduğunu size göstereceğiz. Onun biyografisi aşağıda ayrıntılı olarak ele alınacaktır. Biz Sovyet ve Rus müzisyenler ve besteciler bahsediyoruz. Ayrıca, "Agata Kristi" ko-kurucu ve keyboardist bilinmektedir.

çocukluk

Kozlov Aleksandr Konstantinovich - müzisyen, Sverdlovsk bölgesinde, Asbest içinde, 1961 yılında 25 Eylül doğdu. Bizim kahraman doktor anne. Pulmoner Bölüm Başkanı olarak çalıştı. Baba - Emniyet mühendisi. Asbest sektöründe oldu. Bizim kahraman ailede tek ve oldukça geç çocuk haline gelmiştir. Okulda o akademik başarı ve davranışları için hem bir örnek oluşturmuştur. Ebeveynler çocuğu altüst etmeye çalıştı. Ne yazık ki, çevresiyle kimse müzikle ilgilendi.

sanatla aşinalık

Kozlov Aleksandr Konstantinovich ilk beşinci sınıftaki araçlar gördük. Sonra müzik okula başladı. Ben keman sınıfına seçti. Denedi ve birkaç saat boyunca oynanan etmesine rağmen, bu enstrümanın pek ilgi göstermemiştir. Genç adam sınıfları kaçırmak başladı. Biz onu veliler öğrendi ve zorluklar başladı. Bizim kahraman anne muhafazakar insanlardı ve bazen fiziksel ceza öğrenmede çocuğun ilgisini artırabilir düşündük. müzik okulu, kahramanımız altı yıl çalıştı. Garip bir melodi duyunca Sonuç olarak, o ben şahsen onu almak, bu zanaat ilgilenmeye başladı ve.

erken İşleri

Kozlov Aleksandr Konstantinovich sesi korkunç olduğunu hissettim. Ancak, o kendin için konser düzenledi. "Comet" Yakında anne hayatını makara teyp ilk kazanmıştır. O plakaları arkadaşlar tıkıştırmıştım. Çoğunlukla onlar vokal ve çalgı gruplarını kayıt bulundu. Saatlerce onları dinledi. Bizim kahraman Yani, kendi deyimiyle, müzik dünyasına girmiştir. Müzik okulu bitmedi. sınıfının son onuncu ikincil ile çakıştı gerçeği. Büyük bir finallerine hazırlanmak için gerekliydi. Yeterli zaman yok.

Bizim kahraman az ilgi Gençliğinde, batı müziği. O, "Deep Purple" ve "The Beatles" çalışmalarına tanıştı, ama onun için özel bir ilgi hissetmemişti. Ciddi bir yabancı müziğe alma Macar kaya ederek kahramandı. Bu, Voronezh kayıtları satan bir dükkanın kafasının uzak bir akrabası olduğunu yaşam ortaya çıktı. O zaman, işin büyük bir sıkıntısı gönderildi periyodik olarak demokratik ülkelerde üretti. Ve bu kuzeni neredeyse bir ustalık haline gelmiştir bir eylemi, o bazı kayıtlar çeşitli Macar grupları Yazarlık getirdi. Sonuç olarak, bizim kahraman yerli ve yabancı müzik kalitesinde büyük bir fark hissetti. Gelecekteki besteci onlar oldukça çok şey birikmişti, bu kayıtları toplamaya başladılar. duyarsa ilk yıllarında, o rahatsızlık duymadığını , Macar dili daha sonra bu görüş az değişmiştir.

Daha sonra onun müziği çağırmak için zor olduğunu itiraf etti. Ayrıca, ona göre zor Macar dil rock müziğin genel kabul görmüş kanonların yazmak için. Yerli çalışmalarının ilk iyi izlenim, kendisi için kahramanımızın disko yükselişi ile bağlanır. Batılı gruplar için örnekler o "ABBA" ve "Boni M" olurken. Onların sınıf arkadaşı kahramanımızın bir tabak getirdi.

etkinlik

Kozlov Aleksandr Konstantinovich kurulduğu günden beri grubun "Agata Kristi" in oynamaya başladı. O kollektifin adının yazarıdır. "Halı-helikopter", "Kir", "Küçük", "Sailor" dahil şarkıları bir dizi müziklerini oluşan, "Peri Tayga", "Ölümsüz Aşk", "özgür", "İniş". Ben sözleri yazdı. O ana melodi düzenleyici olarak hareket ettiler. Dijital Kuşak: 1994 yılında İntermezzo denilen yalnız enstrümantal albüm oluşturdu. ekibiyle birlikte "Neon Boy". Ben grup için bir şarkı yazdım "Kirli, Çürük Scoundrels." Birlikte "Agatoy Kristi" ile kahramanımızın ölümünden bir ay önce, filmin "Sisters" Sergeya Bodrova müziği oluşturulmasını aldı. müzisyen ölümünden sonra bu işi askıya alındı. O cenazeden sonra diğer grup üyelerini yeniden başladı.

ölümü

Kozlov Aleksandr Konstantinovich ateroskleroz kalpten, 1 Mart'ta, 2001 yılında öldü. müzisyen ölümünden önceki son gecesi o arkadaşlarıyla buluşmak için bir restorana gittik. Geç oldu. Arkadaşlar toplantı için beklemeden ayrıldı. müzisyen akşam yemeği için kalmaya karar verdi. Şu anda, aniden kalp krizi geçirdi. restoran çalışanları ilk yardım sağlamaya teşebbüs ve doktorlar denilen, ama boşuna gelmiş. Alexander Kozlov onların 40 yaşından önce öldü. Gömülü müzisyen asbest.

Şimdi Kozlov Aleksandr Konstantinovich kim olduğunu biliyoruz. Bu yaratıcı insanın Fotoğraflar Bu malzemeye bağlı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.