Ev ve AileEvcil

"KotErvin": kullanım talimatları, fiyat muadillerinin. "KotErvin": yorumlar

Evinizi yaşayan ve dost aktif pet, onun imanını sevindiren hangi zaman harika. Ama canlının sağ sahibinin sadece beslenme ve eğlenceli oyundan dikkat gerektirir, ama önce onun sağlığı tüm özen göstererek. Yetersiz beslenme, egzersiz eksikliği veya kedilerde fizyolojik bir yatkınlık genellikle ürogenital sistemde bozukluklarına neden olmaktadır. Pet uğrar: keskin ağrılar idrar yaparken, bazı durumlarda, taşlar tamamen idrar kanalları bloke ölüm bile mümkündür vardır. İlaç "KotErvin" hastalığı durdurmak veya ürogenital sistemin önleme yapmak için zaman kullanılır ,. Yorumlar hayvan sahipleri hayvan için etki ve emniyetini doğrulamaktadır.

doğal bir bileşim

İlaç doğal bileşimine veterinerler ve kedi sahipleri sayesinde arasında çok popüler hale gelmiştir. Resim koruyucular, boyalar ve kimyasallar. İlaç "KotErvin" kedi bileşenleri aşağıdaki oranına sahiptir

 • Dağlı kuş (çimen) -% 1.5.
 • At kuyruğu -% 0.5.
 • Persicaria maculosa -% 0.5.
 • Tırmık (kök) -% 1.5.
 • Damıtılmış su -% 96.

Aracı steril infüzyon olarak kullanılabilir. Sıvı ışıktan kahverengi koyu gölgeler bir rengi vardır. İlaç içsel ayırıcı bitkisel tat, doğal tortu depolama sırasında meydana gelebilir. Ancak bu ilacın uygunsuzluğun kanıtı değil, sallamak kolay olmalıdır.

otlar güç

Sadece otlar kullanılarak bir ilacın üretimi için kullanımı. Bu gerçek veterinerler ilaç "KotErvin" urelıtıyazıs tedavisinde oldukça yaygın kullanmasına izin. Doktorların Yorumlar ilaç bileşenlerinin yüksek biyolojik aktivite gösterir.

 • Otu (Polygonum kuş) - flavonoidler, vitaminler, tabaklama maddeleri, silisik asit içerir. Bu bileşenlerin hepsi ürolityazisi, nod otu ve diüretik özellikleri varlığında konkremanlarının çıkarılması katkıda bulunur. Bu bileşenler, önemli ölçüde kılcal duvarları güçlendirmek, belirgin bir anti-inflamatuar bir etkiye sahiptir.
 • At kuyruğu - triterpen saponit, suda çözünür formda zengin asit silikon, flavonoidler. Çim, hemostatik bir etki sağlar idrar boşaltımını geliştiren, anti-enflamatuar etkiye sahiptir. idrar yolu ve mesane hastalıkları ile baş.
 • Pochechuyny mountaineer - knotweed etki mekanizmasına benzerdir.
 • Alan tırmık -, tanen, organik asitleri içerir. Bu özellikler formülasyon çim "KotErvin" kedi iyi analjezik etki, diürezini düz kasların normal tonunu artırır hale.

Eylem mekanizması

Hazırlık "KotErvin" (kullanım talimatları o onaylar) yumuşak solevyvodyaschim, saxifragant ve diüretik etkiye sahiptir. Ayrıca, bir önleyici tedbir olarak infüzyonu iltihabı önlemeye yardımcı olur. İnfüzyon tamamen hayvanın vücut tarafından emilir, bu zararlı değildir ve alerjik reaksiyonlara neden olmaz. İlaç hiçbir teratojen, embriyotoksik, kümülatif özellikleri vardır.

uygulandığında

Bitkisel tentürü "KotErvin" (kedi sahiplerinin yorum bu teyit) son derece etkilidir urolitiazis tedavi hayvanlarının ve ürolojik sendromu. veterinerler önleyici amaçlı bir araç kullanımını tavsiye ile O, farklı aşamalarında hastalığı ile baş edebiliyor.

salma Formu

Hazırlama 16 ya da 10 ml cam şişelere paketlenmiş steril bitkisel infüzyon şeklinde yapılır. Ambalaj 3 ya da 2 adet formülasyon damlatma dağıtıcı ve kullanımı için ayrıntılı talimatlar içerir. Bir ilaç seçerken malların kalitesini onaylayan aşağıdaki belirtilerin varlığına dikkat ediniz:

 1. "Hayvanlar İçin".
 2. Uygunluk işareti kalitesi (TU).
 3. "Steril".
 4. "Means radyobiyolojik kontrolünü geçti."

Nasıl başvurulur

Hazırlama "KotErvin" profilaksi ve nüks önlenmesi için tatbik edilir (kullanım talimatları açık bir göstergesidir), genitoüriner sistem hastalıkları. tentür 1 bir kere ağızdan 4-7 gün süreyle günde bir 2-4 ml atama. Ilacı "KotErvin" kullanarak her 3-4 ayda tedavi yöntemini yürütmek için tavsiye edilir. Talimatlar, doktorlar yorum Bu olay bir hayvanda iltihabı önlemeye yardımcı olduğunu teyit etmektedir.

teyit tanı "ürolitiazisin" veya "ürolojik sendromu" durumunda günde 2 kez 2-5 ml ile ilacı tavsiye edilir. Tedavi süresi hastalık ve rahatsızlığın ciddiyetine bağlı olarak 5 ila 7 gün arasındadır. mesane içine sokarak Oral kullanım infüzyonu ile ek olarak izin kendiliğinden idrar kedi yokluğunda. Bu amaçlar, kateter, ilaçların giriş 1, her 48 saat için 10 ila 16 ml arasında bir dozda uygulanır.

Dikkat

Bitkisel infüzyon koruyucu veya yapay renklendirici içermez, bu nedenle ürün sadece buzdolabında saklanmalı - "KotErvin" ilacı kullanırken bu temel gereklilik. Fiyat, kullanıcı yorumları 80 120 p arasında değişen bu oldukça düşük doğrulamaktadır.

şişe açılırken sonra, özel dağıtıcı aşınma ve hemen pet ağız boşluğu içine doğrudan ilaç enjekte: Bazı kurallara uymak gerekir. pipet üzerinde sadece üç Pressings. 0.5 çay kaşığı - - Ayrıca bir kaşık içine ilaç dökmek ve kedinin ağzında dökün. Eğer, ilaç içmek su ve süt içinde çözülür ve hayvanı zorlayamaz Eğer öyleyse hayvan sunuyoruz. pipet çıkarmadan ilaç buzdolabında saklanmalıdır unutmayın, onun ömrünün yaklaşık 7 gündür.

steril enjektör istenen dozu hatlı olması gerekir, doğrudan mesaneye ilaç uygulama durumunda, daha sonra, bir kateter ile ilgili iğne yerine ve vücut içine doldurulur. Doğal çökeltiyi eritmek için çevre sıcaklığına ve iyice çalkalanır için gerekli olan ön ısıtma infüzyon uygulamadan önce.

Kontrendikasyonlar

Önemli yan etkileri ve ilaç komplikasyonları gözlenmez. Sadece kontrendikasyon: böbrek kedilerde yetmezliği ve bileşimin bileşenlerinin yüksek bir duyarlılık. Diğer ilaçlarla ilaç uyumsuzluk olduğu yönünde doğrulanmış bir kanıt yoktur.

ilaç analoglar

ilaç fiyatı 80 ila 120 p aralıkları nispeten ucuzdur. Eğer eczanelerde hiçbir ilaç yoktur bir durumla karşı karşıya iseniz, eylem benzer bir mekanizma ile diğer ajanlarla değiştirebilirsiniz. Şu olabilir:

 • "KotBayun" anlamına gelir.
 • Kediler için ilaç fitoelita "Sağlıklı böbrekler".
 • Süspansiyon "DUR SĐSTĐT".
 • "Divoprayd" Nefroprotektor.

Eğer bir tedavi hayvanınızı başlamadan önce, bir veterinerin uzman tavsiyesi almak emin olun. İlaç "Doktorların KotErvin 'yorumları kedilerin ürogenital sistem önlenmesi ve tedavisi için etkili bir doğal ilaç olarak teyit edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.