GüzellikBakım ürünleri

Kaşlar için Kına. Kaş kına boyama: yorumlar

güzel olması için - bu güzel! görünüm de ruh, ancak sağlık geliştirir sadece bakımlı. zamanlama her kadının, böyle Yüzünüzde, masaj ellerde krem uygulayarak kadar az hileler için birkaç dakika var favori parfüm kullanmalısınız nedeni budur. Ama ne kadar uzun yarım saat sabah uyumak istediğinizde, ama makyaj uygulamadan ılık battaniyenin altından çıkmak zorunda? Bu sorunun çözümü yardımcı olacaktır boya kaş kına.

Artıları ve kına boyama eksileri

Böyle bir prosedür Hindistan ve Kuzey Afrika'dan bize geldi. Bu kaş farklı tonları kahverengi, gri, açık kahverengi, orta kahverengi, koyu kahverengi ve hatta siyah ışık almasını sağlar. Biotatuazh kaşların kına genellikle yaklaşık üç hafta sürer. etki süresi, cilt özellikleri bakımı kullanılan boyalar ve boyama becerilerinin doğruluğunu bağlıdır. Tipik olarak, salon prosedürünün etkisi ev boyama durumunda daha uzun sürer. Kına yavaş yavaş saça sonra cilt silinir ve. Uygun ve dikkatli bakım 5 haftaya renk doygunluğunu kadar korumaya yardımcı olacaktır.

Böyle radikal prosedürlerin çoğunluğu kontrendike, ama o zaman her zaman çekici görünmek istiyorum kendisi için Hamile ve emzikli anneler için tamamen güvenli kaşları Kına. Kına aynı zamanda onlara görsel bir yoğunluğa veren nadir kaş sahiplerini kaydedin. Ne özellikle memnuniyet verici - boyama işlemi tamamen ağrısızdır! Ayrıca keyifli anlamlı günlük makyaj için zamanı azaltır gerçektir ve bir süre daha yatakta banyosu yapabilirsiniz.

cilt yaralandı Tabii ki, eğer yapılırsa, tam restorasyonu kadar beklemek en iyisidir. Ayrıca kaş kına izleri ile cilt için uygun değildir.

salon tedavi

Birçok güzellik salonları artık hizmetler sunan kaş sebze ve kimyasal kökenli hem farklı malzemeler. Birçok usta özel teknolojisine bu prosedürü uygulayın: belirli bir şekilde kendisine farklı boyama formülasyonu veya uygulanan kullanın. Örneğin, esmer tamamen çizer kaş şeklini, ama sadece sarışın saç rengi.

Tabii ki, prosedür iç gerçekleştirilir, bunun avantajı vardır:

- Wizard bu konuda uygun deneyime sahip olmayan bir erkekten daha iyi kalitede boyama gerçekleştirecek;

- kabinde seçecektir , kaşların doğru şekle yüz kontur için uygun olan ve kına istenilen desen vermek;

- Salon biotatuazh uzun sürer.

Usta boyama kaş kına gerçekleştirmek değil, aynı zamanda üretmek sadece kaş düzeltme, bunun nedeni çizim gerekirse düzeltme yapmak ve bakımı iyi tavsiyelerde.

Evde boyarken unutulmaması gerekenler

kaşlar için Kına özellikle birkaç basit kurallar boyanmasını düşünüldüğünde oldukça stabil bir sonuç verir:

Hiçbir durumda 1. saç rengini değiştirmek için amaçlanan kaşları fonları boyalı olamaz! Bu boya çok kötü kendinize gerekli oranlarını hesaplamak ve boyama zamanı neredeyse imkansızdır için, cildin kapalı yıkanır. Artı, ciddi yanık yüzü, göz tahrişine alabilirsiniz. Bu riske değmez! Özel renklendirme ajanları yararlanmak daha iyidir. Kına kaşlar için Kaş Kına mükemmel uyum.

renk seçimi ile ilgili olarak 2. esmerler saçını renginden daha açık tonlarda bir çift için boya seçmeliyim, kahverengi saçlı kadınlar güvenle özdeş bir gölge seçin ve doğal biraz daha koyu sarışın tonu sığabilir. Kızıllar daha iyi istenen rengi elde etmek için çeşitli seçenekler karıştırın.

3. Genel bir kural olarak, kına herhangi bir alerjik reaksiyon neden olmaz, ancak güvenli oynamak ve bileğinize cildin küçük bir yama üzerine koydu, 10 dakika bekleyin ve sonra suyla durulayın daha iyidir. Tahriş görünmüyorsa - güvenle sürecine devam edebilirsiniz.

envanter

Evde Kaşları kına belli araçların varlığını öngörür. Ve biz her şeyi elinizin özen göstermelidir. İhtiyacınız olanlar:

- Küçük bir seramik ya da porselen pialki. Ayrıca camın düzenli bardak kullanabilirsiniz. metal kase boya seyreltin yasaktır.

- boyama kaş için yivli uçlu özel plastik sopa. En kötü ihtimalde, eski rimel gelen sıradan bir kürdan veya fırça alabilir.

- Plastik eldiven pis lekeleri elleri korumak için.

- hayır sanatsal yeteneği varsa, çok fazla boya vermemek için kaş yağlı krem veya vazelin etrafında koymak için daha iyidir.

- Limon suyu Biraz.

- Kağıt havlu.

Evde Güzellik salonu

boyarken kaliteli sonuçlar elde etmek için, prosedürün temel adımları izlemeniz gerekir. Ellerin lekeli değildir bu yüzden Birincisi, eldiven giymeli. kaş kontur tanımlanmış olması, bunun vazelin koymak veya krem çok fazla boya değildir. Elbiselerini leke gelmemesi için kağıt havlu (veya eski bez), göğüs yerleştirilir.

Eğer karışımın kıvamı çok kalın krem elde edene kadar Sonra, tüm süre karıştırarak, limon suyu bir kapta kına dökmek ve eklemeniz gerekir. Daha sonra içerikler pialki filmi (tabak, bir kapak) kaplıydı ve bir kaç saat için bırakılır.

kullanımı tamamen hazır kaşlar için bu kına sonra. fırça olarak madde küçük bir miktar, daha sonra açık renkli kaş, içeriden başlayarak dışarıya yavaş yavaş hareket uygulanır. Bundan sonra, renkli kısım kına bileşimin tek bir şekilde dağılımı için kaş için ince bir fırça tarak gerekir.

Bundan sonra, renkli alanlar ısı muhafaza ve 40 ila 90 dakika (zaman reaksiyona bağlı olarak tek tek seçilen) beklemek folyo yerleştirilebilir. yıkayınız makyaj serin suya batırılmış pamukla en uygundur. Gerekirse, boyama işlemi tekrarlanabilir.

Kına kaşlar için Kaş Kına

Belki salonda hem de evde kaş boyama için en popüler ilaçlardan biridir. Üretici kendi ürün ultrastoykim olduğunu iddia ve birkaç haftaya kadar dengeyi tutar ve deride - Birkaç gün. kaşlar için bu kına da kıl tükenmiş ve kayıp form durumunda uygundur. orta kahverengi, soğuk kahve ve zengin boz kahverengi olmak üzere üç renkte, tüpler mevcuttur. Bu nedenle, herhangi bir saç rengi ile kadınların istenilen seçeneği seçebilir. Bu kına set olarak satılan güzellik salonları, için daha uygun olduğunu ve 250 prosedürleri için yeterli olabilir. Ancak, arkadaşları ile müzakere ve üç setin maliyeti paylaşabilir. Her durumda, bakımlı kaşları daha çekici ve muhteşem olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.