Spor ve SağlıkFutbol

İspanyol orta saha Sapater Alberto

Şu anda evine kulübü "Zaragoza" için an için oynayan İspanyol futbolcu - Sapater Alberto. O Moskova "Lokomotif" için onların oyunlarına Rus taraftar hatırladı. Bugüne, bir oyuncu 31 yıl, ama Sapater Alberto için sadece iki yıl sonra kariyerini yeniden almıştır. Ayrıca, sağ arka hareket edebilir bir kariyer orta saha bir zaman aşımı ne denirdi?

Erken kariyer

Sapater Alberto çok genç yaş memleketi adını futbol akademisi amatör kulübü "Ejea" katıldı İspanya'da Haziran 13, 1985 doğumlu. There atlet o ikinci bölümünden küçük bir profesyonel kulüp gezen gitmek başardı 1997 yılına kadar içeriyordu. Bu kulüp adam, "Zaragoza" olmuştur ve onun erken futbol yıl bağladı.

atlet onsekiz yaşındaydı 2003, yılında "Zaragoza" ile profesyonel sözleşme imzaladı ancak ikişer kez ilk sezonu geçirdi. Ancak, 2004 yılında, Sapater Alberto ilk ekibine çağrılarak başlangıç serisinde bir oyuncu haline gelmiştir. Sonra iki gol 42 maçta alana girdi.

Onu henüz üst kulüpleri avı başlamamış için çok Ancak, yetenek Zapatero, özellikle olağanüstü değildi. Alberto sessizce büyüdü ve ev sahibi takım renklerini koruyarak, geliştirdi. Bu futbol 207 maçta oynadı ve altı gol attı sırasında beş yıl için devam etti.

Şu anda, Alberto kulüp üzerinde düzenlenen maçların sayısı Leonardo Ponzio "Zaragoza" dan sonra ikinci oyuncudur. Ancak 24 yaşındaki bir İspanyol 2009 yazında oyuncunun dört buçuk milyon Euro ödenen İtalyan kulübü "Cenova", ilgi göstermiştir.

"Genoa" geçiş

"Cenova" Zapatero yılında sahada 36 defa geliyor ve dört gol, oldukça güçlü bir sezon geçirdi. Ancak, "Cenova" in "Zaragoza" etkileyici görünüyordu onun oyun, çok memnun değil. Bu nedenle, 2010 yazında, Alberto tekrar çalar sadece iki milyon euro ödenen Portekizli "Sporting" e, bu kez satıldı.

"Sporting" olarak Oynama

Ama "Spor" İspanyol futbol Uzun kalmamıştır: sözleşmesinin uzatılma imkanı ile sadece bir yıl için tasarlanmıştır. Zapatero 34 maçta oynadı ve dört gol attı, ama 2011 yılının yaz iş olmadan kalmıştır yüzden, bu kılavuz ile etkiledi değil. Ancak, sadece bir ay içinde Alberto FC "Lokomotiv" (Moskova) oldu yeni bir kulüp, bulabildim.

Rusya'da Hareketli

"Lokomotif" geçiş umut verici görünüyordu, ama gerçekte bu kanıtlanmamıştır. Rus kulübünde üç yıl boyunca İspanyol nedeniyle o sürekli yaralandı ve yaralanmaları kurtarmak olamazdı gerçeğine sahadan 38 kez bıraktı. sezon 13/14 futbolcunun Sonunda sadece bir kez alana girdi. O yaz o futbol kariyerini askıya açıkladı sonra tamamen kurtarmayı denemek için. Yani orta saha "Lokomotif" Alberto Zapater uzakta futboldan iki yıl boyunca yürüdü.

Futbol dön

2016 yazında Zapatero onun yaralanma eziyet ile baş edebilmek olduğu gibi o futboluna dönüyordu açıkladı. Ayrıca, atlet onun memleketi kulübü "Zaragoza" ile iki yıllık sözleşme imzaladığını açıkladı. Ve İspanyol aslında onların sorunları ile baş sanki görünüyor. şimdiki sezonunda, o bir yardımcı vererek erken on maçları olarak sahaya indi. Ve "Numancia" Zapatero ile bir maçında 25 Eylül'de o ile takım olmuştur kaptanın kol bandı. Yani futbolcunun evine kulübe döndü. Şimdi tarihte "Zaragoza" En oyunlar harcanan oyuncu Leonardo Ponzio rekor kırmak ve olmaya gerçek bir fırsat vardır.

Milli takımın Performanslar

İspanya Zapatero ekibi kariyerinde neden olmamıştır: o yüksek düzeyde performanslar yoksundu. Ama hesapta atlet, 21 yıl İspanya'da gençlik takımı için dokuz oyunları oynayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.