SeyahatYol tarifi

Karelia'da kayak merkezleri. kış rekreasyon Açıklaması

Aktif kış tatilleri Hayranları uzun Karelya dağ yamaçları ile seçildi. kayak sadece geliştirmeye başlıyor rağmen, umutları onları ümit vericidir. Bu yazıda yerel kış rekreasyon tüm özellikleri yanı sıra, Karelia en popüler kayak merkezlerinden ilgili bilgi verilmektedir.

kayak merkezi "Mala Medvezhka"

Karelya doğanın güzelliği tüm dünyaya bilinen ve en doğal noktalar seçildi tatilciler için bu dünyada olduğunu. Karelia'da tüm kayak merkezleri olduğu gibi, "Küçük Medvezhka" her tür spor için idealdir. Genellikle sezonu Nisan ayının sonuna kadar Kasım başından itibaren sürer, ancak uzun süreli soğuk mayıs başına kadar uzatabilirsiniz. çare misafir kalmak için harika çam zâviye, kayak için harika yamaçları ve eğlence seçenekleri çeşitli ile donatılmıştır için. restaurant "Medvezhka", ve akşam Rus banyoları birini ve bir yüzme havuzu ile Fin saunası ziyarete edebilirsiniz oldukça makul fiyatlarla herkes yemek yiyebilirsiniz. Deneyimli ve acemi sporcular hep yapmak için buraya bulacaksınız. İki yamaçlarda zorluk değişen sekiz yollar vardır ve çocuklar için "Tot" adı verilen özel bir eğim ile donatılmıştır. Yeni başlayanlar mesele ekipmanın yerel noktada deneyimli eğitmen ve ekipman kiralama gözetiminde eğitime başlamak için tavsiye edilir. Aşırı spor hayranları için çare kafanızda kalıcı bir etki bırakacaktır ana toprak üzerinde bir iniş sunmaktadır. Eğer aşırı spor gibi ve yerel kırsal manzarayı istemiyorsanız, kros kayak kullanırlar. Yani, özel donanımlı parçaları 2 ve 5 km uzunluğu üzerinde yürüyen, sessizce ormanların ve dağların güzelliğini tadını çıkarabilir.

Karelya Yalgora Kayak tesisi

Uzakta değil sermaye bölgeden, Petrozavodsk kenti Karelia'da en popüler kayak merkezlerinden biri yer almaktadır. Yalnızca eğlendirmek olamaz, ama aynı zamanda büyük yarışmalarda hazırlanmak için benzer merkezlerinden farklı Yalgora. Çocuklar için, kompleks aldıkları ve paten becerilerini geliştirmek bir eğitim merkezi vardır. Karelia'da birçok kayak gibi, Yalgora Kasım ayında işleyen başlar ve Nisan ayında sezonu kapatır. Kompleks iki asansörler, zorluk değişen beş eğimleri vardır. Bunlar eğitim ve iniş, yeni başlayanlar ve çocukların eğitimini kapsar. çare herhangi bir otel veya konuk evleri de, herkes komşu köylerde uygun bir yuva bulabilirsiniz.

Eğlence merkezi "Gorka"

Sakinleri ve Petrozavodsk misafirler şehrinde bulunan bir kayak merkezi ziyaret etme şansına sahip. Birkaç yıl önce bile zevk ne kadar uygun hayal etmek imkansızdı , kayak köy bırakmadan. Karelia'da diğer kayak merkezleri olarak "Tepesi", eğlence, ziyaretçilerine bol mutlu ediyor. Misafirler profesyoneller ve yeni başlayanlar için tasarlanmış yamaçları sağlanmaktadır. Burada da büyük pistinde dolaşmaya çıkmak ve bir "peynirli kek" konulu dağdan aşağı hareket edebilir. tatil snowboard hayranları için birkaç atlar ile özel pist ile donatılmıştır. Konuklar, her iniş için düzenli olarak çalışacak asansörler, kullanabilir ve dinç aktivite için gücünü kaydedin. spor malzemeleri kiralama merkezi, herkes kendisi için gerekli mühimmat alabilir. Sadece temellerini anlar olanlar için kayak, deneyimli eğitmen "tepelerinde" in. Eğer rekreasyon sıkılıp atıştırma istiyorsanız, tesiste yer alan şirin bir kafe ziyaret edebilirsiniz.

Spasskaya Guba

Bu tesis, kalabalık şehirler yakın konumdadır. Karelia kayak merkezlerine temiz hava, büyülü sahne ve mükemmel çevre için buraya gelmek ziyaret etmek isteyen. Paten tutkunları yükseklik farkı 70 metredir üç parkurları, yararlanabilir. çare ikisi ileri düzey kayakçılar için veya profesyonel sporcular için olduğunu da belirtti. Herkes gerekli süre boyunca gerekli spor malzemeleri kiralayabilirsiniz, ancak T-bar asansör tipi, önceden rezervasyon gerekir. Tesis ayrıca başlayanlar kayak bilgelik ana yardım etmek eğitmenler çalışırlar. dinlenmek ve ısınmak isteyenler beldesinde bulunan bir misafirhane, yararlanabilir.

Kayak ve biatlon kompleksi "Kurgan"

Petrozavodosk'ta profesyonel sporcuların için bir baz olarak bir noktadadır kayak merkezi çalışır. "Höyüğü" misafirleri iki kayak pistleri 400 metre için yollar kullanılması üzerine binebilir kros kayağı, biatlon atış poligonunda yanı sıra spor ekipmanlarının kiralanması. Kampüste, kafede yemek yiyebilir veya kayak sonra yerel saunayı ziyaret edin.

Sonuç

Harita üzerinde Karelia'da kayak düşünüyorsanız, onlar mükemmel bir konumda yer aldığını emin olabiliriz. Tabii ki, yerel dağlar Kafkas yamaçları daha düşüktür, ancak az popülerdir. Çocuklar ve yetişkinler, heyecanlı ve ek eğlence, Karelia kayak tesislerine bir zevk almış. Örneğin, kış balıkçılık veya kar aracı Turlar köpekli kızak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.