KanunCeza hukuku

Kanatlı silah giyerek - bu bilmek önemlidir!

kazanabilmesi için kendini savunmak için silahlar, spor aktiviteleri için sinyalizasyon, silah avlanmak için, hem de ulusal kostümler veya Kazak formunun içsel bir parçası olan bu tür bazı belgeleri vermek gerekir ve buna karşılık gelen bir lisans elde etmek. Bir kişinin silah bulundurma kontrendikasyon varsa Ama, örneğin, sağlık nedenleriyle, o zaman hukuki açıdan mümkün olmayacaktır onun sahibi olmak. akıl hastalığı, alkolizm, uyuşturucu bağımlılığı ve madde bağımlılığı muzdarip Vatandaşlar hatta bıçak giyen lisans almak hakkına sahip değildi. Ama sadece bu faktörler kontrendikasyon olarak davranabilir. Bir kişinin varsa lisans almak olarak reddedilebilir kötü göz.

taşımak için izin yaparken ağızlı silah silah bulundurmaktan kontrendike yokluğunu teyit eden bir sağlık raporu sağladı. ruhsat yürütülmesi esnasında bir kişi kasıtlı suç işlemekten çekilmemiş veya olağanüstü suç kaydı varsa o kayıtlı madde bağımlılığı ya da akıl hastanesi olmadığı veya sürekli ikamet varsa, kişi bir lisans almayacaktır.

silah taşıma izin nasıl merak vatandaşlar lisanslamaya dönüyoruz ve İçişleri yerel Bölümü hizmetini izin vardır. Onlar özel forma hazırlanan ifadeden gerekli belgeleri toplar. Onların Gönder pasaport verilerini, ikamet yerine bilgi, silah hakkında bilgi sahibi olan da vatandaşı. Ayrıca, birlikte başvuru tıbbi kontrendikasyonları yokluğu hakkında sonuca, standart 3x4 boyutunda iki fotoğraf görev yaptı.

Bazı durumlarda, elektrik şoku, soğuk ağızlı, atma veya pnömatik silah lisans satın almayla ilgili olarak böyle gerekli değildir. airguns içinde namlu enerji 3 J aşacaktır Ama eğer, o zaman bir lisans almak için emin olmak gerekir. izni hariç İzin ve ruhsat servisi, ateşli silah sahip olmak ve bıçak taşımak için özel izin verebilir.

İlk defa bir vatandaş o silah mülkiyeti hiçbir deneyimi yoktu o zaman önce ruhsat için başvuran, lisans sadece özel eğitimden sonra kendisine verilecektir. vatandaş böylece edinilen bilgilerin teyit bir sınavı geçmek zorundadır.

ATC başvurunun alındığı tarihten itibaren bir ay içinde ibraz edilen belgeleri dikkate alır. Ortalama olarak, uzak bir izni için birkaç hafta bir silah taşıma. lisans, verilen sınırlı ve son kullanma tarihi ne bağlı.

Genişletilmiş lisans lisans başvuran ve ATC izin vererek gerekli belgelerin sunulması tabidir. Bir lisans beş silah bir kategori kadar satın alma hakkını verir.

Modern Rusya'da, aktif bıçaklarla mücadele tekniklerini öğreterek okulları geliştirilmesi. Sporcular spor savaşlarda üzerinde şampiyonasında becerilerini göstermek kanlı bıçaklı. Bıçak sağ elinde ciddi zarara yol açabilen ciddi bir soğuk çelik vardır. Bir kişinin bıçak taşımak için izin aldıysa, o potansiyel bir cinayet silahı olacak eğer anlamak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.