ÇirkinlikInşaat

Işığın doğru hesaplama - güzel yarda

Düzgün özel bahçesinde aydınlatma donanımlı - güzelliği ve çok yönlülük için anahtar günün herhangi bir saatinde. Genellikle, modern alanlar çiçek yatak, çalılar ve diğer dikimleri sadece yerleştikleri ekinlerin, aynı zamanda heykeller, inşaatlar ve sokak mobilyaları her türlü. önceden düşünmek ve gündüz ve gece bahçesinin güzelliği keyfine varacaksınız avlusunda ışık rasyonel ve doğru hesaplama yapmak önemlidir nedeni budur. Belki de değer belirterek aydınlatma sisteminin özel arazi dikkate yıl, olası yağmur ve diğer hava koşullarının zaman ayırdığınız inşa edilmelidir.

Her bahçesinde kesinlikle farklı bölgeye ayrılmıştır olacaktır. Bu bahçe, çiçek yatak, şerit, değişik iniş ve oturma alanı maddeler arasında. Genellikle bu alanlarda bazı rahatsızlık getirebilir küçük duvarları ya da engeller, birbirinden ayrılır. Ve sırayla bu duygu kurtulmak için, sadece bu tür bölgeler için avlu bölmek görsel sağlar aydınlatma, hesaplanmasını olun.

dekoratif ışık ve fonksiyonel: sokak aydınlatma hesaplanması iki kategoriye ayrılır. Ön plan lambalar ağaçlar, çalılar ve çiçekler içinde düzenlenebilir. Onlar vurgulamak için farklı görsel efektler yaratmak için sitede olan bitkilerin güzelliği ve bahçe aksesuarları rahatlık ve sıcaklık atmosferi atmosfer vermek için. Fonksiyonel lamba - o böylece yolu, dinlenme alanı, tenis kortu (varsa), kapı ve kapılar, ve aydınlatmak projektörler. Böyle sokak lambaları her zaman bahçesinde olanların güvenliğinden sorumlu oldukları gibi iyi durumda, onların ışık her zaman olduğu gibi parlak olmalıdır olmuştur sağlamak için önemlidir.

Onun bahçesinde aydınlatma Hesaplamalar gerçekleştirmek ve tüm ışıklar, bunlar yapılır olursa olsun fonksiyonu, aynı renk spektrumu içinde tasarlanmalıdır olduğunu hatırlamakta yarar var. Ev ve dış yönlendirilir edilebilir bahçe arsa tasarımı. Lambalar taklit edebilir , gün ışığı din veya hafif sarımsı bir mavi renkte tasarlanmış olması. yarda olası aydınlık ve çekici olduğu kadar karanlıkta görünüyordu için tasarımcılar beyaz ışıklar kullanmaları tavsiye edilir.

bahçenizde bir ışık sistemi Montaj yapmak unutma ve hesaplama doğal aydınlatma, geceleri ay ışığı ile oluşturulur ve öğleden sonra, sırasıyla gündüz veya güneş. Tüm en faydalı şekilde vurgulanmıştır böylece yetkin ve sadece aydınlatma hesaplama yaptıktan sonra kendi bahçe aksesuarları ekleyerek, birlikte çeşitli bitkileri birleştirmek gerekmektedir.

Bahçe ışık kendisi bir vurgu olabilir dikkati çekiyor. Özellikle bu amaç için şekiller ve dokular çok çeşitli, sokak lambalarının çeşitli yarattı. Onların yardımı ile, siz, yarda daha çekici hale tüm güzellik ve saygınlık vurgulayabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.