OtomobilArabalar

Araba aküsü: yorumları ve karşılaştırmaları. Nasıl bir araba aküsü seçmek için

üreticilerin büyük bir sayı kalitesi ve güvenilir araba aküleri sağlamaktır. bazen zıt farklı marka ürünlerin Yorumlar, bu yüzden her zaman doğru seçim yapmak için fırsat yok. Nasıl doğru otomatik Bu öğeyi ve bu teklifi popüler markalar seçti?

Nasıl bir seçim hakkına yapılır?

araba aküsü çok değil, diğer taraftan, bir taraftan basit üzerinde, seçim için. Neden? Öncelikle, çok fazla seçenek çünkü. İkincisi, çünkü bile pahalı tüm ürünler, GOST gereksinimlerini karşılamak değil. Bazı araba aküleri geribildirim iyi alınan çıkıyor, ancak tersi gerçeğe uygun ve yoktur. Ve hatta benzer ağırlıklar ve farklı üreticilerin boyutlarıyla bambaşka kapasitesini gösterir. Değerlendirme gelmek sadece, size pil seçimi temel kuralları sunuyoruz.

Pil yakından atanan altında niş aynı olmalıdır. Ekstra veya mağazaya geri yeni satın pili taşıyabilecek kadar eksik santimetre bile bir çift.

Biz marka belirler. Tabii ki, piyasa çok temsil vardır ve bunların yorumları farklı vardır. Ama yine de buna değer tembel olmamak için ve en az bir teknik bileşen ürünleri karşılaştırmak ve ancak o zaman araba aküleri seçin. Tabii Yorumlar, ayrıca piyasada yeni gelenler için tercih vermek için plan özellikle yardımcı olabilir.

Biz kendileri için maliyet sorununu karar verirler. Daha ünlü pil markasına daha pahalı mal olacağı açıktır. Ortalama olarak, hatta daha 3.000 ruble için bir aksesuar olarak satın almak ve 7000 için, ve olabilir.

Ve şimdi size en popüler otomobil pilleri, genel bir bakış sunmaktadır hangilerinin en yorumları - iyi ve çok iyi değil hem.

Bosch

Herhangi bir ürün Bosch - her zaman inanç olduğunu Senden önce kalite ve güvenilir bir şeydir. İyi Bosch piller değerlendirme. üretici garantisi onaylanır büyük kaynak verimliliği, mükemmel marş çıkışı, asgari kendi kendine deşarj ve güvenilirliği teşvik bu marka, Oto aksesuarları. Yorumlar ve uzmanlar ve tüketiciler yıl boyunca kullanım için ideal Bosch Gümüş Pil olduğu konusunda hemfikirdir. Bu avantaj, kafes gümüş alaşım kullanılarak imal olduğunu ve bu önemli agresif faktör etkisi altında oksidasyon ve imha oranını azaltmaktadır.

kamuoyunun lideri bu pil çalışmasının güvenilirliği ve istikrara konuşur kalsiyumun düzenlenmesi, daha ve teşekkür haline gelmiştir. sayısız testlere göre, pil elektroliti farklı asgari kayıplardır. En güvenilir "Bosch" otomotiv piller - çoğu da iyi temsilcileri Serisi Plus vardır. Bunlardan Yorumlar ve büyük kapasiteye ve düşük kendi kendine deşarj oranı ve gelişmiş konut ve daha bahsetti. Pil ideal olmayan parametreler ile elektrik devresini çalıştırıldıklarında sakıncaları arasında hızlı bir hasar tüketicilerin kaydetti. Ve 5000 8000 ruble aralığında maliyeti değil her alıcı memnun eder. Genel olarak, Bosch Gümüş Plus ve sanatçısını diğer modeller - yarının bir batarya, böylece tam ve düzgün elektrik ekipmanlarının çağdaş gereksinimlerini karşılamak arabalarda konulmalıdır.

VARTA

Eşit popüler VARTA araba aküleri. Bunlardan Yorumlar en azından nedeniyle yüksek kalite ve ürün güvenilirliği vardır. Marka Bosch Almanca arkasında markasının üretimi sadece hafif ve o döküm yoktu çünkü idi ve bileşen düzeni. Bu sürekliliğin azalmasına etkiler, ancak pil operasyonu zor iklim şartlarında yapılacak olsa bile, kalkış akımlarına değerini arttırır.

Ama bu pil fiberglastan yapılmış sünger filtreye güvenlik sayesinde yüksek seviyesine sahiptir. markası By VARTA araba aküleri tepkiler çoğunlukla iyi aldı. alışveriş avantajları arasında şarj döngüsü direnci, özelliği, herhangi bir pozisyonda, en fazla titreşim direnci çalışmasına demek. Yılın 2. gücüne bazı sürücülere göre böyle bir batarya eksikliği, ama.

Eğer yenilikçi tasarımı ve eşsiz performans için ise Böylelikle, ancak yüksek fiyatlarla, Bosch'un bir ürün seçin. Eğer soğuk çalıştırma, istikrar ve performans büyük güçten daha önemli ise, o zaman VARTA pil markası gibi olacaktır.

"Canavar"

araba "çirkin" Piller yanıtları çeşitlidir. Bu ürünler için marka üç yıl için güvence sağlar unutmayın. alıcılar gibi, pilin gücü araçların çalışması için yeterlidir. Nedeniyle önemli ölçüde standartlarına göre belirlenen yüksek gereksinimleri olan akım verilen özel katkı. benzersiz örgü yapısı pilin iletken özelliklerini iyileştirir. Sıkı kalite kontrol arızalı lehim elemanları ile bir pil satın alma olasılığı dahil değildir. Eğer yorumlara bakarsanız, birçok pil, bazı sürücüler çok küçük ve tüm kurulumdan sonra haftada bozuldu belirtmişlerdir.

"ACOM"

Nasıl güvenilir ve otomobil "Acom'un" için kalite piller kanıtlanmış. yanı önceki modele, en çeşitli olduğu gibi bunların Yorumlar. Bir yandan, Rusya'da üretilen ürünler olmakla birlikte, diğer taraftan, teknik parametreler daha ünlü muadillerine biraz gerisinde. Ürün "acom" ayırt edici özellikleri, pil kaplama oluşturmak için kullanılan teknoloji "Kalsiyum Kalsiyum", anlamına gelir. Bu çözüm çeşitli önemli faktörleri elde sağlar:

  1. Nedeniyle yüksek kapasiteli elektrotlar içerir tokosobirayuschaya Kepenk plakalara.
  2. Özel teknoloji düşük sıcaklıklarda bile güç başlayan artış etkiler.
  3. Aşırı deşarj pil alaşım bileşimi kasıtlı nedeniyle söz konusu değildir.

Biz veri araba aküsü hakkında konuşmak, yorum pil daima üç yıllık garanti kadar canlı değil söz. Bu durumda, benzer modellerden biraz farklı prensipte pil maliyeti.

"Orion"

"Orion" - uluslararası standartlara uygun modern teknolojiye dayanır yüksek kaliteli piller. marka yüksek teknoloji ve güvenilirlik ürünler sunmak için yönetir hala 80s beri çalışmalarını yürütmektedir ve bu kadar dikkat çekicidir. Eğer kullanılabilirlik ve kalite için ise, bir araba aküsü "Orion" seçin. Bunlardan Yorumlar minimum su tüketimi ve kendini deşarj odaklanır. Düşük öz-deşarj elektrotları oluşturmak için kullanılır oyma ExMet teknolojisini elde edilir. Pil Kutusu, don darbeye dayanıklı gövdedeki tüm koşullara dayanabilecek oluşturulur. Döküm elektrotlar PowerPass modern teknolojiyi kullandık.

en istikrarlı ve güvenilir çalışma birine düşük maliyetine rağmen - yorumları, pil "Orion" dan anlaşılacağı üzere. Örneğin, bir sürücünün bahsedilen bile aşırı ısınma olsa ve teller, erime pil "canlı". eksiklikleri arasında değil en güzel tasarım, garip şekilli kolları ve hızlı deşarj soğuk ilgili en yaygın kelimelerdir.

MUTLU

araba aküleri seçimi, görüşler akılda tutmak emin olun - bilir, belki biraz detay sizin için önemli olacaktır ve doğru seçimi yapmanıza yardımcı. iç ve dış: Rus pazarında, farklı markaların ürünlerini bulabilirsiniz. Özel ilgi Türk markası ürünler MUTLU verilir. Bu piller samozaryada minimum düzeyde garanti ve tek bir şarjla buçuk yıl depolanabilir kalsiyum teknolojisi Ca / Ca dayanmaktadır. Hatta geleneksel sanat ile karşılaştırıldığında, elektrotlar ince elektrotlar sağlayan, çağdaş genişletici teknolojisi tarafından oluşturulur, ancak plakalar bir sürü vardır. Bu çözüm aküye ani akım daha yapmak için marka sağladı.

MUTLU teknolojisini Özellikleri

Pil operasyon süresi Genişletilmiş metal teknolojisi ile sağlanmıştır: metal soğuk delme sonrası gerilir. Pil gümüş teknoloji ürünler oluşturmak için kullanılır olması da önemlidir ve marka "Bosch" marka ürünlerle ortak olduğunu. Bir araba al, "Mutlu" pillerin iyi yorumlar nedeniyle avantajlarından dolayı, temelde şunlardır:

  • Zor şartlar elektriksel parametrelerin, stabilitesi;
  • asgari kendi kendine deşarj ve su tüketimi;
  • mevcut soğuk başlangıç yüksek seviyeleri;
  • titreşimlere yüksek direnç;
  • -40 ile +60 derece: geniş bir sıcaklık aralığında çalışan olasılığı.

Alıcıların avantajları arasında nedeniyle özel katkı maddeleri ve aktif kütlenin özel bileşimine pil, kullanışlı taşıma sapı ve güçlü enerji dönüşüm verimliliği durumunu izlemenize olanak sağlayan şarj durumu göstergesi varlığını not edin.

Totachi

Totachi araba aküsü ayıran şeyin ne olduğunu - Japon kalitesi, kusursuz, bütün uluslararası standartları karşılar. Bu markanın ürünlerinin Yorumlar her zaman belirli bir araç için modeli seçebilirsiniz, yani kapasitelerde çeşitli ilgi odağı. Hatta en ucuz modeli güvenilirlik ve güvenlik gereksinimlerini karşılayan ederken, 3000 ila 9000 ruble: ürünlerin fiyat aralığı da farklıdır.

madalya kazanan kimse

Kalite araba aküleri Amerikan-Kore marka Madalya alarak sunmaktadır. Bu markanın ürünleri bir orta konuma sahiptir satış değerlendirmesi çeşitli içine düşer. Yukarıda açıklanan modellerle karşılaştırıldığında, mükemmel kalitesi ile bu pil çok mütevazı garanti dönemdir. Ve pillerin böyle bir sürü problemler, onların popülerliğe üzerinde hiçbir etkisi yoktur rağmen. Değerlendirme, Rusya'da İdeal çalışma koşulları altında Koreli batarya göre. Ama öte yandan, onsekiz aylık bir süre olmaması ve pil her niş biçimi için uygun değildir.

TITAN

Başka yerli marka Ancak orta sınıf pili sunmaktadır. Tabii ki, onlar "Beast" gibi popüler değil, ama yine de alıcıların çok ürünleri markası dikkat çekicidir olduğunu söyler. İyi performans özellikleri, fonksiyonelliği ve makul fiyatlar - Bu alıcılar işaretlemek ana avantajı vardır. Buna ek olarak, pil mükemmel dayanıklılık gösteren her türlü iklim şartlarında kullanılabilir. Ve hoş aralığı: onlar alıcılar her zaman belirli bir araç için bir model bulabilirsiniz söylüyorlar.

Autopart

Kurşun oksit üretimi püskürtme yöntemine göre pil üretiminde bu şirketin avantaj sağlar. Bu teknoloji sayesinde bile uzun süreli kullanımdan sonra değişmeden kalır açıkça parametreleri tanımlanır pilleri takmak mümkün kılar. Genişletilmiş aralığında farklı kapasitelerde asit bataryalar çekme bulunabilir. Her bir pil kontrol olup, burada, özel olarak tasarlanmış devreye göre.

avantajları arasında özel ekipmanlar da dahil olmak üzere otomobiller için ve kamyonlar için alıcılar pillerin bir seçim kaydetti. Araçların çoğu fabrikada takılmış bu markanın ürünleri ile olması da dikkat çekicidir.

Böylece, bugünün markaları avantajları vardır, her biri otomobiller için pillerin büyük miktarda sunuyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.