Entelektüel gelişimiAstroloji

I - Bir kadın Yay. Nasıl bir adam kazanmak için?

Burçlar. günlük yaşamımızda oynatıldığı rolü nedir? Birisi ona dikkat edemez, birileri dikkatle yaklaşan değişiklikleri takip. daha iyi kendini ve başkalarını anlamaya yardımcı olduğu Burç ilginçtir. Her burç kendi özelliği vardır. burç bakın - kişinin hoş eğer, ama onun davranış ve eylemlerini izah edemez. Tabii ki, her kadının evlenmek istiyor. Ama önce, bir aşk nesnesi seçmek gerekir. Yay burcunda doğan bir kadını, örneğin günü, bir hayat arkadaşı bulmaya çalışın.

Yani, bir kadının, Yay konum. Nasıl bir adam kazanmak için?

Burç kişinin bağımsızlığı ve özerkliği bize anlatır. Erkekler genellikle bir kılıbık kocaları olmaya korkuyor kendinden emin kadın, eschew olduğu bilinmektedir. Yani, insanlar üzerinde onların şevk kenara koymak gerekir. Erkek gibi sizi mü - Onunla olmak, şefkatli olmak, omuzdan düz kesmeyin. Bunu aklına gelen söylüyorlar, ama bu kadar önemli olup olmadığı hakkında düşünmek için kullanılır. Sevgili Yay, nasıl bir adam kazanmak için size özel olarak? Belki, başka erkeklerle flört durmalıdır. Biz de sizin için hiçbir şey ifade anlıyoruz. Ama size yakın bir adam için, her şey çok daha ciddidir. Erkekler küçük çocuklar gibi savunmasız ve tam anlamıyla her şeyi alır. Onlar sadece senin karakterin özelliğin ne olduğunu üzerinde düşünmek olmaz kaçarlar edecektir. ağızları bakacağız içinde olan uzak olduğunu koş. Bizim bağımsız, Yay, sevgilisinin sinirlerin özen bulunmaktadır. Bunu kendini seçti. Çok iyi olmak, bana bırakın. Ne adam falını, Yay Kadını kazanmak önerir? canlı, güzel, giden genç adam düşünün. evet! Sen, yangın elemanın bir işareti ona her şekilde eğlenceli ve keyifli olacak gibi. Ve nereye onların düşünülemez geldi? Sadece adama teslim edilemez. Ve mütevazı olmak - sizin öğesi değil. o astları götürmez, ama sadece ona bakmak - Ama belki bir uzlaşma gelecektir. Nasıl beğendin mi? en daha huzurlu adama bakalım. tükenmez enerjinin sizin çeşme aşık yüzden Zaten, ama yine de onu korkutuyor. Eh, dikkatlice bak ona. Prigolubit nihayet onu öp. Bu eriyecek. Sadece zaman zaman sizin ateşli öfke tutun. Unutulmamalıdır erkekler sevdiğini gözleri. Çocuğu sevdim, o seven bir kadın ne tür görmek gerek. Bu konuda arkadaşları sorabilirsiniz. Hayır, rengini değiştirmek ve yok , bacakları uzatmak bunun üzerindeyiz. kızlarla yaptığı sohbet bak. onun kız maskaralıkları bazıları not alabilir. Bir adam sadece ona seni görmek istediği şekilde görünebilir olarak kendinizi ayarlamak zorunda kalmazsınız. Eh annemi iltifat, onun hobileri hakkında sormak, kirpiklerini alkış - ve hepsi senindir. Ve dizginsiz öfke sonunda anlayışında itilir.

Eh, Yay, bir adamı kazanmak için nasıl - hala anlamıyorsunuz? Yani, öğrenimlerine devam etmek. en burç görelim uyumluluğu. Yay ve Koç. Çift mükemmel fakat sahip olacak bu evlilikte ödün. Yay ve Boğa - Birlik çok farklı, olmaz. Yay, nasıl bir İkizler insanı kazanmak için? Evet, sonuçta, bunu yapma, Birliği'nde denge olmayacaktır. Yay ve Kanser - her şey ihtiyaçlarınıza bağlı olacaktır. Leo - o teslim olması durumunda, Leo, o senin kedi yavrusu olacak. Yay ve Başak - sen çok seviyorsan Başak, her şey iyi olacak. Terazi - ortağı flash, iyi bir evlilik her dayanabilir. Ve son olarak, Yay, nasıl kazanacağını Yay bir adam? Bunu anlamak ve seni anlayacak ve herşey süper olacak. Akrep - çok fazla yanlış anlamalar. Yay ve Oğlak - sen onun deli svedesh onun mizaç konum. Kova - Eğer birbirleri için yapılır. Yay ve Balık - hayır, işe yaramaz.

Yani, bizim ateşli bayan Yay nasıl bir adam kazanmak için? soru, tabii ki, zor. O, tabii ki, erkek, aşk ve tek affet ise, bir adam: bir şeyi hatırla gerçek bir kadın. Öyle olsun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.