Ev ve AileÇocuklar

İyi ve kötü değerlendirmeleri ile Anaokulları (Korolev),

Bir noktada, soru bahçe çocuğunuzu göndermek için daha iyi ne olduğu hakkında velilere doğar. Farklı anaokulları bulunmaktadır. Korolev - Kaliteli bahçesinin büyük bir seçim var, ama aynı zamanda hizmet ve eğitim düzeyi çağdaş gereksinimleri karşılamıyor nerede da var bir şehir. Bu yazıda rehberliğinde çocuğunuz için bir anaokulu, seçin.

Çoğu anaokulları Kraliçe

Anaokulu №1 cadde Sacco ve Vanzetti, d üzerine «BAHAR". 18A. Bu genel gelişimsel belediye anaokulu 1977 yılından beri çalışmaktadır. Tesis bir spor salonu, gündüz odası, müzik odası ve ek ücretli sınıfları vardır. Pozitif yorumlar. veliler öğretmenler özenli ve söylemek vasıflı, yüksek kaliteli 5 çeşit yemek, takım içinde iyi ilişkiler ve gruptaki atmosfer. Orada bahçe Olumsuz yorumlar.

Anaokulu №27 Gorki Street, 4A «Zhemchuzhinka" - Belediye okul öncesi kombine türü. Sağlıklı bir yaşam tarzı ve kişisel gelişim genel alışkanlıkları gelişimi ve eğitimi konusunda uzmanlaşmış. Bu anaokulu yüzme havuzu, sauna, müzik ve sanat stüdyosu, oyun odası vardır. Anaokulları Kraliçe olduğu şaşırtıcıdır. Yorumlar ebeveynler sadece olumlu bırakın:, çok dikkat fiziksel gelişimine ödenir yüzme dersleri vardır, nitelikli bir psikolog vardır.

Anaokulu №12 «Tale» st. Sadovaya. 5A görme bozukluğu olan çocukların tedavisi ve okul öncesi eğitimde uzmandır. Ayrıca Dow konuşma gelişiminin eksiklikleri düzelterek, özel oturumlar tutun. İletilen sık denetimler göz doktoru (haftada 3 kez). anaokulu "Masal" ek sınıflar ve çevrelerinde, vizyon düzeltme programı varlığı zorluk görme konusunda çocuklar için çok önemlidir.

negatif geri besleme ile anaokulları (Korolyov)

Anaokulu №17 «Rosinka» st. Çaykovski vb 6A -. Bir müzik odası, resim atölyesi ve ek çevrelerle Belediye anaokulu kombine türü. İyi yemek günde 3 kez, ancak okul için kötü hazırlanması.

Anaokulu №10 «Bell» pr. Kosmonavtov d. 34A Genellikle bir yüzme havuzu, spor salonu ve müzik odası ile belediye anaokulu geliştiriyor. Havuz - Bahçenin olumlu tarafı. eğitim sürecinin bir konuşma terapisti eksikliği, yönetim ihmal ve öğretmenler: Ama dezavantajları vardır.

Çoğu özel anaokulları (Korolev)

sokak kuzeyde Anaokulu "Lesovichok". d. 14A pahalıya velilere mal olacak. hizmetlerin Maliyeti - Ayda 15.000 ruble. Obshcherazvivajushchih özel anaokulu "Lesovichok" temiz bir alanda yeşil bir alanda yer almaktadır. Birçok aktif açık hava etkinlikleri tüm yıl boyunca, nitelikli öğretmenler, makul fiyat, negatif değerlendirmeleri eksikliği. İtibar zaman testi.

Ayın + 20 000 ruble giriş ücreti başına 20 000 ruble - Kreş Kulübü Kalinin Caddesi'nde "Ladushki", 2 fiyat yüksektir. Bu obshcherazvivajushchih özel anaokulu 1 yıl çocukları alır. Kuruluş oyun donatılmış büyük peyzajlı yeşil alanlar üzerinde yer almaktadır. eğitim programı: Okul için bir konuşma terapisti, Sanat ve hazırlık ile İngilizce dersleri. Ayrıca hizmetlerinde bir masör, kalifiye psikolog, yüksek kaliteli 5-yemek varlığını gösterdi. Çam ağaçları ile kaplı bahçe topraklarında. Yorum yok negatifler.

. Elit özel anaokulu sokak Sınır Muhafızları üzerinde "Orman Fairy Tale" vb 45. Maliyet: Ayda 25.000 ruble. Elit Anaokulu «Lesnaya Skazka" - düzenli geniş alana sahip ormanda bir ev. hizmet yelpazesi yüzme havuzu, sauna, buz pateni pisti ve farklı yaşlardaki çocuklar için genel gelişimsel eğitim programları üzerine dersler içerir. orman atmosferinde kutlanan peri kale, kendi bahçesi ve meyve bahçesi, futbol sahası, sauna, yüzme havuzu ve buz pateni pisti; 6 öğün taze meyve ve sebze dahil olmak üzere, günde.

Bu çocuk yuvaları çocuklarını gönder. Korolev bahçeleri büyük bir çeşitlilik vardır. size cüzdan izin veriyorsa, sizin Çad tasarruf etmeye kalkma. Sonuçta, özel bahçelerde çocukların gelişimine daha fazla dikkat.

negatif geri besleme ile özel bahçeler

Anaokulu Prospect Sverdlov'a kısmındaki "Vinni Puh", 6 ayda 20.000 ruble anne mal olacak. Özel ana okulu İngilizce öğrenmek, okul için hazırlık hizmet vermektedir ve bir psikologla oturumları. İyi yemek, ama bu sadece olumlu tarafı. Negatif derecelendirme tutamama öğretmenler, çocuklardan biri karışık bir grup, bir lisans olmadan, biraz yürüyün.

Sokakta Anaokulu "Revival". Öncü d. 41A. Maliyet: Ayda 23.000 ruble.
Ekstra kupalar ve okul için hazırlık ile Obshcherazvivajushchih özel anaokulu. İyi sağlık kontrolü, hemşire varlığı - iyi tarafı. Ama tüm olumlu inkâr birçok kusurları: bakıcıların sık değişiklikler, kötü beslenme, hizmet için çok yüksek bir fiyat.

Anaokulu "Büyüme Aşamaları" sokak Kláry Tsetkin, 16 üzerindedir. Biz 28.000 ruble bir ay ve giriş ücreti için 25.000 ruble çanta boşaltmak zorunda. Bir yüzme havuzu ile özel anaokulu her yaştan çocuklar için seyahat ve genel gelişimsel programın 3 seçenek sunar. Pozitif yorumlar maalesef yeterli değil. Ama anne kötü donanımlı odaları, kötü gıda, kötü çocuk bakımı ve çok yüksek bir fiyat şikayetçi.

Bu ne değildir her zaman byvat iyi özel anaokulu iyi bir örnektir. Korolev - Birçok genç aile olduğunu ve birçok bahçeleri vardır, ancak bunların arasında ve her zaman kötü ve iyi olacak bir şehir.

Neden anaokuluna çocuğu göndermek

Bir noktada velilere soru At: çocuğu anaokuluna veya olmasın verir. Anaokulu dönemi tüm avantajlarını düşünün. Anaokulu çocuğun ona bağımsızlığını öğretmek amacıyla ihtiyaç duyar. Ana okulunda, o dağınık oyuncak toplamak gerektiğini anlar. yatmadan önce, düzgünce sandalyeye öğeleri katlanmış ve sonra beşik doldurun. Böylece, kırıntı bağımsız kararlar için kullanılan alır.

Anaokulları (Korolev) dış dünya ile yürümeye başlayan ilişkisini öğretmek. İşte sosyal hayat ile karşı karşıya ilk defa bebek, çalışmalar, paylaşabilir geçinmek, arkadaş olmak birbirlerine yardım etmek, yaşıtlarıyla ilişki kurmak. disiplin iyileştirilmesi, ilk temasları ve biçimlendirici yürümeye başlayan kurarlar.

Yani çocuğunuz için anaokulları sağlamak

Okul ve genel gelişimi için bir çocuk hazırlanması - ayrıca çocuk bakımında eğitimin önemli bir kriterdir. Özel bir eğitim programı ve çocuğun gelişimini izledi. Sınıflar programa tam düzenlenen ve yaş düzeyinin tüm standartlarını karşılamaktadır. azim geliştirir. Çizimde, modelleme sayesinde çocuğun çevreyle aynı dili, matematik ve tanıdık geliştirilmesi üzerinde çalışmalar okula hazırlanmak için gerekli olan kapsamlı geliştirme, edinir.

Bebeğin Bahçe Ziyaret birinci yılında virüslere karşı bağışıklık oluşur. Düzenli medikal check-up, zamanında aşılama zorunlu bahçelerinde yürütülen ve istişare sistematik bağımsız ziyaret için ihtiyacı ortadan ve tüm anaokulları sağlamaktadır. Korolev - Dow birçok başka yerlerde daha iyi olduğu harika bir şehir.

Kurulmuş psikologlar ve konuşma terapisti zamanında tespit edip gelişiminde doğru sorunlar için yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.