SağlıkMüstahzarlar

İlaç "GepaMerts": kullanım talimatları

uygulama araçları "GepaMerts" talimat detoksifiye edici aksiyon ve belirgin bir hepato-koruyucu özelliklere sahip ajanların bir alt grubu ile ilgilidir. ilacın uzun süreli kullanımı aktive ornitin döngüsü böylece amonyak düzeylerini azaltarak, üre üretimi. Bundan başka, "GepaMerts" (bu da gösteriyor ilgili kullanım o talimatlarına), gibi bir ilaç ile doğrudan üretimi ile ilgili olduğu not edilmelidir , büyüme hormonu ve insülin ve protein metabolizması optimize eder. yarılanma ömrü yaklaşık otuz elli dakikaya ise ilacın atılımı özelliklerine gelince, o, böbrekler tarafından ağırlıklı olarak yürütülür. Biz ilaç konuşursak, benzerleri, daha sonra "Karsil" konsantre ve kapsüller "Hepatosan" 600-1500 ruble aralıkları fiyat olan ilaç "GepaMerts" ile, etki mekanizmaları en benzerdir.

Bir taneli toz turuncu şeklinde bu detoksifikasyon ilaç üretilir. Aktif madde "ornitin" olarak anılacaktır 3g ornitin, hareket eder. Ek katkı maddeleri polivinilpirrolidon, limon lezzetlendirici, sodyum sakarin, olan sitrik asit, sodyum siklamat, sarı-turuncu boya, portakal aroması ve lavuloza.

Granüller "GepaMerts" talimatı öncelikle karaciğer, hepatit veya sirozu muzdarip kişilerin tedavisi için tavsiye tayin hepatik ensefalopati. Bundan başka, bu detoksifikasyon madde alkol ve yağ gıda sık kötüye kullanma durumunda alınmalıdır.

Bir ya da iki torbalar için, iki önerir maksimum günde üç kez bir ilaç "GepaMerts" kılavuzuna kullanın. Bu ön-formülasyon, sıvının iki yüz mililitre çözündürülmelidir. İlacın alımı süresi hastalığın her durumda meydana biçimine bağlı olarak, üç aya birkaç hafta arasında değişir.

kullanımına ana kontrendikasyonlara gelince, şiddetli böbrek yetmezliği ve bileşenlerinin karşı alerjik reaksiyonu ile bu ilaç detoksifikasyon kullanmak tavsiye edilmez. Buna ek olarak, bu liste pediatrik hastaları kapsar. büyük bir özenle potansiyel olarak tehlikeli faaliyetleri meşgul yüksek konsantrasyon gerektiren kişiler için bir araç kullanılır.

Özellikle dikkat ve uyuşturucu "GepaMerts" kullanımı ile ilişkili olası yan etkileri. bulantı, kusma, şişkinlik, mide ağrısı ve ishale neden olabilir bu ilaç kullanımı Podolzhitelnoe. nefes darlığı deri döküntüleri, kaşıntı ve ürtiker da peletler "GepaMerts" nin kullanılmasıyla gözlemlenebilir. Görüşler uzuvları bazen ağrı görünümlerine dikkat ve.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.