Haber ve ToplumPolitika

İgor Vladimiroviç Lebedev - Vladimir Zhirinovsky oğlu

Igor Lebedev Rus başkentinde politikacılar ve bilim adamları 27 Eylül 1972 bir ailede doğdu. Çocukluğundan beri, oğlan asla ihtiyaç hiçbir şekilde, çok zeki idi. Ben bir sürü arkadaşı vardı. O anne ve babası çok ünlü ve yoğun insan olmasına rağmen, alınan sevgi dolu, bir tek çocuğu.

ebeveyn

Babası - tanınmış politikacı, Rusya'nın en popüler partilerin birini yaratan Vladimir Volfovich Jirinovski'nin, yöneten Liberal Demokrat Parti. İgor onsekiz yaşında iken, babası oğlunun kendi planlarının uygulanmasında genç gelecek milletvekillerini engel olmadı baba adı anne adı almak gerektiğine karar verdi. Vladimira Volfovicha tarafından karar çok doğru olduğunu belirtmek gerekir. İgor Bu çözüm onun gücüne dayanır ve hayatlarında babasının nüfuzunu kullanmaz. Ve gösterir tek şey yaşam Lebedev her şeyi kendi yapmış olmasıdır.

Anne Galina Lebedeva biyoloji alanında araştırma faaliyetlerinin için hayatını adamış, birden fazla tez yazılı ve hatta bilimler aday haline geldi.

siyaset

1995 yılında Lebedev babasının sağ haline geldi. Buna ek olarak, o Rusya Federasyonu Liberal-Demokrat Partinin genç siyasiler organizasyonunu yönlendirir.

1996 yılında, Devlet Duma milletvekili aday, sandık başına alır, ama oyların yüzde doğru miktarda kazanıyor değil. Aynı yıl Yasal Akademisi biter ve alınan kırmızı diploma. Bu hukuk alanında uzman haline gelmektedir. Sonuç olarak, seçim partisi babasının den Devlet Duması düşer. Vladimir Zhirinovsky Devlet Duması'nın yardımcısı başkanlık görevine alır ve onun yerine oğlu Liberal Demokrat Parti lideri oldu. Ve Aralık 2007'de Igor Vladimirovich Lebedev bir milletvekili statüsünü alır. O da Sosyoloji Doktora, tarihteki Doktora olur.

evcimenlik

Ailesi dört kişiden oluşan İgor Vladimiroviç Lebedev, aynı zamanda biyoloji alanında doktora olan güzel Ludmilla evlendi. ikizler Sasha ve Serezhi Lebedevyh - 1998 yılında iki oğlunun baba oldu. İgor harika bir aile babası, harika bir baba. o aileye ayırdığı Tüm Boş zaman.

başkan olmak için - Lebedev rüyası o röportajın birinden sonra ortaya çıktı gibi.

Jirinovski'nin oğlu Penza, Moskova, Pskov arazi vardır. Rusya'nın her Çeşitli evler ve daireler. İki araba sahibi. Ayrıca VTB Bank hisselerinin büyük bir kısmını sahiptir, bütün ailesinin en zengin mi.

İgor Vladimiroviç Lebedev ve eşi sık kamu etkinliklerinde görünüyor - o karısının gurur olduğunu söylüyor.

Ödüller ve diğer başarılar

Lebedev defalarca verilmiştir ve birden fazla ödül sahiptir. 5 Ağustos 2011 İgor Vladimiroviç Lebedev alınan Onur Nişanı ülkenin hayatında vicdani ve aktif katılım. 12 Haziran 2013 de aktif yaratıcı çalışma için İyi Nişanı verildi.

dürüst iş için - 25 Temmuz 2006, Lebedev Anavatan »II derecesi için Merit madalya "Sipariş verildi.

21 Ekim 2009 de verildi fahri diploma sosyal faaliyetler için Rusya Başkanı. Bunlara ek olarak, diğer birçok mansiyon vardır.

onun siyasi faaliyetleri olan fotoğraf defalarca medyada yer aldı Lebedev İgor Vladimiroviç, sırasında, bir kez değil gazetelerde ve televizyonda yazılır suç ortağı sağır skandalları, bildirilen yapıldı.

Şu anda Duma başkan yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. Lebedev Devlet Duması yaptığı pozisyon doğuştan politikacı, kendini yapmıştır düşündü. Bütün seçimlerde katılır, hiçbir zaman yasaların değişikliğin başlatıcısı oldu. Ceza Kanunu tanıtıldı değişiklikten birinde. değişikliğin teması direksiyonda alkol etkisini bulmaktı. Lebedev hemen gerekli haklarından mahrum edilmesi içindi. O da, araştırma faaliyetlerine katılmaktadır başarıyla savunur tezini yazdı yetenekli genç bilim destekler.

İgor Vladimiroviç Lebedev - yuvarlak, onun birçok Rusların idolü olması şaşırtıcı değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.