Haberler ve ToplumFelsefe

İdeal, hedefin üç imgesinin birleşmesidir

Motivasyonu kaybetmemek için ilerlemeye devam etmek için hedefin imajı gereklidir. Bu tam olarak olmak istediğiniz şey haline yardımcı olacaktır. Ve yolda engeller olsa bile başarıya ulaşma. İdeal, kişiyi mutluluğa götüren yol ve bitiş noktasını aşan bir işarettir. Bu şekilde olmasına rağmen biraz yanıltıcıdır - bir kişiye ulaştıktan sonra yeni bir hedef gerekmektedir.

Görüş özgürlüğü

İnsan ideali evrensel olarak kabul edilemez. Entelektüel açıdan olgun bir kişi bu konuda kamuoyuna bağımlı olmayacaktır. Biri yumuşak ve hasta insanlarla daha kolaydır. Diğerleri sert liderler ve kazananlar gibi. Bu nedenle, "irade" gibi bir kali- tenin toplumsal onayı olsa bile, pratikte herkes "güçlüye" yakın olmak istememektedir. Her kişi için ideal, deneysel bir kavramdır. Farklı durumları ziyaret etmeniz ve ortak bir imaj oluşturmak için farklı türdeki insanlarla iletişim kurmanız gerekir. Kendinize bir ideal oluşturabilmek için stresli durumlarda kendinizi test etmeniz gerekiyor. Bir yaşam dersi olmadan kazananlar olmazlar.

İlk izlenim

İdeal, fiziksel, duygusal ve entelektüel niteliklerin bir kombinasyonudur. İlk izlenim, harici verilere dayanmaktadır. Herkes, enerjisini güzellik standartlarına uygun olarak geçirmek isteyip istemediğini seçer. Profesyonel ilerleme ve kişisel yaşamınızla ilgili sorunların çözülmesi için kendini yetersiz beslenme ve ciddi stres gibi sert bir çerçeveye itmeniz gerekir. Bu, vücut ve ruhun yakından alakalı olduğu için çalışır. Öz disiplin seviyesinin yükseltilmesi, başarı seviyesini olumlu şekilde etkiler. Güzellik ideali bize gençliğe ve zarafete rehberlik eder. Birçoğu yaşa rağmen çok güzel bir vücuda kavuşuyor ve kendi kendine kısıtlamanın bedeli ömrünü uzatıyor.

Güzel duygular

İdeal sadece fiziksel güzellik değil aynı zamanda duygusal çekiciliktir. Bunu başarmak için, duygusal davranışlarını şahsen beğenilen kişileri taklit etmeniz gerekiyor. Ve yine de, bazılarının nitelikli psikoterapist pilotajı için kullanışlı içgözlem yapmaları gerekir. Birçokları için daha çekici ve ilginçleşmenize yardımcı olacaktır. Rağmen bir bütçe seçeneği - yüksek kaliteli iletişim eğitimleri. Sadece Batılı ürünlerden kaçınmak daha iyidir - genellikle eğitime bağımlılık yaratmayı amaçlıyor ve gerçek yaşamdaki etki şüpheli.

Zihin hakkında

İdeal aynı zamanda entelektüel açıdan gelişmiş bir insandır. Kapsamlı bilgiye ihtiyacımız var ve analitik düşünceyi geliştirdik . Özellikle yetenekler ve doğal istihbarat hakkında konuşmuyorum - doğal değil bu. Tüm "yeteneklerimiz" basitçe karmaşık beceri kompleksleridir. Yalnızca yatkınlıklar vardır, ancak bir kişi potansiyel olarak her şeye efrad olabilir. Soru yalnızca bu tür işleri master etmek için gereken zamandır.

İdeal, kendi kendine formüle edilmelidir. Hatta en objektif gösterge - görünüm, çok öznel. Bu yüzden sadece "vücut hissi-akıl" üçlü planına odaklanın ve "işaret" inizi arayın. Ve idealin doğası gereği elde edilemediğini unutmayın. Belirli bir aşamada kendiniz için yeni bir başarı düzeyi ve gereksinim elde edersiniz. Aynı zamanda, garip bir şekilde, başkaları için gereksinimler azalmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.