TeknolojininElektronik

Hurda malzemelerden elleriyle Dövme makinası

her karakterin vücut üzerinde basıldığında Dövme sanatı, eski çağlardan bize geldi, onun değeri vardı. çeşitli öğeleri balık kemiklerinin arasında değişen ve sıradan bir iğne ile biten baskı için kullanılan aynı zamanda. Çok daha sonra dövme sürecini kolaylaştırmak için özel cihazlar kullanmaya başladı.

Başlangıçta, kendi elleriyle ilk dövme makinesi yapılmış bir elektrik ustura. Böylece, bu tür bir cihaz kullanmak için iğne, tahrik etkisini gibi, döner göre olan hazırlandı bir dönme hareketi rotorun elektrik motoru. Aynı zamanda oldukça sık korunmuş ve bir sanat formu olarak kabul edildi jilet kendisi sahiptir.

Döner dövme makinesi inanılmaktadır - en güvenilir ve iğne bir emin hareket sağladığından, kullanımı kolay ve yüksek hızlı motor mevcudiyetinde, bu cihazın diğer tip çok daha iyi olur. Ayrıca değer belirterek bunun üretimi çok daha kolaydır ve iyi kesintisiz operasyonda kanıtlanmış olmasıdır.

İlk kendini yetiştirmiş dövme makinesi hapis dövmeler uygulamak için gerekli mahkumların yapıldığı inanılmaktadır. Bu durumda, kolayca kamerayı taşıyabilir en yaygın şeyler üretimi için kullandı.

Bugüne kadar, evde böyle bir cihaz imalat süreci hemen hemen değişmeden kalmıştır. Bu tükenmez kalem, bir dize ve bir elektrik motoru gerektirir. Önce motoru belirlemek gerekir. çocuk oyuncağı veya bir ustura ile bir motor ile hemen her motora uyacak gerçektir.

Ancak, dövme makinesi genellikle kendi kullanımı için kendi elleriyle yapılır unutmayın. Nedenle hız bir sürü üzerine motorlarını koymak için daha iyidir. daha yüksek olduğundan daha, bir dövme başvuru süreci daha az sancılı olması.

bir motor tanımlı olması, dikiş kısmını almak gerekir. Bunu yapmak için, çubuk tükenmez kalem anlayan ve iyi yıkanmış. Daha sonra, iğne hazırlamalıdır. Sıradan dövme ellerinizle makine yerine bir gitar dize kullanarak bir iğne hangi sonunda iyi bilenmiş ve sonra çubuk kolu yerleştirilir. Bu durumda, dize keskin uç topu iterek, çubuk başından bu yana tahliye edilecek. Böylece sap içine yerleştirilen bir çubuk, içinde serbestçe hareket eden bir iğne al. Ayrıca, dize arka ucu serbest kalmalıdır.

kendi elleriyle Sonraki dövme makinesi özellikle ana sığdırmak için. Bu aşamada, çubuk ile bir tükenmez kalemin kısmı kesilmiş ve kişisel tercihleri dövmeye yüzden sadece yapmak. Daha sonra, motor kesik kol bandı vasıtasıyla mahfazaya takılır.

Rotorun motora Sonraki bir daire şeklinde oyulmuş mantar küçük düz bir parça, sabittir. Hiçbir trafik sıkışıklığı varsa, silgi ve hatta süs topuzunu erimesine neden olabilir. Daha sonra, yaklaşık bir milimetre dış daire çapı çekilen ile ve 90 derece bükülmüş dize arka ucunu yerleştirmek için bir delik yapmak. motor yerine getirmek zorunda olduğu zaman zaman bu dize delikte serbestçe döndürmek gerekir ve bir ileri geri hareketinin web.

Bundan sonra, elektrik motoruna bağlıyken kullanıma hazır ellerinizle bir dövme makinesi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.