Haber ve ToplumÜcretsiz

Nasıl kulakları kıpırdatmak ve neden yararlıdır?

benzersiz hangi becerilere sadece bir adam sahip yok! Birisi hızlı çalışır, birisi bir yay halinde bir araya bükülmüş olabilir ve biri onun kulaklarını hareket yeteneğine sahiptir! Bazı arkadaşlarını eğlendirmek olarak Dışarıdan çok saçma görünebilir. Ama aslında onların kulakları yararlıdır oynatmak. Bu konuda bilmiyordum? O zaman bu yetenek yararlı olduğu düşünülmektedir neden bakalım.

Kaç kişi kulaklarınızı kıpırdatmak ya?

Dünyada kendi kulaklar karıştırın yapabilir birçok insan var değildir. kaslar daha hareketli iken O, çocuklara kolayca mümkündür. kulakları hareket yeteneği gelişmiş ve yetişkin, ama kimin umurunda olabilir? , Bu gerekli olduğu ortaya çıkıyor! insanlar yüzün sadece kasları geliştirmek için, yüz Bina yapan, aynı zamanda kulaklarını kıpırdatmak öğrenmek bile özel kulüp vardır.

O çıkıyor kadınların iki kat daha fazla, taşıma kulakları yapabilirsiniz adamlar. Bunun nedenleri henüz belli değil, ancak cevap antik dünyada yattığını öneri vardır!

Bir erkek neden wiggles onun kulakları geliyor?

Modern zamanlarda sağlıklı deri ve kaslar için sadece eğlence ve egzersiz. Antik çağlarda şey farklıydı. Kulakçıklardan tüm insanlığın bağımlı yaşamını yönetmek edebilenler.

Biz doğal olarak keskin pençeleri ve güçlü dişlere sahip değildir. Atalarımız, henüz icat edilmemiştir kulüpleri ve mızraklar, tamamen çaresiz yaratıklar daha az veya büyük hayvanı yenebilir bulundu. Ama sonra insan vücudu şimdi olduğundan daha gelişmiş oldu. Bu çay içerken biz güvenle TV izleyebilir bugün ve gecenin dinginlik içinde yaşlılar sonraki aç kılıç dişli kaplan menü listesinde olmamak şekilde farklı yönlere kulaklarını açmak zorunda kaldı.

avda - Zamanla, kadınlar daha az artık mağarada olduğunu silah ve erkeklerin gelişiyle beri, bu yeteneği ihtiyaç haline gelmiştir. Erkekler uzun dinleme, daha hızlı üretim hesaplamak olabilir avı olarak böyle bir hediye memnun.

Neden insanlar kulaklarını hareket etmiyoruz?

Bu özellik, insan evrim sırasında kesildi. böyle bir heyecan sorumlu kasları geliştirmek Bunun nedeni yetenek, kulaklarını kıpırdatmak nasıl, genellikle körelmiş zamanla giderek daha az kullanışlı insanlar haline gelmiştir.

onlar sürekli kullandıkça Hayvanlarda, bu yetenek, eski çağlardan beri kayıp değildir. aniden fare: Kediler sesleri yakalamak için? Köpekler izi almak ve insanların kez olarak düşman, yaban hayatı koruma ve avcılık, duymak.

o kulaklarını kıpırdatmak öğrenmek mümkün mü?

çünkü, kulaklarından, tabii ki, o, hareket etmek mümkün değildir kulak kepçesi arzumuza tek tek bükülmüş edilemez kıkırdak, hala -. Ama mümkün olduğunca yükseltecek kasları ve alt kulaklarını hareket etmek.

kulak çevresinde kaslar kafa derisi dokulara bir tarafında sabit olduğunu kafatası ve diğer yan - kulaklarına. Eğer gerçekten denemek ve bu kasları germek durumunda, kulaklar hareket etmeye başlayacaktır. onlar bizim yüz ifadeleri sorumludur aynı sinir uçları tabi olduğundan onları geliştirmek, oldukça mümkündür.

İlk defa insanlar bu kasları biraz küçültmek için alır. becerilerini öğrenmek ve kasları geliştirmek amacıyla, zaman ve sabır alır.

Tek bir kulağın ya da teker teker hareket edebiliyoruz İnsanlar, daha az olarak kaslar gerektiği tam usta.

yararlı - en niçin kıpır kıpır kulakları bakalım!

Neden yararlı kulakları kıpır kıpır?

Kuşkusuz, her kadının ve birçok erkek yaşlılık güzelliği gençlik uzatmak ve bakımı çalışmakla bilinen tüm yöntemlerdir. plastik cerrahiye Resort, maliyetleri ve işlemleri, yalnızca bir öğrenme egzersizi önlemek için elinizden geleni bilmeden fantezi yaşlanma karşıtı tedavilerde çok para ver. Onların kulaklarını kıpırdatmak için bilmek yeterlidir.

Dışarıdan, tabii ki, bu egzersiz size çok komik, bunu öğrenene kadar. Adam uzakta bir muz olan bir maymun, andırır. tam tekniği iyice Ama sonra, hatta iş yerinde bu egzersiz yapabilirsiniz, birkaç kişi ne yaptığını fark.

kulakları manipüle ederken üç büyük kaslarını içerir. Düzenli onların stres, yüz hatlarını yeniden etkin bir kırışıklıkları düzeltmek ve sadece sarkmış yüz ve boyun, cilt sıkılaştırmak için planlanan kaldırabilirsiniz.

Şimdi prosedürün yararlılığı hakkında öğrendim, o kulaklarını kıpır kıpır başka bir adam, sen bunu neden yaptığını merak olmayacak gördü.

Eğitim kulaklar tedirginlikler için talimatlar

Birçok kişi bunu öğrenmek istiyorum ama herkes kulaklarını kıpırdatmak nasıl öğretecek yüz Binası'nda gitmek için hazırdır. evde pratik böylece bu insanların için, detaylı bir eğitim kılavuzu hazırladık. Egzersizler sadece dört:

  1. İlk andan itibaren herkes bir sonucu elde etmek mümkün olacak, çünkü parmaklar - asistanlar eğitim başında. Kalın yoksa sen başa nasıl görebileceğiniz bir aynanın önüne oturun. uygun Parmaklar, tragus yakınında bulunan kulak boşluğu, yakala. Hafifçe boyun kulaklarını çekmeye başlar. kulakları, gözleri yakın kaslar parmaklarını Yardım, ancak daha fazla kulakları çalışmak çok olarak odaklamayı deneyin. , Egzersizi 30 kez tekrarlayın sonraki geçmek.
  2. İkinci kol bulmak için, parmaklar kulak taşıyın. Orada hafif bir nabız hissedeceksiniz. Bu yer, küçük bir hamle derisine parmaklarını bırakın ve kulaklarımı taşımak deneyin. de egzersizi 30 kez tekrarlayın.
  3. kulağın üstünde işaret parmaklarını, tapınağa orta slayt yerleştirin. Yani üçüncü bir çevresel güce ihtiyacımız var. kulaklarını kıpırdatmak çalışarak iki yönde parmağınızı birleştirin. Prosedür on dakika geçirdikten değer. Yani sadece kas yoğrulur, aynı zamanda iyi bir rahatlatıcı bir masaj alamadım. Bu işten sonra dinlenmek azaltmak veya baş ağrısı rahatlatmak için yardımcı olur.
  4. Bu egzersiz kulakları biraz dinleyecek bir süre için tasarlanmıştır. alıştırma için gözlük gerekir. Kulakları kelepçe kilidi arkasında, burun ucunda koyun. Şimdi, elsiz, burun gözlük köprüye yakın yukarı taşımak için deneyin. Bu durumda Kulaklar - baş asistanı.

İlk başta Eğer dördüncü egzersiz ile baş edemedi değil umutsuzluk daha fazla egzersiz!

Eğitim ne kadar sürüyor?

Şimdi nasıl biliyorum kulaklarını kıpırdatmak, ancak birçok soracaktır: ne kadar olacak eğitim? Bu, tüm tamamen kişisel. Bu kaslar bağlıdır ve isteğiyle ve harcanan zamana göre. Bir günde başlattık ve hatta daha seyrek ve yılı harcayabileceğiniz Bu insanlar daha önce başarılı olur.

kulaklarını kıpırdatmak nasıl anlayacaksınız insan vardır, onların eğitim bir hafta sürebilir.

Birinci sınıf nasıl anlar sonra zaten kaslar çalışanlar vardır.

Bu yüzden tembel olmayın, sürer. Bu, sadece onların yeteneklerine inanmak en basit bir görev gerek var!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.