ModaGiysi

Her zevke uygun "Fin Filo" - ceket

"Finn Flyer" şirketi 1960 yılında kuruldu. XXI yüzyılın başında, Rusya'nın bir girişimci tarafından satın alındı, bu girişim markanın faaliyetlerini Rusya pazarına yöneltti. Ticaret ağının aktif gelişimi başladı ve bugün dünyanın dört bir yanında bu markanın 300'den fazla mağazası var.

"Fin Flayer" ceketinin poliesterden ürettiği hafif astar naylondur. Isıtıcı, kaliteli bir kaz gibi hizmet eder. Bu markanın dış giyim en kötü donlardan bile sizi koruyabilir. Tüm dokular, vücudun buharının alınmasına yardımcı olan ve rüzgar ve nemden koruyan özel bir ajanla tedavi edilir. Bitirmek için kullanılan kürk, yalnızca yapay olarak kullanılır.

Şirketin ana ofisinin Finlandiya'da olmasına rağmen, Rusya üst düzey yönetici olan Ksenia Ryasova tarafından yönetiliyor. Avrupa ve Rusya'dan uzmanları içeren uluslararası ekip tasarım geliştiriyor. Maalesef, şu an "Fly Flyer" ın kendi üretim tesislerine sahip olmadığı, bu nedenle siparişleri Çin'de, Bangladeş topraklarında gerçekleştiriliyor ve Rusya'da üretim gelişiyor. Kalite kontrolü üretim sürecinin her aşamasında yapılır.

Şirket hem erkek hem de kadın ceket üretiyor. "Fin Flayer", ortalama fiyat kategorisine atıfta bulunan dış giyim ürünleri üretir. Erkek modeli için 10 ila 18 bin ruble, kadın modeli için ise 8 ila 15 bin arasında para ödeyeceksiniz. Ancak şirketin faaliyetleri Rusya pazarına odaklandığından, çoğu kez fiyatı düşürerek eski modeller satıyor.

Ürünlerin Özellikleri

Genellikle firma "Fin Flayer" ceketler "rahat" tarzında olup, özellikle ülkemizde popülerdir. Bu seçim doğruydu. "Finn Flyer" şirketinin uzmanlarının ceketleri tamamen tarafsız hale getirmedi. Laconic tarzı için, alışılmadık aksesuarlar, ilginç baskılar, orijinal doku biçiminde bir miktar daha ekledi. Sonuç olarak, şirket kaliteli kıyafetlerin layık bir üreticisi olarak kendini kurmuştur.

Markanın ürünleri aşınmaya karşı dayanıklıdır. Kesinlikle "Fin Flyer" in tüm ürünleri (ceketler, katlar, yelekler) kusursuz bir kesime sahiptir ve bu da kadın figürünün güzelliğini vurgular. Her kız, kendine uzun ceket veya kısa ceket seçebilir. Düz bir siluet modelleri için, zıt renkte geniş bir kemer kullanabilirsiniz, önceden donatılmış desenler bu aksesuarsız olarak harika görünür.

Aşağı ceketler "Finn Flyer", çoğunlukla olumlu olan incelemeler, ağırlıklı olarak alıcıların genç kategorisine odaklanmıştır. Geniş renk yelpazesinde farklılıklar gösterirler. Geleneksel koyu renk ve açık renklerin yanı sıra, markanın koleksiyonunda birçok parlak ve güneşli renk modeli bulunmaktadır. Gri ve sertleşmiş günlerde ceketler mercan veya şeker pembe havasında kalacaksınız.

Şirketin Rus bayrağı renklerine sahip ceketleri dikkat çekti. Soçi Olimpiyatlarının arifesinde, şüphesiz, ulusal motifler, ünlü markanın hayranlarının kalbinde bir yanıt bulacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.