Sanat ve EğlenceSanat

Nasıl bir domuz çizmek için güzel ve en önemlisi inandırıcı.

Nasıl çizmek için bir domuz en önemlisi güzel ve - doğru mu? Hayvan katı bir silindir şeklinde basit şekilli gövdeye sahiptir, çünkü oldukça basit ve hatta deneyimsiz sanatçının gücüdür, hatta boyun değildir. Kafa, bacaklar ve kuyruk da resmetmek için oldukça kolaydır. Yani adım yapalım adım bir domuz çizmek için öğrenirler.

Domuz ayakta

1. Adım: Bir büyük uzunlamasına yatay bir oval çizin. Bu sizin vücut svinushki için olacak. yere temas etmeyecek şekilde geniş yatay oval (gövde) yanında küçük bir dikey oval çizin. Bu daha küçük oval boyutu yaklaşık 1/5 vücut uzunlukta olmalıdır. Daha küçük oval ekinde bir üçgen çizmek gerekir. Bu domuz burun olacaktır. Gelecekteki domuz için baş ve gövdeyi - başından itibaren bir domuz çizmek bilmek için, Şekil yakından bakmak 1. modellenmiş pürüzsüz hatları 2 oval bağlayın.

Aşama 2. yumuşak hatları üst ve alt kısım gövdesi ile hazır bağlayın.

Şimdi alt uzuvlarını dorisovyvat. ön ayakları ile başlayalım. böylece gövde daire işareti büyük bir kısmı o büyük oval önünde çevresine bir daire çizin. daire altında ortadan dar bir dikdörtgen çizer. Bu çocuk anımsatır ağaç çizim (taç ve gövde). Şekil 2'de gösterildiği gibi orta daralmış dörtlü, bitirmek için bir daire çizin: arka ayakları çekmek için, aslında, aynı işlem tekrar gereklidir. Bunlar arka ayaklarını temsil edecek. fark, sadece arka yatmaktadır daha kalın bacaklar ön ve arka bacaklar hafifçe (domuz diz eklemi olup) yaklaşık olarak ortasında arka kıvrık olmalıdır.

doğal çizim takın

Adım 3: ilk adımlar bir domuz nasıl çizileceğini göstermiştir kalem aşamaları. Temel hatlarına ile, inandırıcılık bir rakam vermek zorundadır. nazikçe silgi ile başlayan şekildeki tüm ekstra satırları kaldırın. başın üst kısmında dikey yapan bir çift bitirmek arka eklenti kuyruk kıvrılmış. Her bacağın alt kısmında bir kobay toynaklarının olarak görev yapacak küçük bir yamuk ekleyin.

stigma hafif bir artış - son rakam kafasının biraz değişmiş bir şekilde göstermektedir. Çizim neredeyse bitti. Şimdi karşı kulak bir nokta eklemek gerekir - bir domuz gözleri bitirmek için küçük, burun-burun ve hafifçe ağzını işaretlemek eğildi özelliği. karın üzerinde, bacaklar ve ön bıçak domuz kısa vuruş deri altında kasları açmaya çalışırlar. Bitti!

eğik bir pozisyonda Domuz

Nasıl farklı bir şekilde bir domuz çizmek için? Örneğin, yeme? Aynı zamanda çok kolaydır. Kullandığımız algoritma önceki uygulamada olduğu gibi aynıdır.

Oval ve yuvarlak - Aşama 1. Tekrar temel şekiller kullanın. Ancak bu durumda, büyük oval arkasında uzanan ve hemen öncesinde (büyük damlalar halinde) zauzhivaem. Bu yüzden başı şeklinde yapmak - yuvarlak arka ve (aynı zamanda bir damla olsun) ön keskinleştirmek. Hayvan anahat hazırlanmıştır.

Adım 2 düzgün bir kafaya gövdesine bağlamak için bir çizgi kavislidir. Doris ön ve şekilde gösterildiği gibi düzensiz dörtgen bir çift arka ayakları,. üçgenler başın üst kulakçıkları daire kenarından geri adım işaretleyin. Ön yamuk namlu burnu geleceğini işaretleyin.

nihai konturlar

Adım 3: Artık Çizimi bitirmek gerekir. Bunu yapmak için, silgi, tüm gereksiz satırını kaldırın. Bütün yolları Pürüzsüz. Yüz dorisuem gözlerin üzerinde. Onlar domuz kulakların hemen önünde bulunan, hafif badem şeklinde, çok küçük olması. gösterildiği gibi kısa vuruş ağız belirtmektedir. dorisuem arkasında kuyruk kıvrılmış. Buna ek olarak, kısa çizgiler kasları prorisuem ve domuz vücudunda cildin kıvrımlar edelim.

senin desen şimdi orijinaline benzer, ancak eğer bir kalemle bir domuz çizmek biliyorum. bir şey ilk kez işe yaramadıysa, endişelenmeyin ve tekrar deneyin yok!

daha da kolay bir domuz çizmek için

Önerilen yöntem bile çocuklar için uygundur. Temel desen öğesinin - daire. eskiz ile başlamak için. Beden ve küçük bir kafa için büyük - 2 daireler çizin. o üst ve alt düzleşmiş gibi Ve küçük daire, olması gerekiyordu. Daireler yan yana konulur üzerine biraz büyük işareti böylece.

Şimdi, küçük bir daire içinde - Kafa - Böyle gözler ve burun gibi ekleyerek ayrıntıları. Onlar daireler şeklinde temsil edilir. gözleri hemen altında uzun bir oval biçiminde - Gözler küçük noktalar, birbirine birlikte burun yakın çizin. Açık burun dikey çubukları olasılık modeli için 2-burun delikleri burun-ekleyin.

başın üst kısmında Doris kulakları üçgenler. Her kulağa İçinde Doris küçük üçgenler vardır. gövde dikdörtgenler dibinde bacaklarını ekleyin. Küçük tire toynak hayal et.

Şimdi geri onu kısa sarmal kuyruk ekleyin.

Artık bir karikatür domuz çizmek nasıl öğrenmişlerdir. Eserinizi bitmiş bir görünüm vermek için, domuz boyanabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.