HobiDikiş

Her yaştan çocuklar için uygulama ve konu 'Kış' ve diğer hikayeleri

"Sıkıcı: yaş ve üstü dört yaşındaki çocuklara yakın kalmak en az bir gün vardı Şüphesiz herkes, onlardan bu cümleyi duymuş! Ne yapmalıyım "Çocuklar? - doğa aktiviteleri sürekli meşgul olması gerekir. Ve gelişim düzeyi henüz eğlence çok az adam formlarını sunmak mümkün değildir.

Yani, yetişkinler hep çocuğa onun için favori hobi haline gelebilir ilginç ve faydalı egzersiz sunmaya hazır olmak gerekir. Ama çocuğunuzun nasıl aplike ne gelirse? Resmin parçalarını yapmak için yeteneği mekansal düşünme ve sanatsal tat ve yaratıcılık becerisini geliştirir. Eğer uygulama için çocuğunuzu mevsimlik tema sunuyoruz Buna ek olarak, mevsim hakkında onunla bilgilendirici konuşma önceden geçirmek mümkündür.

Örneğin, tema "Kış" konulu uygulama çocukların bu zamanda eğlence ne olabileceğini bu sezon, karakterize hakkında konuşuyorum içerir. Bir kesme "Yaz çayır" sıcak döneminin gelişiyle birlikte mevsimsel değişiklikleri görüşmek üzere muhataplar yer almaktadır. zevkle Çocuk eğlence çeşitli sadece zamanda bir yetişkin transfer değil, aynı zamanda yaz aylarında olgunlaşır meyve ve çilek bahsedeceğiz.

Uzman bir iş teklif az veya rukodelniku onun yaş özelliklerini verilmelidir. Sonuçta, bir görev manuel aktivitelerin her türlü yanı sıra onun kendine güvenini önemli darbeden sonsuza çocuğu yönlendirmek olabilir çok karmaşık. Ama çok basit bir görev sıkıntı ekebileceğimi ve çocuk kendini meşgul etmek istemiyor.

Bu nedenle, önceden hazırlanmak için çok genç ihtiyacı için ayrıntıları oyulmuş. Onlar oldukça büyük olması gerekir. Ve genel resme bu parçaların konumu keyfi seçmek en iyisidir. Örneğin, "Akvaryum" uygulanması için yeterli akvaryumdaki suyun taklit en farklı kesim balık ve mavi tabakanın bazı sunmak. konulu bir kesme "Kış" Noel ağaçları ya da birkaç ağaç ve küçük hayvanların çeşitli izin alınacaktır. Arka plan kendisi beyaz veya mavi olabilir.

Daha büyük çocuklar için, değil tüm şey taklit küçük ayrıntılarını hazırlamak için yararlı olmakla birlikte, küçük yaratıcısına bunun sadece bir parçasıdır parçalarının tüm görüntü verme, elleriyle değil, aynı zamanda kafa sadece çalışmak zorunda kaldı. beden, ve bir üst kuyruk yüzgeci: Örneğin, resim "Akvaryum" için ayrı bölümden oluşan balık sunulabilir. Bir kesme "Kış" farklı boyutlarda birkaç beyaz çevrelerin, oluşacaktır burnunun için hangi bebek "kör" kardan adam havuç ait. Ve ona sunabilir Yılbaşı uygulaması için bir Noel ağacı ve Noel oyuncaklar tutkal güzel Üzerinde "takılmak" birlikte olmak için.

Yakında birinci sınıfa gelmek zorunda kalacak büyük çocuklar için, renkli bir levha üzerine kendi çeviri şablon hatlarını sağlayabilir ve makasla kesti. Yaz uygulamaları böyle "Winnie the Pooh ve tüm hepsi hepsi" ya da "Karlsson üzerinde Çatı" olarak oldukça kabul edilebilir muhteşem ataklar olduğun için. Bu konuşma gelişimine bağlı sancıların amacıyla yapılmalıdır. Çalışırken gibi, masal hakkında biraz konuşmak için uygundur.

"Kış" Uygulama scrapbooking tarzında kartpostal oluşturulması yolunda ilk adım olabilir. Tabii ki, bu tür bir çalışma, yukarıda açıklanan tüm daha karmaşıktır. Ancak, sonuç sadece bir resim, ama bir tatil için bir hediye olarak kullanılabilecek bir gerekli şey, değil aslında, yükselen nesline edinilen becerileri geliştirmek için bireysel teşvik vermek.

Ayrıca, büyük çocuklar, kumaşa uygulanmak temellerini tanıtmak için şimdiden mümkündür. Teknikte bu tür ilk adım polietilen esasında bir sıcak ütü ile doku parçalarının yapışarak "Kış" başlıklı uygulama olabilir. Aynı zamanda da gelecekte çocuk olmalı beceri ütüleme, gelişecektir.

Bu işgal aplike olduğu açıktır - gerekli ve geliştirme faaliyetleri. Bu kişilik en farklı yanları yaratıcı çıkış için bir alan bulmak hangi genç nesil, entegre bir şekilde geliştirilmesi teşvik etmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.