HobiDikiş

Desen "zikzak" tığ Örgü Nasıl: şema ve öneriler

En yaygın olarak örme desenlerde kullanılan biri bir desen "zikzak" kanca olarak kabul edilebilir. Şema, uygulama ve ana özellikleri bu makalede açıklanmıştır.

temel desen

Süsler, ekleme ve barlar azaltılmasını temel - bu klasik kroşe bu. Onların başarılı bir şekilde uygulanması için yüksek kvalfikatsiya Örgü, yeterli özen ve dikkat gerektirmez. (Farklı renk maddeleri kullanıldığı takdirde) kullanır yapılan ağlar, farklı özel doku ve renk verici vardır:

  • Tutarlı tekrarlama tekrarlar düz dikey ve yatay çizgilerin görünümüne katkıda - zikzak.
  • renkli çizgili arasındaki sınırlar düz ve dalgalı değildir. Bu etki, en az üç renk ihtiyaçları mümkün başka bir renge düzgün bir geçiş yapılmasını kolaylaştırır. Ayrıca ustaları genellikle alacalı yaprak için çok parlak renkler kullanın.
  • desen başkalarıyla birleştirmek çok kolaydır. çizgili Arasında süsleme file desenleri veya sütun sadece birkaç satır içerebilir zikzak.

bir model oluşturma ilkesi

Herhangi bir biçim "zikzak" kroşe (aşağıda yer Şema bunu göstermektedir) ile, veya SC sc olmaksızın azaltılması ve sütun sırayla ilave dayanır.

Nedeniyle pik örme iki hava döngü üstünde, ve boşlukta iki sütun provyazyvayut olması nedeniyle, her bir satırda sütun sayısı aynı seviyede muhafaza edilir.

Aşağıdaki adımlar, doğru (ağları ve örnekleri tarif şemaları da bu noktada gösterilmiştir) model "zikzak" kroşe gerçekleştirmek için izin verir.

  1. Başlangıç numarası 24 hava döngü (VI) artı kaldırma üç döngüler bir dizidir. Ayrıca, her satır başında kaldırılması için döngüler bir dizi gerçekleştirmek için gereklidir.
  2. 5 örme 4 taban halkasına SC (CCH) provyazyvayut ile birinci sütun * daha CLO daha 5SSN örme iki döngü, 2 milyar * geçti. * dan Açıklama * her satırın sonuna kadar tekrarlanması gerekebilir için.
  3. İkinci sıra geçen CCH önceki satır örme, 1SSN ile başlar. Bu şekilde, HİS ekleme miktarı vardır. Sonra *, 5SSN * 2 CCH önceki satır neprovyazanymi olan 5SSN, 2bn gerçekleştirin.
  4. Tüm diğer görev (yüz ve ters örgü ve benzeri), bir üçüncü satır tekrarlanır.

yoğun desen Örme

Bu durumda devre küçük ince ürün içerir model "zikzak" kanca, tarif edilmiştir. Bir VP zirvesindeki örgü uzman ve desen çukurlarda sütunları karşılaştırın zaman delik oluşturulur. Bununla birlikte, temel desen biraz modifiye edilebilir.

Gerekirse, aksine, ajur desen "zikzak" kanca, tam katı olsun ya da yükselebilir. Devre tepe bulunan 1 den PRS provyazyvaniya 2SSN ilave edilerek devamlı bir süsleme içerecektir (örneğin bir şemada VP mevcut değildir). 2SSN genel ucu örgü zaman depresyonlarda CCH azaltılması meydana gelecektir.

yoğun örme fazla iplik gerektirdiğini unutmayın. Bu teknik kat, şapkalar, sıcak kazak ve diğer ürünler yapmak için kullanılır.

ajur desen örmek nasıl

3 sütun basit HİS "yığınları" değiştirirken Desen "zikzak" kanca çok ilginç görünüyor.

Aslında, süs oluşturma prensibi değişmeden aynı kalır, ancak delikler daha geniş ve daha okunabilir. Bu tür ağlar yaz elbiseler, etek, üstleri, çanta veya iç (perdeler, halılar, yastıklar) için eşyaların imalatı için uygundur.

Ben "Zikzak" etek ve elbiselerin genişlemesi için mükemmel bir temeli olduğunu söylemek gerekir. Bazı rad çubukları kesmek değil değer. Bu en iyi planlanmış boyutta ürünü elde etmek için önceden yapılmış hesaplamalar yapılır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.