TeknolojininElektronik

Gürültü Kulaklık iptal: derecelendirmeleri ve yorumları

Çoğu durumda, sıradan müziksever konvansiyonel ve yüksek kaliteli yoksun kulak içi monitör veya alternatif sırayla havai modelleri dış dünyadan kaçmak ve bazı harika kompozisyon ile birleştiğinde, kendi iç zevk.

Ama sadece gürültü önleyici kulaklıklarla yardımcı olabilir ve sadece yardım etmek değil ve refahını artırmak ve büyük ölçüde hayat kolaylaştıracak durumlar vardır. örnekler uzak olmayan aramaya vardır - Eğer mahalle neşeli şirket ile ayrılmış koltukta dinlenmek çalıştı? Veya 8-10 saat boyunca uzun uçuş sırasında uyku? tıkırtı otobüs ya da minibüs tatil de bir sorun haline gelmektedir. Bu nedenle, gürültü önleyici kulaklık - Bu, sık sık, çevredeki dünyanın koşuşturma sinirleri ve sakin bir kaçış yatıştırmak için tek yol olur. Böyle uzun zamandır beklenen mutluluk aşağıda açıklanan modellerin, birinin kafasına konulmalıdır favori müzik veya radyo istasyonunun şirkette sessizlik ve huzur geliyor.

Yani, anlamaya çalış. Gürültü Önleyici Kulaklık: ne olduğunu, bu ofis için iyi olduğunu ve ev için, kayda değer ne modeller? Bu alanda dikkate uzmanların görüşünü alarak değerlendirmesi şeklinde en başarılı modellerini göstermek ve sıradan sahipleri gözden geçirmektedir.

Üst Gürültü Önleyici Kulaklıklar (derecelendirme):

  1. Bose QC 25
  2. Bose QC 20i
  3. Sennheiser MM 550-X Seyahat
  4. Denon AH-NCW500
  5. Jabra Evolve 80 UC

Bose QC 25

Bu model denilen şey için değil "Büyük gürültü katil." Üretici gürültü azaltma maksimum seviyede o kadar yenilikçi cihaz konumlandırır. şartnamesine göre, modelin dış gürültünün% 95 kesilmiş yapabiliyor.

Kulaklık Bose QC 25 Gürültü bir pil tipi AAA pili aktif sistem ve çalışma olarak kabul edilir. Yaklaşık 30 küçük saat yaparak onu yakalar. Ayrıca kayda değer modeli mükemmel ergonomi sahiptir ve kafa üzerinde mükemmel oturur olmasıdır. Kupa makul basınç neredeyse hissedilmez hangi nedeniyle kulakları, kavrama.

Yorumcular sahipleri derin ve zarflama bas, yanı sıra güzel ve kompakt bir durumda varlığını takdir. Köyün pil Ayrıca alıcılar tamamen pasif gürültü azaltma sistemi düzenlenmiş. Bazı gadget fiyatı korkutuyor, ama uzmanlar, uygun seviyede gözlenen fiyat ve kalite dengesi değerlendirme bakılırsa.

paket, kapak hariç tüm Apple cihazlar ve platform "Android" bazı aletlerle uyumlu bir yerleşik ve kullanıcı dostu bir uzaktan kumanda ve sökülebilir kablo içerir. Birçok sahipleri gürültü metro için iptal işlemleri ile örnek QC olarak 25 kulaklık tayin etmişler.

Tahmini fiyatı - 23 000 ruble.

Bose QC 20i

eş kanalı dahil - Bir önceki davalı notları ve tam boyutlu modelleri, QC 20I arasında en iyi çağrılabilir edin. Ve burada uygun takma adı "Küçük gürültü katil." Yanı sıra 25 modele, QC 20i aktif ve pasif modda çalıştırılabilir gürültü iptal kulaklık gibi. Aktif mod, yaklaşık 15 saat süren bir dahili pili korumak için.

onların incelemelerde Bazı sahipleri "ete diken" diye çağıran bir bataryayı evler oldukça kullanışlı bir taşıma çantası şikayetçi ama rahatsızlık birkaç gün sonra kaybolur. Kullanıcıların gadget ergonomi sevdim - kulaklık dökülür ve rahatça oturma.

uzmanlar ve sahiplerinin görüşler

Ses cihazının açısından memnun: Güçlü bas ve net, parlak yüksekler ve iyi dengelenmiş bir orta. kendi değerlendirmeleri sahipleri eksi olarak işaretlenmiş tek şey - çıkış hafifçe süslenmiş birçok şarkıya çünkü "dürüst" sesin olmaması. Bu yüksek ve düşük frekans aralıklarında, özellikle belirgindir. Bu bakımdan size bir gadget satın almadan önce kazanılmasından sonra pes etmemek için, test sürüşü tavsiye etmek kalır. yüksek fiyat yanında anlamsız satın izin vermez.

Cihaz mükemmel tüm Apple ürünleri ile senkronize ve platform üzerinde cihazların bazı "Android" dır. Küçük rahat ve pratik: ofis için ses iptal etme kulaklıkların modeli yerleştiriyor büyük çoğunluğunun Gadget sahipleri.

Tahmini fiyatı - 20.000 ruble.

Sennheiser MM 550-X Seyahat

Bu model, retro tarzında evrensel yüksek kaliteli çağrılabilir. eski modeller mükemmel çalışmasını aksine Gürültü Önleyici Kulaklıklar Sennheiser 550 serisi, "80 den Selamlar" gibi görünür, ama.

bunların akustik özelliklere uygun olarak, bu model birçok noktada QC 25 daha iyi performans "doğru" ses, dengeli bas ve "şişmanlık". % 90 25 QC% 95: Bir gürültü azaltma gibi bu - tek şey MM 550 bir dizi kaybeder.

yorumlar sahipleri

Aktif modda tellerin eksikliği ve uzun pil ömrü için kendi yorumu noktasında sahiplerinin tartışılmaz avantajları arasında. Ayrıca, diğer olumlu özellikleri arasında, bu gürültü önleyici kulaklıklar sahip diğer ayırt edici nüanslar vardır. Yorum bütünüyle gadget sahibi devaysa mükemmel surround ses beklediği anlamına gelir SRS WOW HD teknolojisini desteklediğini gördük.

Diğer şeylerin yanı sıra, model kafasına kusursuz oturur ve herhangi bir rahatsızlık vermeden hobi için uzun zaman tanır. Ve kulaklık seçerken kritik olabilir son nokta, - hatta pahalı muadilleri içinde çok nadir kalite - değiştirilebilir batarya.

Tahmini fiyatı - 30.000 ruble.

Denon AH-NCW500

Diğer ilginç kontrol sisteminin kütlesi farklıdır gürültü önleyici kulaklıklarla nispeten kompakt bir modeldir. Gadget mükemmel deri ekler yankıları Dayanıklı plastik kutu ile donatılmıştır.

Özel Mansiyon sistemini yönetmek için ihtiyaç sağlar. Evrensel düğme anahtarı parça, başlangıç ve kulaklık iki kesiminde bulunan duraklatma. Buna ek olarak, ağız kısmı on biri halka şeklinde çok uygun ses kontrolüdür.

Katılımcıların önceki değerlendirmesi ile karşılaştırıldığında aktif gürültü iptali modu gelince, o çok çok zayıf. Bununla birlikte, iş veya tatil sırasında, sen fotokopi veya klimadan işletim gürültü duymayacağım. Aktif gürültü modu bitkiye kablosuz modda yaklaşık 10 saatlik bir pil iptal ve sonra pasif sistemle kabloyu bağlayıp çalışabilir.

kullanıcılarına göre

Çok sıcak model hakkında kendi değerlendirmeleri sahipleri. Hemen hemen tüm mükemmel ses ile kombine özelliklere ses iptal düzenledi. Özellikle iyi bir bilgi dinleyiciye iletmek "doğru" niteliksel ve gadget bas ve tiz vardır. Bazı orta kademe küçük dips şikayetçi ama nadir parçaları bir dizi dikkat çekicidir.

Tahmini fiyatı - 15 000 ruble.

Jabra Evolve 80 UC

Marka hala tamamen iş segmenti fethetti onun "Bluetooth" -garniturami ünlüdür. yeni kadro Evrim şirket kez iş için bir kalite gadget geliştirdi, yani aynı alanda odaklanmıştır.

Bu model, bir kulaklık olarak adlandırılabilir yukarıdaki tüm sadece bir tanesidir. Diğer sıralama üyeler bir mikrofon var ama kulaklık gömülüdür ve Evolve modeli, ekstra rahatlık için menteşe ile özel çubuk ile donatılmış iken, nispeten uzak ağzından yer almaktadır. Ve birinci durumda biz nedeniyle uzak konumu, ikinciye iletim vasat kalitede varsa - tüm tam tersi.

Ve büyük, biz Jabra Evolve 80 UC söyleyebiliriz - Bir gürültü önleyici kulaklıklar, ancak tam teşekküllü bir kulaklık değil sadece, o zaman "birinde iki" vardır. Yorumcular sahipleri defalarca onu kontrolörler ve teyp sürücüleri hakkında özellikle sıcak, bu güzel özelliği gözlemlemekteyiz. Ayrıca, çok sayıda sahipleri "rahatsız etmeyin" rejimle memnun. aktive edilirse, kulak pedleri ve böylece kullanıcının istihdam etrafında olanlar uyaran, kırmızı yanar. alet pil ömrü oldukça kabul edilebilir ve bir gün arasında değişir. ve ses ile herhangi bir sorun vardır - her şey neredeyse mükemmel değildir ve hiç yorum kritik idi.

Tahmini fiyatı - 20.000 ruble.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.