Sanat ve EğlenceLiteratür

Güllerle ilgili güzel alıntılar

Gül hakkındaki alıntılar sevenler ve romantik düşünen insanlar arasında çok popüler. Gençler güzel bayanlara şımartmak ve bu nedenle bu enfes çiçeği bir hediye olarak seçmek istiyorlar. Rose sevginin ve derin saygının sembolüdür. Her kız, hediye olarak en sevdiği çiçeklerden bir buket almak istiyor ve şahane sözlerini tanımasını bekliyor.

"Gülleri seven şeytani olamaz" (R. McKinley)

Genel olarak, bu enfes çiçeğin yalnızca başkalarını mümkün olan her şekilde önemseyen iyi insanları verebileceğine inanılıyor. İnsansız bir kişi kar-beyaz, ihale konusu pembe veya kırmızı gülün güzelliğine dokunmaz . Yaprakları yapısına, doğal açıdan kırılganlığına gerçekten hayran değildir. Gül gizemi uzun romantik çekti.

Birçok genç erkek boş elleriyle değil, sevimli kızla buluşmayı tercih eder, ancak tatlı bir hediye ile. Güllerin alıntıları oldukça popüler. Kırmızı örnekler daha fazla ibadet ve hayranlığa neden olur.

"Güller , doğaya ve omurgalara olan sevgiyi aşılar - saygı" (A. Ligov)

Bu çiçeğin yalnızca güzelliği için değil, aynı zamanda da saygı gösterildiği gerçeği ile tartışmak pek mümkün değildir. Gülün ikili yapısı herkes tarafından biliniyor: ilk bakışta son derece kırılgan ve savunmasız görünüyor. Hassas bir kişinin, kendi gücüyle korumak isteyen doğal bir isteği, şimdiki zamana tasarlanan kişinin anılarıyla bağlantılı olan her şeyi içerir. Gül ile ilgili alıntılar esas olarak güzellik ve benzersizliği ortaya koymayı amaçlıyor. Bu çiçeği gördüğünüzde, sonsuz korumaya ihtiyacı olduğu ve dikkatli bir özen göstermeksizin yok olacağı düşünülüyor.

Ancak elinizle yüksek sapa dokunursanız, dikenler avucunuzun çizilip ağrıya neden olur. İşte bir gülün gizli ihtimali. Dikenleri saygıya neden oluyor. Dolayısıyla güven duygusu ve açıklık, kendini savunma tepkisi ile değiştirilir.

"Başkasına yeterli buket yoktur ve başka bir kadın bir gülün memnuniyetini" (Ya Gaudin)

Hayatta en az bir kez, adil seksin her temsilcisi, hediye için istediği bu kadarını aldı. Aradaki fark, birçok insanın tabii ki bu hediyeyi bir insandan almaya meyilli olmasıdır. Zorunlu bir şövalyeye teşekkür etmek görevlerini dahi düşünmüyorlar bile. Başka bir örnekte, kız dikkatini ve çekincesizce itiraf etmesini beklemek için uzun süre bekler, bu nedenle kendisine sunulan bir ve tek çiçek için bile mutlu olur. Gül hakkındaki alıntılar samimi duyguların tartışmasız önemini vurgular.

"Güller bizden daha gerçekçi - sivri göstermeyi biliyorlar" (A. Pekhov)

İnsanlar arasında sinsilik ve hileye sıklıkla rastlanır. Rosa'nın tüm görünümü hemen narin yaprakları değil dikenleri de gösterir. Çiçek kendine çekici gelse de, herkes çıplak ellerle bulaşma riskini doğurmayacaktır. Güller ve dikenlerle ilgili alıntılar, insan ilişkilerinin karmaşıklığını sembolize eder. Bize samimi kalmanın ve önemli engellerin üstesinden gelmenin neden önemli olduğunu söylüyorlar.

Bu nedenle, elbette ki güller hakkındaki tırnaklar, okuyucuların ilgisini hak ediyor. Şairleri yeni eserler yaratmaya, kalp atışlarını zorlamaya ve mucizelere inanmaya teşvik ediyorlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.