SağlıkGörme

Gözlük Kontakt lens ve Carl Zeiss lensleri

Carl Zeiss - Bir Alman şirketi. O uzun süre çalışır ve zengin tarihi ile tanınır. 1846 yılında yüksek hassasiyetli mekanik uzmanı için - O onun Karl Tseys kurdu. Başlangıçta şirket mikroskopları üretti. Yirminci yüzyılda, Karl Tseys oftalmoloji alanında uzman haline gelir ve şirket uluslararası seviyede girer.

Kontakt lensler Carl Zeiss

Onlar ince kalitesi ile ünlüdür. Alman uzmanlar bile en hassas gözler için onları önerebilir. Eğer olduysanız bir kuru göz sendromu, mercek kenarı şekli bu sendromun herhangi tezahürü ortadan kaldırmak ve mümkün olduğunca lenslerin kullanımı rahat hale getirmek için özellikle bu yüzden yapılır çünkü, endişe gerekli değildir. Buna ek olarak, onlar kesinlikle göze hiçbir zarar vermez.

Özellikler

Başka bu lensler arasındaki fark eşsiz bir yuvarlak profile sahip olmasıdır. Onun sayesinde, bir gözyaşı, böylece besin metabolizması basit bir süreç sağlayan gözün yüzeyinde serbestçe hareket edebilir. Ayrıca Carl Zeiss mükemmel çünkü yüksek kislorodoprovodnostyu olan bir malzemenin F yapılmış okufilkon nefes lensleri başvurun. Bu malzeme süreci daha rahat giymek yapar, ama aynı zamanda objektif genel kalitesini de artırır. Bu mercek iyidir onlar kaldırılır, böylece, şekil tutmak ve çok kolay giyinmek yardımcı olur. Ayrıca, temas Carl Zeiss lensleri zararlı UV ışınlarından gözleri korumak. Onlar farklıdır ve aşınma ömrü uzatılmış. Ayın Onların raf ömrü.

Carl Zeiss: Gözlük

Lensler çevresel bölgesi boyunca mükemmel bir görüş sağlamak Cari Zeiss. Hatta 1935 yılında şirket bir anti-yansıtıcı kaplama teknolojisini icat etti. Hatta en zorlu müşterileri memnun. Bu ürün, mükemmel optik özellikler ile karakterize edilir. Yani gerçekten kaliteli ürün satın almak isteyen insanlar, bir lens Carl Zeiss seçin. Böyle kaliteli rağmen, orta kategorisinde kalır, çünkü fiyat da ancak, sevinmek olamaz. Lens çok daha uzun sürecek çizikleri ve objektif engeller takviye tabakası ile korunur. Aynı zamanda, bu antirefleksny katman, lensler az yansıma yapan. Eğer gözlük her zaman giymek, o zaman, tabii ki, hızlı objektif kirlenme sorunu ile karşı karşıya. hidrofobik katman mercek uzun temizlemek kalır. Bu lensler çok ince ve hafif ama çok güçlüdür.

şirket Carl Zeiss başka bir şirketten zaten alıcı tarafından seçilen tek lens ve çerçeve üretir. Çok uzun bir süredir hizmet noktaları için yüksek kaliteli ve güvenilir çerçeve seçmek önemlidir. Eğer Almanya'da fabrikada üretilen orijinal lens Carl Zeiss, elinde var şüphe varsa, lens üzerinde bir açıyla bakmak, özgün hologram görmelisiniz. Ama şirket Analog gözlük camı bir çizgi vardır çünkü her zaman olmaz, ancak Alman fabrikada üretilen verilmez. Böyle lenslerin fiyatı önemli ölçüde daha düşük olduğunu, ancak kalite ödün vermez.

yorumlar

Carl Zeiss - optik oldukça popüler bir marka. İnsanlar fotoğraf makineleri, kameralar ve daha fazlası için ürünleri satın. Puan - çok kullanışlı bir şey. kusurlu görme lensler zaman - her zaman değil gerekli bir şey, ama gözlük - sürüş veya bir mağazada iken bazı durumlarda, örneğin, dışarı yardımcı olmasıdır. Lensler Carl Zeiss - yorumları, en uygun ve rahat bakılırsa. Fiyat kesinlikle küçük değil, ama kalitesi kesinlikle buna değer.

Hiç Carl Zeiss üründen satın Herkes memnun. Birincisi, bunlar çok kaliteli yapılmış gibi çok uzun. Çok kötü göz var olsa bile, çünkü İkincisi, onlar estetik bakmak, objektif geniş değil. Üçüncü olarak, lens malzemesi, farklı bir denominasyon bulunmakta olup, farklı kaplamalar ile donatılmıştır.

Hiç bu lensler denemiş olanlar kendinden geçmiş kalır. Eğer uzmanlar sorarsanız, lens Carl Zeiss size tavsiyelerde muhtemeldir. Yorumlar aşınma kalitesi ve kullanım kolaylığı ile tüm inanılmaz memnun söylüyorlar. Buna ek olarak, uzun süre size hizmet verecektir. İletişim Carl Zeiss mercek kolaylıkla gün boyunca herhangi bir rahatsızlık yayınlamıyorsa, çıkarılabilir ve elbise edilebilir. Eğer bilgisayar başında bütün gün bile, lensler nedeniyle özelliklerine, göze herhangi bir rahatsızlığa neden olmaz. Birçok Carl Zeiss firması seçtikleri durdurmak ve kesinlikle pişman değilim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.