Ev ve AileAksesuarlar

Metal sabun - 21. yüzyılın ilk!

Sıvı deterjan görünümü, hemen hemen eski sabun değiştirilebilir ve bulaşık yıkama şekilde bazı ayarlamalar yapılır. Ve bir sıvının damla su ve bir sünger ile etkileşim çünkü haklı, iyi köpükler ve mükemmel yağ, temizleme işlemini yaparak çok daha hızlı ve daha keyifli ölçüde kadarıyla o hiç hoş olabileceğini olur erir.

El yıkama kullanım kolaylığı nedeniyle değil, aynı zamanda bir noktadan değil, sıradan bir katı sabun gölgede, giderek popüler sıvı deterjan hale gelmektedir hijyen görünümü. Ancak, hepsi en az üç ortak kusurları vardır: nedeniyle ellerinde agresif eylemlerin Alkali içeriğe cildi kuruyacak keskin aşındırıcı ve kötü kokuları ortadan yok - onlardan kurtulmak için bir elleri ter ve er ya da geç sona gelinmesi gerektiğini defalarca .

bir metal sabun - Yirmi birinci yüzyılın açılış Bütün bu dezavantajları Yoksun! Bu inanmak için de, bu buluşun avantajları zor olduğundan fazla zordur.

Metal sabun paslanmaz çeliğin 204 alaşımı, ilaç kullanılır, bu nedenle güvenle o insana tamamen zararsız olduğunu söyleyebiliriz.

Ana amacı - bu tatsız ve keskin kokular sarımsak, soğan, balık, yangın ve sigaradan sonra kalan yok etmek. istenen sonucu elde etmek için, bunların garanti sıradan sabun ve koku giderme ile olduğu gibi, aynı şekilde 30 saniye boyunca akan su altında ellerini ovmak için yeterlidir.

Metal sabunları da bileşim içinde alkali içermeyen sırasıyla ellerin ince deriye agresif olmayan asıdıtesını etkilemez ve koruyucu yağ kapağı yok etmez.

bakış ekonomik açıdan önemli bir avantaj, mucize yeni öğeler (köpük ve beklemek zorunda değildir bir demir sabun kullanıldığında, ya da geleneksel bir katı sabun smylivaetsya değildir ve bir sıvı olarak bitmez, çünkü dayanıklılık olan kabarcıklar).

Ne buluşun olgudur ve nasıl çalışıyor? Hiçbir odak herşey görüş bilimsel açıdan izah edilebilir, burada değil. , Soğan, balık ve sarımsak aslında keskin kokusu sorumludur ve mukoza ve gözlerin nazal tahriş edici sülfoksitler bulunmaktadır ve metal olan bu aynı molekül nötralize moleküller asit ve su ile etkileşim, sabunlar kapsar buna göre, eller hoş olmayan kokuların çıkarılması.

Metal sabunları görsel olarak daha tanıdık tüketiciye o, dokunmaya hoş hale geleneksel bir dairesel veya dikdörtgen parçalar halinde üretilir, 40-50 gram ağırlığındadır. Bu tür sabunların Bazı türleri için özel bir rehber var koku çıkarma tırnaklarının altında.

Oldukça çelişkili görüşleri çevrimiçi ağ forumlarında bulunabilir, ancak bu nispeten yeni bir ürün olmasına rağmen, metalik sabunlar tadı olanlar, çoğunlukla olumlu eleştiriler bırakın.

Örneğin, bu tür sabun olmaması bu gibi yağların nötralizasyonu için uygun değildir, dar bir uygulama yeterli olduğunu, fakat sadece bir koku hareket eder ve daha geniş bir anlamda bir kişisel hijyen aracı olarak kullanılamaz.

restoran, kafe, kantin vb mutfaklarda, yani orada çok sık Gerçekten öyle ve pişirme bir sürü nereye Ve büyük, daha kullanışlı olacak

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.