BilgisayarlarEkipman

Google Nexus 10 en güçlü tablettir

en iyi ve en verimli sadık sevenler! Bugün başlığı hakkında konuşacak "En güçlü tabletin." tabletin - Muhtemelen her çocuk ve yetişkin zaten bu nispeten yeni teknoloji ve ergonomik aşinadır. Hayatımızı daha fazla eylem, geleneksel bir PC veya dizüstü bilgisayar ile açıkça mümkün değildir hareketleri yapmak için tasarlanmıştır. istedikleri yere Onlarla takılabilir, yıldızların altında izle film, böylece sadece oyun, tren ve uçakta e-kitap okuyun. 2013 yılında Bu çok yönlü ve taşınabilir ünite masif popülerlik ve tanıma kazanmıştır. Hemen hemen her üç kişiden biri bir tablet bulunmaktadır. Onların çeşitlilik harika ama biz hala bugüne kadar en iyi ve güçlü bir model belirlemek zorundayız.

hakim pozisyon

Kesinlikle herkes pazar büyük talep iki sürekli savaşan modeli olduğunu bilir: yılda büyür ve verimliliği artırır, her biri iPad ve Galaxy sekmesi. Yine de onlardan biri unvanını hak ettiğini söyleyemem "en güçlü tabletin." Evet, onlar, onların işlevsel zengin çekici ve popüler, ama olası sınır değildir. Evet, Asus tabletler mükemmel donanım ve performansa sahip, ama yine de bir model daha var. En güçlü ve çekici modelle biri Google Nexus 10 olarak kabul edilir, olanakları geniş bir yelpazede içerir. Bu tablet Samsung ile ortaklaşa geliştirildi. 2560 X 1600 dpi büyük çözünürlükte Sadece inanılmaz 10.1 inç ekran.

Bu hala aranan edilmemiştir: üretken çift çekirdekli Samsung Exynos bir saat frekansı 1.7 GHz kesinlikle herhangi bir soruşturma üstesinden gelebilir. Bir ekran kartı kullanıcı ne gibi oynamaya izin verir dört çekirdekli Modelin Mali-T604 MP4 sunulmuştur. RAM miktarı iki gigabayt eşit olduğu - farklı uygulamaların aynı anda onlarca çalıştırmak yeterlidir. Bu en güçlü tableti (3G hariç) tüm hayati fonksiyonları ve sistemleri vardır da, Wi-Fi, Bluetooth, GLONASS ve GPS şeklinde ifade etti. - 1.9 MP, arka, bir 5 MP çözünürlük ve ön ile: Gemide iki kamera vardır. Bu yüksek kaliteli video görüşmeleri, kayıt videoları ve fotoğraf çekmek için keyifli kılar.

Sadece her zaman elinde tutmak için yeni oluşturulan sanki Google'dan güçlü tablet çok uygun bir gövdeye sahiptir. Tablet 500 saat bekleme modunda kalmasını sağlamaktadır 9000 mAh, - Pil kapasitesi çok büyüktür! In çalışma süresi, tabii ki, bu rakam 13-14 saate düşürülecek. Genel olarak, sen Özetle eğer her şeyden önce, en güçlü tableti yönlü ve ergonomik olarak, kendi "iç" dünyada daha az zengin olacağı not edilebilir. Tasarım, görüntü kalitesi, verimlilik, konfor, pil dayanıklılık, sistemdeki operasyonun pürüzsüzlüğü - bulunması gereken hepsi iyi tablet Google Nexus 10'dur Böyle bir cihaz sadece uygun ve elinizde tutmak için hoş, o, saat çalışmak uygundur film, bir şeyler çalmak fotoğraf, video alıp sadece internet sayfalarında gezinir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.