BilgisayarlarEkipman

Radeon HD 6450: inceleme

Modern işlemciler ortak programlar ve zorlu oyunların çoğu kolları kendi grafik motoru, için kullanılabilir.

Buna rağmen, ucuz 3D-hızlandırıcılar hala büyük şirketler tarafından üretilmektedir. Bütçe ekran kartları erişilebilirlik öncelikle ilgilenen kullanıcılar tarafından talep sürdü.

Bu hızlandırıcılar kesinlikle modern oyunlar ve zorlu uygulamaları çalıştırmak için tasarlanmamıştır. Onlar için ideal bir seçenek metin editörleri ile çalışmak üzere tasarlanmış ofis bilgisayarı, olurdu. 2011 yılında, kamu yorumu Radeon HD 6450 sunuldu, fiyatı ana "kozu" haline geldi. O hızla o anda en popüler biri haline niş modelleri mevcuttur sürdü.

Ambalaj donatım

Modern kullanıcı sürpriz yapmak pek mümkün Kutu. Radeon HD 6450 parlak kartondan yapılmış bir paket, içinde geliyor. Onun küçük boyutlar, yani rahatça üzerinde uzun mesafeler taşımak için izin verir. Bu kutuda video kartıyla kendisinin konumu ile kolaylaştırılır. önemli özelliklerinden modeli, parlak resim ve açıklama adını: standardının tüm ön tarafında.

Radeon HD 6450 hakkında daha fazla bilgi için kutunun arkasını çevirerek görüntülenebilir. Burada, üretici modeli tüm verileri koymak için çalıştı. böylece özellikleri, temel özellikleri, işletim sistemi uyumluluğu ve bir açıklaması yoktur. Gerekli tüm barkodlar ve garanti şirketi vardır.

Genel kutu iyi bir izlenim bırakır. Çok zorlu ama tamamen soluk değil. Dikkatle Bitti yazıtlar ve bir kez verilen açıklama, bu model hakkında özel ne olduğunu anlamaya. Bize teslim devam edelim.

Burada da, oldukça oldukça basit bu. Hiçbir lüks hediyeler ve operasyon sırasında faydalı olabilir ek ayrıntılar. Sadece en gerekli. kutusunda, ayrı hızlandırıcı Radeon HD 6450 den geçerli:

  • kitabı ve diğer belgeler;
  • gerekli araçlar ve sürücüleri ROM;

ofis bilgisayara bağlanmak için ek parçaları tekrar satın almak zorunda değildir. Seçenekler Radeon HD 6450 şaşırtıcı değildir, ama endişelenmeyin. Orada tüm en temel, ancak video kartından ne gerekiyor?

görünüm

Radeon HD 6450 3 arayüzleri vardır. bir ucunda yer alan bağlı teller birbirine karışmaz. Çoğu kullanıcı bile iki limanlar, yeterli olacaktır için. Aynı zamanda hızlandırıcı anda AMD'nin tescilli teknolojisi sayesinde mümkün oldu üç ekranlarında, hakkında bilgi görüntüleyebilir.

elementler Şirketin olağan renkler için baskılı devre kartı üzerindeki kablolu vardır. Dış görünüş hepsi çok kaliteli. Boyutlar tahtası mümkün kompakt bir durumda hızlandırıcı ayarlamak için yapar çok azdır. tahta açıkça görülebilir grafik çekirdeği ve çeşitli bellek modülleri olduğunu. Bağlı soğutma sistemi biraz daha kart yapar, ama bir dev haline dönüştürmek değil.

Radeon HD 6450: Özellikler

genellikle şirketin ürünlerde kullanılan grafik hızlandırıcı Caicos çekirdek dayanmaktadır. standart 40 nm üzerinde oluşturulmuş. tahmin etmek zor değil gibi, önemli bir parçası video. bazı kullanıcılar için olumsuz ek çekirdek bağlanma yeteneği bir eksikliği olabilir. AMD bütçe hızlandırıcı CrossFireX teknolojisini bahşetmedi. Ancak, yazılım seviyede mevcuttur. video yonga etkili 1600 MHz'de çalışabilir. Basit bir 64 bit veri yolu kullanarak bilgi alışverişinde.

Radeon HD 6450 4 modül ayrılır bellek, 1 GB sahiptir. O Korece üretimi "Samsung" yapan. GDDR3 standart göre yapılan modüller. Buna rağmen, 1800 MHz hızında. Modern programlar ve fırlatma iddiasız oyunlar için yeterli bellek.

soğutma sistemi

Öncül Radeon HD 6450 pasif soğutma var. Yine de, o biraz diğer tarafa gitti. Geliştiriciler çip tam soğutma için bir aktif elemanlar ile küçük bir sistem yeterli olduğu düşünülmektedir. Bu karar, küçük bir ısı grafik kartı ve boyutuna etkilendi. Ancak, bu durumda geniş, havalandırmalı sistem birimi gerektirir. Bu nedenle, aktif sisteminin tamamlayıcı yapının birçok üretici. Cooler küçük alüminyum soğutucu ve fan oluşur oldukça küçük olduğu ortaya çıktı. Sistemin verimli ve sessizce aynı anda çalışır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.