SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Göğüste ağırlık

Belki en az bir kez göğsüne bir ömür boyu deneyimi rahatsızlık çoğu kişinin (göğüs arkasında ya da onun sol tarafında - kalbinde). Böyle rahatsızlık dikkat çekiyor ve büyük bir endişe neden olur. göğüste bir ağırlık ile kendini tıbbi yardım isteyin zorlayarak, en sık nedenidir.

rahatsızlık küçük bir alanda hissedilebilir. Bu durumda, hasta o sadece zor nefes almak olmadığını hisseder. göğüs ağırlık alt çene, kol, karın, kürek kemiği altında omuz veren, tüm alanı dökülebilir. Rahatsızlık kısa (bir kaç dakika) olabilir. Genellikle göğüs şiddeti birkaç saat görünür ve şiddetli vakalarda - günlerce. Rahatsızlık eller hareketleri, duruş değişikliğini değişebilir. Genellikle bunun nedeni fiziksel veya duygusal stres, dengesiz beslenme ve dinlenme bile oluşur.

Nedenleri hangi göğüste ağırlık, oldukça çok var. Sıklıkla insan yaşamının hızlandırılmış ritimde oluşur. Bu durum genellikle kısa ömürlüdür, bu kadar çok bütün stresi kapalı yazma, buna yeterince dikkat etmezler. Bununla birlikte, göğüs şiddeti anjin veya kalp yetmezliğinin bir sonucu olabilir. Bu durumda, kalp oksijen gerekli miktarda almaz.

ilk etapta krizi riskini azaltmak için, stresli durumlarla ve vücut üzerindeki etkisini en aza indirmek için gereklidir. Birçok insan planlanan her şeyi yapmak için bir gün süre var, bu yüzden hayatının ritmini hızlandırmak için çalışmayın düşünüyorum. Kural olarak, bu stres ortaya çıkmasına yol açar. Buna ek olarak, vücut artan stres altındadır. Bu kendi sistemi üzerindeki yükü artırır. daha kolay vücut stres ile başa çıkmak için ve basınçlar magnezyum içeren hazırlıklarının, kan dolaşımını ve sinir sistemini güçlendirerek yeteneğine unsurlar açısından zengin gıdalar önerilir için yapmak. Bu yulaf ezmesi veya buğday, fındık ve kakao diyet dahil edilebilir.

bazı durumlarda nefes uyuşukluk hissi hayatı tehdit olduğunu. Bu hava ve nefes sıklığını inhale hacmi göstergelerini değiştirir. Stresli durumlara ek olarak nefes ağırlık, ağız, boğaz veya burun yoluyla hava geçişine engellerin oluşumu sırasında ortaya çıkabilir. Pulmoner hastalıklarda böyle semptomların kuvvetle muhtemel bir durumdur. Bunlar pulmoner arterlerde bronşit, inflamasyon ve akciğer tıkanıklığı, yüksek tansiyon sayılabilir. Yukarıda belirtildiği gibi, yerçekimi nedenleri olmak ve kardiyovasküler hastalık olabilir. göğüste rahatsızlık (boğaz ağrısı sonra örneğin) çeşitli alerjiler, enfeksiyon kanda, fiziksel hareketsizlik, zayıflamış fiziksel durumunu, fıtık, obezite, çeşitli komplikasyonların hastalıklara neden olabilir. semptomlarının ortaya çıkması üzerine büyük etkisi bir sigara ve kişiyi çevreleyen ortamın bir değişiklik vardır. Bu son durumda, çoğu zaman, organizmanın adaptasyon nefes zaman rahatsızlığa neden oldukça yavaş bir şekilde gerçekleşebilir.

Bu unutulmamalıdır ki merkezi sinir sistemi üzerinde oldukça olumsuz bir etkisi nefes alırken yerçekimi tezahürü. Uygulamada görüldüğü, bu belirti diğer insanlarla iletişimde bazı sorunlar yaşandığı, meydana insanlar gibi. göğüste rahatsızlık bir kişinin yeterince etrafında neler olup bittiğini değerlendirmek için engeller olması, o konsantre olmak yeterince zor. Bu oksijen eksikliğinden kaynaklanmaktadır.

semptom Teşhis basit bir iştir. Bu hasta muayene edilerek tespit edilebilir.

şiddeti, yüksek sıcaklık sesleri sarsma, yutma güçlüğü nefes ile ilişkili olabilir. Genellikle yatarak uyuyamıyorum hasta olmakla oturan tek iken.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.