Sanat ve EğlenceMüzik

Brandon Stone: Genç deha biyografisi

Ben onun içinde Mikhail Zadornov konseri üzerinde büyüleyici gülümsemeyle bu yakışıklı genç adam gördü ilk kez izleyiciler, çok sayıdaki "aksama". Bu adam parmaklarını kadar çabuk tuşları geçerek burada, o harika şarkıları tekrar tekrar dinlemek isteyen farklı dillerde ses koymak seslendirdi, piyano çalan, böylece bulaşıcı olarak harika eğlenceli ve büyük bir heyecan. kimin biyografisi hala biraz halka bilinir Tanışma Brandon Stone,.

Gelecekteki yıldızın Çocukluk

Gelecekteki piyanist, aranjör, parlak bir genç şarkıcı Brandon Stone (gerçek adı Beşik Shpetishvili) 1980 yılında Tiflis'te, Gürcistan doğdu. Çok genç bir çocuk olarak, o müzik çok meşgul edildi, çok değerli ve takdir edilir. O davul çalmak mümkün çok istedim, ama Gürcistan'da neredeyse tüm çocukların piyano çalmaya ana gerekir. Sonuç olarak, ben bile gitar çalmayı, her şeyi öğrendim. O sadece beş yaşındaydı ve o Sovyetler Birliği üzerinde Gürcistan topraklarında ve tüm hem bilinmektedir vokal-enstrümantal ensemble "fidan", bir üyesiydi.

O on beş yaşında iken kimin biyografisi henüz çok az bilinen Brandon Stone, yurtdışında ebeveynleri ile ayrıldı. İlk başta ailesi Amerika'da yaşamış ve daha sonra artık yaşamak Almanya'ya taşındı.

ABD ve Almanya: kendinize yol

Almanya'ya taşındıktan sonra, Brandon Stone, biyografi, kişisel yaşam zaten onun yetenek birkaç yıl faiz fanlar, Berlin Konservatuarı'nda öğrencisi oldu ve piyano caz departmanında bitirdi.

Harry Hinde ve Joel A.Katz, yıllardır üreten dünya sahnesine yıldızlı - Uitni Hyuston, Merayyu Keri, Toni Braxton ve diğerleri Tiflis'ten prodserami ve genç yetenek başladı. Brandon en ünlü kayıt stüdyolarından birinde ilk şarkılardan bazılarını kaydetmek için şanslıydım. Ama olasılık hepsi bu değil. hayatının bu döneminde olunan onun sahne adı var "Brandon Stone." Biyografi Beşik yeni gerçeklerle güncellenmiş haline: Başarılı bir kariyeri yani Almanya'da, ABD'de başlayacak rağmen onun zorluk Taş kendisi için bir isim aranjör, şarkıcı, besteci ve yapımcı kazanmıştır.

O ruhu henüz Almancalaştırılmış olmadığını emindi. Bu Gürcü ve Rus kökleri vardır. Brandon Stone Böyle diye. Biyografi, milliyet Genç adam o ilk Rus sahneye çıktı günden itibaren gerçek bir ilgi neden başladı. Üstelik onun birkaç röportajlarda o ruh Fırlatma göre, bunu bir minör müzik boyamak istedi nasıl bahsediyor.

Brandon bu nedir ...

Bir besteci olarak en erken müzik Brandon 2000'li yılların başında ortaya çıktı, fakat albüm 2005 yılında, sadece beş yıl sonra Rusça olarak yayınlandı. Sonra genç bir adam şarkı Tina Karol gerçekleştirilen Jurmala "Yeni Dalga", katılmaktadır. O yıl o ikinci oldu ve bir özel ödül aldı. Sonraki Stone'un albümü sadece yedi yaşındaydı.

Kendisi Brandon Stone, Biyografi Her yarışmada sağlam zafer olarak, ve kendisi üzerinde, ilk yarışma günden sonra lider ve sonra kazanan oldu - hangi şimdi. "Yeni Dalga" adam anında Tina için iki şarkı yazdım Ukrayna'da hit olunca, tamamlandı. Brandon TV programını ateş davet edildi "Yılın Şarkısı". Halen Carol ile bir çalışma ilişkisi vardır ve onun yapımcısı merkezinin stüdyoda yeni albümünü kaydetmek planlamaktadır.

Konuşmasında bugün coğrafya geniştir: Riga, Paris, Brüksel, Minsk, Kiev, Moskova ...

Ailesi - eşi ve küçük kızı - onlar kahvaltı, öğle veya akşam yemeği sırasında Brandon çok az ve çoğunlukla masada görür. Hep bir sürü iş var - düzenlemeleri, vokal, fonogram, Çok nadir serbest gece konserler ... hazırlanmak o cadde ve parklarda geziyor kızlarımla harcamaya çalışır destek.

önemi hakkında ironiyle

İspanya'dan temsilen yarışmaya "Yeni Dalga" katıldı zaman Mikhail Zadornov, birkaç yıl önce Brandon gördü. Sonra güzel ve komik bir toplantı vardı. Rus mizahçısından göre, o piyano "durulama için" müthiş bir adam gördüm. Zadornov müzisyen oyun, müzik kendilerini ifade ve kendinize bir yıldız inşa çalıştı rüşvet verdi. İngilizce mizahçı kimin biyografisi şimdi Rusça, Rusya ile ilişkilidir Brandon Stone, daha iyi konuşma, çünkü İngilizce olarak sohbet etti. Zadornov - Zadornov Brandon kabul etti ve yoğun öğretmenler sistem için Rusça öğrenmek başladı birlikte Rusça birkaç şarkı söylemeye teklif etti. İkinci sistem tüm diller Rus soyundan basit gerçeğine dayanıyordu. Ve işe yaradı.

Babalar ve oğullar - Bir sorun ve inanılmaz bir tandem değil

Brandon Stone - kimin özel hayatı (ve güzel şarkıcı eşi Natalia ve kızı Louise yoktur) fanlar büyük ilgi şimdi Biyografi, ben altı ay içinde dili öğrendi. Ve Zadornov kırk yıl önce yazılmış bir şarkı ile onu takdim Leonidom Filatovym "Lena" - ve Vladimir Kachan. Yani birdenbire muhteşem tandem babalar ve çocukları oldu: ve eski nesil ve enerji ve performans içeriklerinin tadını - genç. Bu babalar ve çocuklar birbirlerini anlama oldukça yetenekli olduklarını göstermeye devam karar verildi, böylece yeni ikilisi çalışmaya devam ettik. Beşik şiirlerinden Yevtushenko, GUMİLYOV, Sovyet ve Rus halk şarkıları yapılan düzenlemeler müzik yazdı. (Kendisi bir kez ayı sadece onun kulağına gelmediğini söyledi hakkında Zadornov ve Dansına ve orada dans) düet rivayete sadece o gibi, melodi melodi Zadornov yakalandı ve müzik onu giysi kim olduğunu.

Şimdi onun konser Zadornov sık sık bu gibi geçerli: cool "şarkıcı ve müzisyen Brandon Stone "Acts". Bir "serin" yüzünden "açılış hareket" Zadornov kendisi. "

Büyük bir kez Buda ilk Doğu değerler güçlerini kaybederler, ama sonra Batı'da insanlara geri gelecektir söyledi. Bugün, şarkı Rus şarkıları Avrupalıları Brandon işitme, sen Buda haklı olduğunu biliyoruz ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.