Entelektüel gelişimiDin

Epifani, 19 Ocak ve neden üzerinde yapmak değil ne

Vaftiz - Yeni Yıl ve Noel şenlikleri tamamlanması, ancak bu önemli kutlama. Hıristiyanlık dönemi için Epifani yaşayan veya tam manevi hayat yaşamak isteyen insanlar için çok önemli hale gelmiştir ve bu çoğunluk için arınma kutsal sembolü oldu.

Değil o olmadan bir kilise tatil arada, gerçek oldu, halkın irade ve inanç, bir sürü karıştırmak için. Değil büyü olmadan.

Epifani tatil kehanet, araziler ve analiz kullanımı alacak sağlayan birçok liberal önyargı ortaya çıktı. Ama burada Epifani, 19 Ocak yapamadıklarını, bu yüzden yemin ve öfke gizlemek etmektir. Özellikle - Aslında bu tür eylemler herhangi bir gün içinde sakıncalı olan, ancak Epifanide.

Tahmin - sadece Noel arifesinde

Evlilik, mali durumu, sağlık ve sevdiklerinize refahı - yüzyıllarda ve önceden bilmek istiyorum cevaplar için ilgili kalır ve mutlaka olumlu olduğunu konuların tanıdık seti.

olabilir kaderlerini bilgi, ancak kapsayıcı 00:00, kendi içinde Epifani değildir ve akşam arifesinde. Sonraki - bir tabu. Gece yarısı yeni, şenlikli güne başlamak ve bunu kim geçti, onun geleceğini dışarı bulamadık. Tahmin bütün bir yıl beklemek zorunda kalacak. Eski günler kızlar ve orada, onlar Tanrı korkusu ve Epifani, 19 Ocak yapamaz gerçeğinin farkında idi.

komplo zagovorsky

kehanet kategorisinde atfedilen ve komplolara edilebilir. kişinin adına Aktif adımlar gece yarısına kadar çok alınmış kaderini düzeltmek için. Ancak bazı törenler (örneğin para,) vaftiz suyu dizgi paralel olarak, şafaktan önce yapmak için izin verildi.

Analiz Epifanide kehanet (19 Ocak) - kendimize ve zenginlik, sağlık, evlilik (evlilik) ve ona kılavuzluk etmek çevresine çok bütün manevi, büyü ve dua zorlayabilir sonuca - yapılabilir ve ne olamaz. açıkça gösterilen resmi tatillerde bir bumerang etkisi ve hızlı hareket - yapamazsın düşünmek yanlış.

Epifani listesi olacak

ana Epifani, 19 Ocak işaretler (yapmanız ve olamaz olabilir) küçükten büyüğe - yüz elli yıl önce tüm benimsedik eylem programı vardı.

Şimdi bu kadar kitlesel iman ve eğlence gibi daha algılanan, ancak giderek kabarık kar, net yıldızlı, el rüzgarın temelinde yapılan projeksiyonlar, mantık olmadan olmadığınızı fark yoktur.

Yani, vaftiz, 19 Ocak at neyi tekrar belirtisi? Ne yapalım ne yapamam ki?

Kesinlikle elinde kutsal su tutarak agresif bir plan tartışmalara girmek yasaktır - bu gücünü kaybedebilir.

Ne de açgözlü ve kazanabilir vaftiz suyunu çok fazla.

19 Ocak ve sonrasında Vaftiz tahmin gerekiyordu.

Epifani sonra iki gün evde yıkanır ve iki hafta değil - delikte.

Ama buz deliğe karşılama daldırma. O günahı yıkayacak su - O arifesinde fala cesaret edenlere özellikle yararlıdır.

Sen kutsal suyla evini serpebilirsiniz.

Vaftiz önce hostes kendini pencere ve kapı üzerinde küçük haç çizmek için izin - bu kötülüklerden evi koruyacaktır.

kutuda Vaftiz kuşu vurmak için ise - Ölen yakınları için dua, onların ruhları canlı yardım ve hayır işlerine için soruyorsunuz olduğunu.

Neden tavuk beslemek değil mi?

Garip biri ilk bakışta, Epifani yasakladı - günde tavukların beslenme üzerine. Canlılar için böyle zulüm kabul edilemez gibi görünüyor. Fakat her döşeme tavuğu, ancak yaz aylarında bahçede her filiz sadece hesap vermek zorunda tutumlu köylüler, ciddi bir yasağı kapsamaktadır.

Onlar tavukları iyi beslenmiş olan - bir numarada "19 Ocak, Epifanide Yapılmaması gerekenler" listesinde. Ne kötü kuş, ışık tatil acı zorlamıştır? Ben gidip bir işarettir nerede olduğunu, ancak Epifani ise, tavukları beslemek için yaz aylarında onlar yatak kazmak ve fideleri alışkanlık'yağma olmadığını söyledi yoktur.

Fiziksel emek yasak

Büyük gününde Hıristiyan tatil fiziksel çalışmalarında her türlü - yasakladı. Bu muhtemelen en hoş. Epifani, 19 Ocak Ne yapmalı değil? Bu doğru, kaç! arkadaşlarıyla eğlenmek için, ziyaret etmek, tapınakta hizmet katılmak üzere - sıkıcı günlük işlerinde kurtulmuş sefer, zevkle geçirebilirsiniz.

Tabii ki, güzel insanlarla tanışmaktan biz "elli veya daha fazla." Demek Alkolün Biraz ılık ruh bile vaftiz de olabilir. Çok uzağa taşıdı ve "çözmek" oluyor böylece, kutsal gününde ne yapmak değil. İlk olarak, tatil kutsallık akşamdan kalma ve baş ağrısı engellemez. sadece sağ değil - İkincisi, tanınmış pet benzer görünüyor. Güzel bir gün, parlak tatile içkili olmak Noel arifesinde önceden haber parlak gelecekte inanç, cümbüş ve öylece hayatın tadını daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.