Entelektüel gelişimiDin

Evde simgeleri düzenlemek için nasıl

Evde Simgeler dindarlık konak bahsediyor. Antik çağlardan beri, aziz ev görüntülerde meydana. Bunlar karmaşık durumlarda yardımcı olabilir, yanı sıra çeşitli talihsizlikler içinde ev ve yaşam korumak için. Kilise sunak üzerinde daha dairede artık simge olması gerektiğini inanılmaktadır. Evin simgeleri kilisede yer aldığını farklılık yoktur. Ancak, birçok kişi minyatür versiyonlarını almayı tercih. Onlar rahat ve fazla yer almazlar. Simgeler okumak için yatak konabilir gece dua, ve evin köşelerine yerleştirilmiş. Ayrıca ilgi genellikle duaları içeren farklı etiketler, vardır.

simge evde ne olması gerektiğini sorduğumda, tek bir cevap yoktur. Patron kişiyi tasvir İlk olarak, nominal simgeler. daire İsa ve Trinity mevcut Bakire resmi olmalıdır. Evde Simgeler göz ardı edilmemelidir. Onların saflığını izlemek için gereklidir. Özellikle dindar insanlar, hatta gerçek atış var olduğu bir ev sunağı inşa. kalıtsal miras bir simge varsa, sadece süper bu. Böyle bir görüntü bütün aile koruyacak ve evin gerçek koruyucusu haline gelecektir. Düğün simgeleri - aynı zamanda bir daire için iyi bir seçimdir. Bazen eski simgeler genellikle genel iç tasarımı sığmayan, çünkü gizlemeye çalışmaktadırlar. Bu çok aptalca. mümin dünyevi manevi yukarıda yer olmamalıdır.

Evde Simgeler azizlere pencereler - bu kadar çok yaşlı insanlar söylüyorlar. Ve onlar kesinlikle haklısın. birçok kişi hatta inananların olarak, farkında olmasa bile, büyük bir günah - azizlerin görüntüleri küfür ve Obscenely davranırlar. Hiçbir durumda onları kırmak için simgeler ve daha çok atamaz. Bu genellikle veretniki örneğin karanlık güçlerin görevlileri, yapar. Bu merhamet iblisleri elde etmek için yapılır. Evde düşmüş simge talihsizlik habercisi olabilir. Çoğu zaman, standardını seçer. Mesih'in Görüntüler, insanlar Rab Yüce görüntüsünü koydu. Bu simge, bir nimet ve bir kitap açık bir el Mesih kemeri ile gösterilir.

Virgin, simgesi inananlar arasında popüler olan, bir yolu trojeručica olduğu Tükenmeyen Kadeh, Putevoditelnitsa ve Sevgi. Tükenmez Kadeh alkolizm muzdarip olan bir kişi var evde tutmak. Görüntü hastalığı yenmek yardımcı olacağına inanılmaktadır. Bir simge evlerinde başka sık bir görüntü Panteleimon şifacı. Ayrıca hastanelerde bulunur. Bu görüntü hastalıkları tedavi için yardımcı olur. Panteleymon hasta hem de hasta için dua ediyoruz. Simgeleri seçilmesi sezgisel olabilir. Bu ruh görüntüleri, odaklanmak için en iyisidir.

Ne zaman mutlaka en lüks simgeleri durmaz seçin. Bu mütevazı küçük simgeler olabilir. Ancak bugün, simgeler sipariş edilebilir birçok atölyeler vardır. Evde Mesaj simgeleri doğru olmalıdır. Eskiden, sunak bulunduğu yer, kırmızı köşe denir. Ayrıca, türbe denirdi. Namaz müminin her zaman doğuya doğru yükseldi ve aynı tarafta sadece bir kilise sunak, ancak evin kırmızı köşe değil. Müminler için en iyi seçenek simgeleri dairenin doğu duvarını yerleştirerek olabilir.

Her müminin gün başlar ve dua ile sona erer. Bu nedenle çok dikkatli resimlerinin bulunduğu konumun yere gitmek gerekir. yerleştirildikleri Eh, kimse müdahale bir yere. Kırmızı köşe dua için değil, düşünmek için sadece bir yer haline gelebilir. küçük bir ekstra küçük bir oda varsa, ibadet iyi bir ev sunağı ve yeri olabilir. Orada odasında çok fazla boşluk, uyanma ve yatmadan dua etmek başucunda simgesini sahip olmak yeterli olacaksa.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.