Ev ve AileEvcil

Evde lemur. olması mümkün mü?

Bir lemur gibi tüylü yaratık bakın ve herkes için işe yaramaz buna kayıtsız kalır. Bu hayvanın güzelliği dikkat çekicidir. Yakında onu almaya ve inme istiyorum. Şu anda bu evde egzotik hayvanlar başlatmak için moda haline geldi. Bu bir lemur, muhtemelen hayvanlar hakkında birçok kitap gördüm ki fotoğraf böyle oldu.

Bakalım

pet Ne tür ve evde tutabilir ister? Bu lemur, Endonezya, Tayland, Singapur ve Malezya ev sahipliği, ama şimdi Madagaskar ağırlıklı bulunurlar. Küçük hayvan uzunluklu 1- 3 cm, ve kuyruk - Bir 17 büyük maki cm, -. 50 santimetre gövdesi ve 60 cm Bunların büyüme kuyruk uzunluğu türleri doğrudan bağlıdır .. Esaret krasnobryuhy lemur, siyah, mongots, ringtailed ve kuyruklu lemur olarak bunların böyle yaşayabilir. onun kürk hayvanlarının renk alt türlere ayrılır. Vahşi doğada, onlar, gruplar halinde yaşayan geceleri, gün çok etkin değildir. Latince kelime çeviri "lemures" anlamına Belki de bu yüzden "gecenin ruhunu."

Evde Lemur

Evde böyle bir tuhaf hayvanı getirmesini sağlamaya kararlı iseniz, bununla ilgili bilmeniz gereken en önemli şey - bu onlar 10 ila 30 yıl yaşamak budur. Eğer çok uzun bir süre için kendinize bir arkadaşı almak anlayın ve bu yüzden tekrar böyle önemli bir adım dikkate alınması gerekmektedir. Bu bir tehlike altındaki türlerin kedi gibi.

Başka nerede bu güzel yaratık satın alıyor?

Hasta ya da aşılanmamış hayvan satmak için - Her durumda ellerle, hile olabilir çünkü. Sen deneyimli damızlık değildir, bu nedenle bir lemur almayın riski vardır, ancak bir mesafeden bir hayvan onu andırıyor. Bunu önlemek için, yalnızca bir evcil hayvan mağazasından bir hayvan satın almanız gerekir. satın alırken o esaret büyüdü emin olun. o dişi daha az agresif - Bir erkek satın almak daha iyidir. Ona kısırlaştırmak olabilir, bu yüzden onunla daha kolay olacak, daha çok evde lemur çok kötü ırkları çünkü.

pucheglazika Ev

Her hayvan kendi alanına sahip olmalıdır. Bu, geniş bir kafes ya da kafesi olabilir. lemur kafes içinde tırmanmaya aşk beri bar veya dalları bir sürü olmalıdır. genellikle yalnız gerektiğinden başka dostunuz için yuvaya gitmek gerekir. Evde Lemur genellikle oluşmaz içeriği ile çok sakin, çok zorluğudur.

Favori evcil hayvan maması

Orada et yemek bazı ırklar vardır, ama onların diyetin en süt, beyaz ekmek, sebze, meyve, pirinç ve yumurta oluşur. Bazı böcekler bazen bir sorun olan ihtiyaç vardır. Tipik olarak, açlık hissi onlar hareketli bir yaşamı olan, bunun nedeni gece akşam saat 8'de lemur görünür. Oysa onlar bal yapabilir azar büyük tatlı diş, tatlı küçük bulunmaktadır. En önemlisi - hayvan kafesine her zaman taze su olduğuna dikkat edin.

davranış Özellikleri

Evde Tatsız o lemur istediği zaman banyoya gidecek ama sen onun tepsi koymak nereye. Bir erkek için onlar uzun süre alışık, ama sonra onların ustaları tanımaya başlarlar. Hatta yabancılara karşı saldırgan olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.