SağlıkMüstahzarlar

'Cortexin': etkinliği yorum.

yorumların "Cortexin" Bir hazırlık hakkında bırakarak, birçok doktor yerli tıp alanında en önemli başarılarından biri olarak geçer. Gelişim "Cortexin" 30 yıldır düzenlenen ve geniş dağıtım sadece yaklaşık 10 yıl önce aldık. Bu beyin tarafından çeşitli hastalık durumlarının her türlü tedavisinde kullanılan bir nootropic ilaçtır.

domuzların serebral korteks, bir büyük 12 aydan veya hayvanlardan elde edilen suda-çözünür, düşük molekül ağırlıklı polipeptit fraksiyonları bir kompleksinin bir parçası içerdiğinden, "Cortexin", biyolojik kaynaklı ilaç olarak kabul edilmektedir. sinir hücrelerinin doğrudan delici, ilaç, anti-oksidan, doku-spesifik, nootropik ve nöro-koruyucu etkiye sahiptir.

bilimsel değerlendirme "Cortexin" ilaç hakkında incelenmesi, onun nöroprotektif etkileri toksik etkilerini azaltmak olduğunu görebilirsiniz , psikotrop maddelerin çeşitli endojen nörotoksik faktörler tarafından nöronları hasardan koruyan hem de.

Nootropic etkisi "Cortexin" farklı nitelikteki stres altında yüksek beyin fonksiyonları, hafıza ve öğrenme süreçlerinde, konsantrasyon, istikrar belirgin bir iyileşme.

Dokuya özgü etkisi "Cortexin" sinir sistemi nöronlarının metabolizmasının aktivasyonu olarak tarif uzman ilaç tepkileri. Bundan başka, tıbbi madde tamamen sinir sistemi ve beyin fonksiyonlarının tonunu geliştirir.

Bu nöronal lipid oksidasyonunu inhibe eder ve oksidatif stres ve hipoksi koşulları nöronların hayatta kalma olasılığını arttırır, çünkü ilacın antioksidan etkisidir.

"Cortexin" geniş bir tesir spektrumuna sahip bir ilaç olarak tarif doktorlar yorumları: bu aktive insan temel biyolojik süreçleri sinir sistemini inhibe amino asitler arasında bozulan dengeyi geri getirir. Bu "Cortexin" sayesinde koşulları ve hastalıkların çeşitli kullanılabilir:

 • Travmatik beyin hasarı ve buna bağlı oluşan sonuçları;
 • Beynin dolaşım bozuklukları;
 • Ensefalopati farklı oluşum;
 • epilepsi;
 • bilişsel karakteri Engelli;
 • Astenik koşullar ;
 • Kronik ve akut ensefalit veya ensefalomiyelit;
 • Vasküler distoni ;
 • konuşma ve çocuklarda psikomotor gelişimi gelişimini Gecikmeli;
 • öğrenme yeteneği azaltılmış;
 • Tüm formlar serebral çocuk felci;
 • kritik durum sinir sisteminin perinatal lezyonlu yenidoğan.

Uygulamaya bütün bu işaretlerin o yetişkinler ve çocuklar için bir ilaç "Cortexin" reçete mümkün olduğunu göstermektedir. İlacın yaygın etkisi, insan vücudunda çok küçük bir doz yükü ile birleştirilmiş olmasından dolayı yaş sınırı yokluğu.

Yetişkinler için ilaç "Cortexin" reçete zaman bilmek ilginç, gerçek hastalar ilacı rehabilite hızlı bir yeteneğini gösterir. artan bireysel duyarlılık ve emziren ve hamile kadınlar insanlara bu ilacı kullanılması önerilmez: Ayrıca "Cortexin" ilişkin diğer olumlu yönleri arasında yaptığı yan etkileri olmaması, hem de eğer kontrendikasyon küçük listesini çağrılabilir.

Bir verimlilik "Cortexin" sonuçlarını toplarsak, lider farmakologlar ve klinisyenler haklı olarak onu beyin ve ilgili hastalıkların tedavisinde yönelik iyi ilaçlardan biri kabul güvenle söyleyebiliriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.