Hizmetler

"Etropal": tarih ve geliştirme

Günümüz dünyasında, birkaç yüzyıl önce ölümcül kabul edildi birçok hastalıklar, profesyonel ekipman yardımı ile iyileşir. İnsanlar ciddi bir hastalık kurtulmak alma veya neredeyse üzerindeki etkisini azaltarak, yaşamaya devam "hayır." Bu Bulgar firması "Etropal" sorumluluk küredir. 40 yıl önce kurulmuş, ancak Avrupa pazarında son zamanlarda geldi. Kuruluş ortopedi ve travmatolojide deneylerde devreye girer. Tüm deneyler Tıp Akademisi "Sofya" da gerçekleştirildi. Bulgarlar üretim varlıkları Etropole tarihi şehir yoğunlaşmıştır. Dolayısıyla o gitti ve şirket adıdır.

Başlangıçta, şirketin protez seçenekleri geliştirmek için deneyler yaptılar. Mekanik sistem Vücudun her parçası olmadığı için insanlar toplumun tam üyeleri hissetmek izin verdi. Nedeniyle Bulgar, engelliler bağımsız hareket ve hayatın tadını başladı. Protez anında dünya çok gri ve kasvetli değil yapar. Ayrıca, "Etropal" implantasyonu için araçların sürümünde dahil. kişiler bu prosedürün yardımı ile sağlığına hastalıklı organı değiştirebilir. Elde edilen ürün farklı kategorilerden uzmanların yıllık tecrübesi emilir. Enstitü temelinde Sonraki Araştırma Merkezi doğmuştur. Bu enjeksiyonlar için şırıngalar üretmeye başlamıştır. Şirket farklı kalınlıkta iğneler üretti. tek kullanımlık malzemeler - Popüler ürünlerini memnun.

10 yıl sonra sağlığına gibi özel amaçlar için araçlar oluşturdu işleyişi ve uzmanlık başladı. Ve sonra "Etropal" iyice toksik maddelerin kan temizlemek izin hemodiyaliz sistemleri yapmaya başladı. Bu prosedürde, sürekli böbreklerinden rahatsız insanlara ihtiyacımız var. Bazıları, diğerleri doğuştan vardır - satın aldı. şirketi ve diyaliz yapar. Ve iki sistem bir araya gelirler. şirket düzenli müşterileri indirim sunuyor. Ayrıca toptan eşya fiyat indirdi. Daha fazla detay sitesi http://www.etropal.eu/ bulunabilir.

Bu arada, Bulgaristan'da bu üretimde uzmanlaşmış değil başka bir şirket tarafından bugüne kadar. Yüksek makul fiyatlarla ilgili olarak kalite ve Avrupa'ya çekti. Müdürü "Etropal" kolayca yurtdışında malların ihracı için gerekli belgeleri ve sertifikaları elde ederiz. Çözünürlük İngiliz özel bir yapıya yazmıştır.

2002 yılı başından itibaren Yani, Bulgaristan Avrupa Birliği'nin sürekli tedarik başladı. Bu arada, üretimi modernize edilmiş ve hızlı bir şekilde genişledi. ticari ilişkilerin seviye aşağıya hale gelir. Şirket, yeni tedarikçiler ve müşteriler bulundu. Tüm firma ile güven ilişkisi korumaya çalışır. Avrupa aşağıdaki ürünler :. vb LLC "Yuventa Şirketi" Diyaliz Cihazı, hemodiyaliz sistemleri, şırıngalar, infüzyon ve transfüzyon sistemleri, en çok ilgilendiği Rusya Federasyonu topraklarında (http://etropal.ru/index.php/ üzerinde "Etropal" münhasır dağıtıcısı belgesi).

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.