Entelektüel gelişimiMistisizm

Epifanide Arsalar. adama Komplo

- inanç, mum, namaz mistifikasyon alternatif vardır: - komplolar, By ve büyük onlar rahip, bir günah dedikleri gibi, her zaman kötüdür. Itiraf tövbe ve gizi almak için hiçbir belirleme yoksa, biz kısa ve dua hatırlanması kolay en tanınmış yoluyla sorunları başa çıkabilirim "Babamız". Yani ortodoks babalar öğretir.

Ama kadınların etkileyici doğa daha iyi ve yıldırım adalet için hemen bir değişiklik gerektirir, bu nedenle kursuna komplolar vardır. Vaftiz, onlar büyük bir günahtır kabul edilmez ve hayatın güçlükleri bazılarının üstesinden gelmek için yardımcı olabilir. Ama sadece eğer başarıya daha inanç.

Komplo ve bir dua - bir ve aynı?

benzerlik, tabii ki, onlarda olmasına rağmen sadece amatör, komplo ve dua ikizleri çağırabilir.

Ve dua ve arsa - özel olarak tasarlanmış formül kelimesi, evrendeki gelen frekanslarda denk ve bir kişi yardımcı olabilecek bazı güçlü güçleri uyandırmak başlar telaffuz hangi.

Ve dua ve arsa orada, Tanrı'nın, Virgin, aziz bir itiraz ve "Hallelujah" ve "Amin" kelimesini ilişkilendirmiş.

Ve namaz ve tek bir hedefe odaklanmış arsa - yardım etmek.

Yani ne fark eder?

Namaz hep erkeklerin ruhu dua katılımını gerektirir. Hemen harekete, ama çok ruh içine koymak ne ciddiyette okumak bağlı olarak ne kadar ona iman etmez. Dua sayesinde bile en sıradan bir kişi mucizeler yaratabilir.

Komplo - çekmek ve olayların dönüşte büyülü bir etki sağlamak için sihirli güçler. Komplo - güçlü, hızlı, ancak kelime komployu telaffuz etmeden önce yüz kere düşünmek ve tartmak gerekir: ihtiyacının sihirli er ya da geç ödeme. Sen kaderimi bu kendisini fatura edilecektir.

Vaftiz - mutlu bir istisna

Rusya'da Epifani için Noel den dönem kehanet, takılar, ritüeller için en uygun kabul edilir ve kaderin üzerinde herhangi etkisi oldu - İsa hala küçük ve vaftiz değildir ve göklerin tüm insan arzularına açıktır. Burada ve bu gün en kutsal düşünmek, konuşmuş, fısıldadı.

Özellikle kızlar çalıştı. Bahse! her evlenmek gereklidir. Ve sadece evlilikte, ama genç, güzel, zengin ve arzu yerleştirme imkanlarının. Orada doğada var olmayan ve eğer olurlarsa, bizim bölgede değil yoktur. Bu nedenle, ve birkaç gün aynı dilenmek zorunda kaldı, ama şehirde.

yıl önce popüler yüzlerce olarak Epifani mistik ritüeller arasında bir adamı Konu ve bu güne kadar kalır.

Ne merak ve Epifani akşam tahmin?

sevgi eksikliği, sağlık eksikliği ve maddi kaynakların eksikliği: şimdi olduğu gibi, şiir Zhukovski'nin insanlığın kahraman zamanlarında üç büyük sorunlar vardı. Daha doğrusu, tamamlamayan yokluğunu ve akut sıkıntısı.

İşte bu üç değerlere ve onun dikkatini gadalschitsy ve konsantre "komplocu".

büyülü gücü hakkında bilmek Epifani Eve, kurtarmak için, gerekli - - evlenmek elbette, zengin olsun - elbette: Birçok basitçe evlendikleri ya da orada zengin ve belirli bir hedefe ulaşmak için verip bilemeyiz!

Epifanide Arsalar her zaman işe. Ve bunun yerine bütün getiren vershitelnitsy olma stewardess ev gülümseyen korkunç kaderi rüyalar gerçeğe Bir fincan üzerine.

nakit araziler

O adamın nesi özgüven için çaba nedir? Kesinlikle hiçbir şey. bu çaba içinde Negatif bile zor okumak için zengin yaşam çizilecek o olsa kıskanç, tembel, sadece kıskanç görülebilir.

Rab dünya çok çantam para olması anahtarını yeniden görünür gibi nedenle olursa olsun onun arkasında ve ceza korkusu olmadan kendi babble (kendisi Epifani kaderin düzeltme sağlar), bu" kutsal Noel arifesinde söyleyerek, in-house nakit mevcut saymak bütün aile mümkündür .. Kale. Dil Amin. "(3 s.).

İkinci arsa (ayin): Epifani gece yarısı (Ocak 18 inci 19 inci gecesi) tam bir kutsal su bardağı çevirmek gerekir (ve her şeyi hatta kentsel su temini içinde, suyun herhangi vücutta, bu süre içinde bir aziz haline gelir) ve onun etrafında almak tüm ev, banyo ve de bir dolap. yürüdüğünüz Bu durumda, bir tek damla dökmek olmamalı - bu bir önkoşuldur. başlangıç noktasına dönen - Özel bir evin etrafında giderseniz, arsa apartmanlarda şehir daire ise odasına dönen, söylenmesi gerekir. aşağıdaki gibi metindir:

"Holy su eksiksiz ve sağlam olduğu için,

Ve benim evim - altın gümüş, tüm iyi bir tam fincan.

Baba adına Oğul ve Kutsal Ruh adına. Amin (3, s.). "

Sabah içme suyu konuşmaya başladı.

Ah dayanılmaz evli ...

kızlar on yıl önce evleniyor başladı. Eğer 19-20 tüm çaldı rafta, kalır için, uygunsuz oldu. Sadece yaş sınırı tutmak Öte yandan, ilk köşenin için aynı atmayın. Burada kızlar ve konuşan değil, tanışmak için kendini programlanmış, kendini ilham başladı "Gerektiğinde gibi."

seçim Kızının evliliği refahı üzerinde durularak, ebeveynler "başkanlık etti" daralmış beri o günlerde mükemmel bir evlilik, nadir oluşuyordu. ebeveyn seçim hafifletmek isteyen bir kız için bir komplo uygulanan , genç: Man zengin değil ve beyaz saçlı.

evlilik kült gibi modern köy kızlar da başarıyla olabilir, bir mum beyaz su halkası atışını ışık, gökyüzü ay yok olduğunda, bir kapta su toplamak, geceleri kocası eski bir arsa kullanılan alaka kaybetmemiştir. Çapraz üç kez İşaret, arsa okumak, o zaman, mutfakta (odasında geçirmek için gerekli ritüel) ortasına kalkmak üzerine halka koymak kaseden su, üstünde kendinizi dökmek yüzük parmağı sağ elinin ve uyu.

komplo metni:

"Suda Halka kelime aziz fısıltı atmak: evlenmek bana Tanrı (isim) kulu Allah'a (isim) kulu ve gecikme yok! Dediğim gibi, öyle olsun! Amin. "

Ben suçlu ben miyim?

Evli bile evli kadınlar, Epifanide etkili araziler uygulamak karşı değildir. Ve mutlu görünümlü ailede erkekler işe veya arkadaşlarınıza kaçmak üzere kendi sorunlarını vardır ve kadınlar yaşıyor, yaşıyor ve sonra sihirli bir ev kullanırlar.

kocası bakışları ve belirgin değilse kariyer, eşi ilgi kaybolması durumunda gerçekten Vaftiz bütün bu hızlı çözümün komplo yoluyla cennet sorabilirsiniz başarılı olmak istiyorsanız bile, "sol" gider eğer, bir çocuk sahibi yapamıyorsanız sorunları.

Ve bir kadın kocası ya da onu rakibi "bölge" işgali için suçluluk duymamalısın: onlar da işgal ve onu mutlu sakin bir hayat yok etti. Her ne kadar, Evrensel Kanunu'na göre, olumsuz hatta daha olumsuz üretir. Ve işte seçmek gereklidir: bir kişiye arsa okumaya başlamak için veya durum yerleşir kadar beklemek ister.

Ama mutluluk şey şu anda istiyorum!

"Ahlak Şekli"

Her Kreschensky bir güç seviyesi arsa seçer bile akşamları, olumlu veya olumsuz yanı sıra bunların devre davranıştır.

Açıkça olumsuz çağrışım suçluyu cezalandırmak için mistik güçlere isteklerdir. idrar kaçırma kadınları, özellikle savunmasız etkiler gibi: Onlar için aşk, duygular - kutsal ve onların ihlali onlar sadece olamaz.

Çoğunlukla vaftiz üzerinde araziler olumlu, çocuklar üzerinde duruldu olsak da onlar kadar savunmasız değildir ve eğer düzgün bir öfke ve sihre açmak için bir sebep unutulmamalıdır, savunmasız kırılgan kızlar incitiyor.

Duygusal heyecan ahlaki karaktere uyulması için elverişli değildir. Bir öfkeyle gücenmiş ya aşağılanmış kadın sürece yalnızlık ve umutsuzluk muzdarip her şeyi yapabilir.

Mesafe - mani değildir

Düşünce - ışıktan daha hızlı. Bu nedenle, çok güçlü ve istenen elde edilmesi için bir araç olarak çok faydalıdır. Bu tutkusunun nesnenin yakınında, bewitches için arsa okuma ve zihinsel varlığını gerektirir.

Bu ana etkisidir. Fotoğrafta bir komplo kişiye doğrudan tam olarak aynı şekilde çalışır - hatta uzak diyarlara favori olmadığını uzaklık, fark etmez.

bir günahkârı hissetmemek amacıyla

Bu mümkün olduğunu Epifanide araziler - yan ayinler sadece birkaçıdır. Farklı birçok hayatlarında günler ve kış için beklemeden kendi lehine ayarlanması gerekebilir: adam attı sen işinden kovuldu, bir hafta boyunca ihtiyaç geri, onların kariyerleri bakmak kutunun dışında yeni bir sıcak veya bir şeyler bulmak için gereklidir.

Her bir durum için çözmek için bir yol yoktur ve tüm düşünce aynı güce sahiptir.

Bir kişinin dua bilmiyor hala herhangi komployu kabul etmiyor temelden ve Yani, eğer, o sadece ele alınması gereken durum hakkında düşünmeye başlamalıdır. O nasıl düzeltileceğini olduğunu olunacağını, ne kadar kötü - kesinlikle durum ağırlaştırmak sadece edecek yanlış hareketinde geçerli: Ama işlerin gerçek durumu hakkında sanmıyorum.

Her şey zaten iyi yolu karar verilir Sanki gerekli (! hayati), düşünün: Adam geri geldi ve daha da seven, bu iş, sadece hayal edebileceği, hangi bulundu sen kendini gerçekleştirebilir iyi pozisyon teklif edildi.

Durum geçerli: her şey var, her şey zaten oldu. Bu nasıl önemli değil, ama öyle! Ve zevk emin olun.

Kendinden programlama - Bu o sihirli rahatsız ve bir günahkâr gibi hissetmek gerekmez hangi komplo, en iyisidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.