MaliMuhasebe

Elleriyle sundurma basit inşaat

Özel evlerde yapımı sırasında veranda olarak uzatılması bu tip yaygınlaştı. Evin toplam büyüklüğüne küçük akrabası, doğrudan öncelikle atmosferik çeşitli dış etkenlere, etkisinden evin ön kapısını korumak üzere tasarlanmış dekoratif fonksiyonlarına ek olarak, (örneğin Windows) kapalı ya da açık. O elleriyle sundurma süreci inşaatı bu nedenle bu süreç eski Sovyetler Birliği'nin erkek temsilcilerinin büyük çoğunluğu tarafından kullanılabilir, oldukça basit olduğunu belirtmek gerekir. Bu revaklar inşa edilmesi aşamasında belirli özelliklerin bilgisi, sırasıyla ve finans malzemelerinde, her şeyden önce, zamandan tasarruf ve büyük ölçüde göze ve aklınızda tutulmalıdır.

Planlama verandalar

planlarken sundurma yapımını elleriyle, bu bir oda, bir dereceye kadar seçimi ve tasarımı, ve malzemeyi etkileyen gereken tek uzantısı olduğunu hatırlamak önemlidir. Sonunda elementlerden ön kapıyı koruyan ek olarak oda, temel işlevleri, planlı Eğer yaratarak olumsuz sıcaklıkların kalite korunması için gerektiren kış için boşlukları depolanmasını sağlayacak bir yaz mutfak geri kalanı için, ellerinizle kereste yapımını planlamak gereklidir ısıtmalı değil (soğuk ) tesislerinde.

Erken ilkbaharda erken bir aşamada depolama ve meyve ve sebze fidelerinin ekimi için, örneğin, sundurma kullanarak başka seçenek yoktur, istenirse bir ölçüde bu durumda o, tavan duvar yalıtımlı bir sundurma tasarlamak gereklidir, kır evinde yaz artırmak , cinsiyet, aslında, elleriyle garaj bitirme edilmesini içeren yaklaşık olarak aynı. Bazı durumlarda, bu, örneğin, bir ısıtıcı, bir sabit ya da portatif ısıtma yüklemek mantıklı olur.

gibi verandalar inşaatı onun soğuk eller

Her şeyden önce, biz sundurma kendisi bakılmaksızın evin yapımında kullanılan yapı malzemesi ve teknolojisi ne tür bir nispeten kolay konum olduğunu anlamalıdır. Böylece ev "sıfırdan" tamamen inşa bile, ev ve sundurma için ortak bir temel oluşturmak için herhangi bir ekonomik ve teknolojik bakış açıları yoktur. sundurma temeli tiner ve buna düşük olacaktır. Diğer şeylerin yanı sıra, çevreyi tekdüze yük yokluğunda ortak zemin çatlak bayat olabilir.

İlk adım çevresine ve verandaya sitenin kendi düzenini gerçekleştirmek ve destek yer alacaktır yer belirlemektir (şunu hatırlatmak gerekir ki bu durumda, planlanan inşaat ellerinizle kereste). vakıf tesisat katı evin temele bağlanması gerektiğini o (doğal olarak daha pahalı olan sütunlu veya kurdele) hatırlamak olduğunda. Elbette, yükleme arzu edilir, ve sözde kör alan veranda altında kurutun sağlamaktır. Daha sonra, aslında elleriyle sundurma inşaatı direkleri kurulumu içerir, ancak bu işlem, ilgili taşıyıcılar döşeme kiriş tespit eden duruyor gerçekleştirmek hatırlatmakta fayda olduğunu. Bunun bir sonucu olarak, bütün yapı kurulu bağlamak için arzu edilen bir durumdur. Ardından, Coanda kat, çatı kaplama ve duvar kaplaması olarak kullanılmasıdır. onlar yapımında oldukça yaygın ve yaygın örneğin Döşeme, kullanılan çünkü bu işlemler özel dikkat gerektirmeyen elleriyle garaj tür operasyonlar olmadan yapamaz. tavan dosyalama ile ilgili olarak, tesislerin bu tür yapının ağırlığını azaltmak için sözde "dyuymovka" kullanılması önerilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.