TeknolojininElektronik

Elektrikli Pelmennica - köfte ton

köken sır köfte kefen. Kim onlar inanan Çin'de icat olduğunu söylemek ülkelerinde olduğu - Sibirya. Ama onların Rusya, örneğin, çok sayıda kışın kalıplı ve soğuk kanvas çanta asılı olduğu bilinmektedir. Bu ürün sadece musluktan temizleyici modern su olabilirdi yangın pot ve erimiş kar, bir şekilde bunu hazırlamak için çünkü o zaman, soğuk sezonunda yolda almaya istekli olduğunu.

köfte Manuel üretim - Bir süreç çok zaman alıcı. Bu nedenle, genellikle bazı tatil için zaman aşımına. Ayrıca Çin'de kadınlar büyük miktarlarda bu küçük lezzetli ürünler Yeni Yıla ve ortak kalıp gidiyor. Çeşitli yukarı kırk küçük köfte için bir kerede "haddelenmiş" izin hücrelerle basit Pelmennica çalışmalarını kolaylaştırmak. Dolgu çok farklı olabilir - sebze, et, peynir, balık, vb ve karışık.

hızla ve kolayca büyük miktarlarda bu ürünü üretmek isteyenler, yerli elektrikli Pelmennica enstrüman ev sahibesi hayatını kolaylaştırmak için bilgilendirmek, şu anda neredeyse varolmayan. Üretim işlemi sadece endüstriyel ve yarı-endüstriyel ölçekte organize edilebilir. Bu ... saatte quintals ve daha köfte ile vardır.

Örneğin, Tayvan mantı makinesi JeJu DM 120-5V yüklemeden sonra somsa köftesi (ayrı olarak satılır ek memeleri kullanılarak), oluşturma tamburunun etkisi altında ürünlerin mantı, köfte kalıplanır üretim birimi, içine hamur ve doldurma kaynağı olabilir. Cihaz otomatik olarak çalışır. Bu dolum farklı miktarda farklı kalınlıklarda hamur yapmanızı sağlar. Çalışma prensibi makinesi kıyılmış beslenmektedir hamur bir tüp meydana gerçeğine dayanır. Daha sonra elde edilen ön kalıp otomatik un tozlanmış hilal şeklinde yarı ürünlerin oluşturdu.

Aynı şirketin Elektrikli Pelmennica marka DM 135-5A saatte 8.100 köfte üretebilir. Bu oldukça yaklaşık 170 kilogram büyük birim ağırlık ve 0,97h0,47h1,15 metre boyutudur. ekipman 380 watt bir gerilim gerektirir ve 1.1 kW kendi gücüne sahiptir. Üreticiler cihazın ağızlık başka marka ekipman için uygun olmadığını işaret etmektedir.

Buna ek olarak, yarı mamul lezzetli teklifleri üretimi için donatım elektrik Pelmennica firması "StarFud" özellikli. Numune daha küçük bir ağırlığa (yaklaşık 53 kg), düşük maliyet ve "heykel" mantı saatte 3600 sahiptir, Tayvan şirketi boşaltılmıştır. Bu küçük boyutlu - boyutlu değerlerin yarısına kadar 0,55 kW kendi gücüne sahiptir. gıda maddeleri ile temas Cihazın tüm gerekli hijyen sürecini sağlayan paslanmaz çelikten imal.

Yukarıda listelenen herhangi bir elektrik Pelmennica zaten profesyonel mutfaklar için ekipman gibi Rus pazarında kendini kabul ettirdi, hızlı, farklı yarı mamul ürünlerin çok sayıda yapmanızı sağlar. Genel olarak, nihai ürünün kalitesi sadece kendi formu ile belirlenir, aynı zamanda içerik böylece üreticinin bütünlüğü bağlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.