BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Elde etmek ve nasıl SAMP bir pasaport göstermek için nasıl

Bugün dünyada yabancılarla veya arkadaşlarıyla kavga ve ortak geçirerek onlarla katılmak veya başka tür takımı karşı karşıya hangi çok oyunculu bilgisayar oyunları, çok sayıda vardır. Ancak, ayrı ayrı SAMP öne çıkıyor - Popüler oyun için bir çok oyunculu modu "GTA: San Andreas." O ise çok farklı başka herhangi oyunculu, özellikle eğer biz konuşmak hakkında oyunlar mensup için aynı tarz. Eğer oyunu başlatmak ve ona başarı elde etmeden önce öğrenmek için bir sürü olacaktır. Örneğin, SAMP için pasaportunuzu göstermek için nasıl anlamaya var ve neden genellikle gereklidir.

SAMP Özellikleri

Multiplayer modu "GTA: San Andreas" Bu daha önce görmedim oyuncular şey teklif çünkü çok büyük bir karışıklığa yol açtı. İlk olarak, bir defada bu çok oyunculu modu vardı ki ilk bölümünü söylemek gerekir. , Burada tek oyunculu modunda olduğu gibi, araştırma için tamamen açıktır, çok büyük bir şehir, bulacaksınız, ama burada bir sonraki böyle de karakter yarattı oyuncular gibi diğer onlarca iş bulup kendi hayatlarını yaşamak zorunda - Ancak, kolay değildi Biz bir iş bulmak ve onların işine dön. Elbette, polisle mücadele eden çeteler, hem de yalnız suçluların, karakterler arasındaki ciddi ilişki ve daha fazlası vardır - Doğal olarak, tüm bu sınırlı değildir. ": San Andreas GTA" ve milyonlarca hayrana çekti Genelde, dayalı tam bir rol yapma oyunu olması. Daha önce de belirttiğimiz gibi, başarıyla SAMP oynamak için, kuralların çok şey öğrenmek gerekir. Her şeyden önce sen farklı eylemleri gerçekleştirebilirsiniz hangi ile birkaç düzine temel komutları, hatırlamak zorunda. pasaport - Bu yazıda ana belgeye bahsediyoruz. Sen SAMP bir pasaport göstermek için öğreneceksiniz ve neden gerekli olabilir. Ama önce, gerek için olsun o.

pasaport almak

İlk oyuna geldiğinde, hiçbir arkadaş yok, işi yok, para bile belgeler var. Polisi düzeltmek için mümkün olduğunca çabuk bulmak ve şehir dışına refakat etmedi Buna göre, sürece hepsini gerekir. Eğer sorgulamaya önce doğar Yani: "Nasıl bir pasaport almak için Sampo içinde?" Bu sadece yeterince yapılır - en yakın serbest bisiklette oturup belediye binasına gitmek gerekir. Şimdi yürüyerek, ancak aynı rota zaman size böylece daha iyi acele, çok önemli bir rol oynar olduğunu. Belediye başkanının ofisinde sen givepass takımı kullanmanız gerekecektir - onlar size karakter hakkında çok bilgi göndererek, doldurmak için gereken bir kağıt vereceğiz, o zaman bir belge verilecektir. Şimdi korku yoktur ve siz dinlenmek ve daha sonra bir işi seçin (o Town Hall'da verilir) ve hayatlarını başlayabilir. Ancak, ne bir pasaport Sampo göstermek için nasıl bilmek gerekir? Bu daha ayrıntılı olarak ele alınacaktır.

demonstrasyon pasaportları

Şehrinizi çok suç olduğu göz önünde bulundurulduğunda, polis herhangi suçların sizi şüpheli olabilir. sen ve haznede pasaport göstermek için nasıl bilmek gerekir yerdir. Belge derhal gerçekte kim polise anlat. ShowPass ekibi kullanmasıdır ya da sadece pass - Bu oldukça basit yapılır. İşte buna bilgi nasıl göstermek pasaport için SAMP ama en zor iddia ile Gerçek şu ki o is not çok uygun.

Özel bir komut dosyası

Daha basit bir şekilde SAMP bir pasaport göstermek öğrenmek istiyorsanız, özel bir komut dosyası gerekir. Indirin ve kurun, daha sonra belgeyi bir düğme sadece tek bir tıklama ile mümkün gösteri olacak. Komut göster "pasaportu Sampo" gerek kalmayacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.