SağlıkMüstahzarlar

"Eksidzhad" (Deferasirox) analoglar fiyatı. Nerede ucuza Eksidzhad satın

"Eksidzhad" bağlayıcı maddelerin grubunu ifade eder ve, yüksek demir bağlama kapasitesi ve çıkışa Kronik post-transfüzyonel aşırı demir yüklenmesi gövdesi ve talasemi hastalarında kronik netransfuzionnoy yüklenmesi, ve tedavisinde kullanılmaktadır.

yetişkinler için de sadece o değil uyuşturucu 2 yaş üstü genç hastalarda kullanılır.

"Eksidzhad" - İsviçre ilaç. Bu tabletlerde kullanılabilir. "Eksidzhad" fiyat ana aktif madde dozuna bağlı olarak paket başına 60 000-90 000 ruble aralığında yer almaktadır. Ancak, ilaç ve daha ucuz satın alabilirsiniz.

jenerik ilaç nedir

orijinal "Eksidzhad" fiyat oldukça yüksek olmasına rağmen, birkaç kat daha düşük maliyetli olan ilacın, kompozisyonuna ve etkinliği de benzer var. Bu genel sözde. Bu aktivitenin bu tür tüm izinleri vardır Hint firması üretiyor.

bu, bu nedenle, orijinal maddenin aynı etkinliğini kullanılan FARMAKOLOJİK genel bir formül farklıdır. Ama neden sonra, Hint ilaç ucuzdur? şey üreticisi zaten geliştirilmiş formülü, klinik testler zaten yapılmıştır kullanır ve reklam para harcamak gerekmez olmasıdır. Bu durumda, önemli ölçüde üretim maliyeti azalır. Bu uygun bir fiyata birçok kişi için hayati önem taşıyan ilaçları üretmesine olanak sağlayan şeydir.

Nerede ucuz "Eksidzhad" satın almak

İncelenen jenerik ilaç satın almak isteyen varsa, WWW.ONKO24.COM siteyi not edin. Burada tarafindan Hindistan'dan ilacı rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bu ilacın tedavisinde kullanılmak üzere ihtiyaç doğrulayan belgeler ile, "Eksidzhad" yapabilirsiniz satın alın. Bu nedenle, önceden, bir doktordan reçete hazırlamak.

"Eksidzhad": kullanım talimatları

Kronik post-transfüzyonel aşırı demir yüklenmesi doz hesaplanır ve bütün tabletlerin bir doza uygun olarak böyle bir şekilde yuvarlanır. seçenekleri gibi dozaj "Eksidzhad" 500 mg, 250 mg anlamına vardır. hastanın vücut ağırlığının her 20 mg / kg arasında tavsiye edilen dozajda alma aracı başlatın.

10 mg insan vücudunun / kg ağırlık - başlangıç dozu netransfuzionnoy kronik demir yüklenmesi de daha azdır.

kullanılmak üzere "Eksidzhad" talimatları aç karnına, bir sonraki yemek kadar yaklaşık yarım saat alınmasını tavsiye eder. Tablet su ya da meyve suyu (200 mg sıvı) bir cam içine kondu ve bir süspansiyon oluşturmak için karıştırın edilmelidir.

Yan etkiler ve özel talimatlar

"Eksidzhad", organizmanın aşağıdaki istenmeyen bir reaksiyona neden olabilir:

  • baş ağrısı;
  • işitme problemleri;
  • Kataraktın erken gelişimi;
  • boğaz ve larenksin ağrı;
  • diyare, kabızlık;
  • bulantı, kusma;
  • döküntü;
  • akut böbrek yetmezliği;
  • ateş;
  • şişme.

Ve reçete yazanlar onun dozajını almak sadece onkologla hakkına sahiptir. İlaç tedavisi olarak, "Eksidzhad" o hematolojik parametreleri izlemek için önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.