FormasyonDiller

İpuçları ve püf noktaları: çizilmeye gelen İngilizce dil eğitimi

Giderek son yıllarda vatandaşlarımızın birçok sıfırdan İngilizce öğretmek istiyoruz. Aslında böyle bir zorunluluk zamanın kendisi tarafından dikte. böylece film, müzik, edebiyat ve: Farklı kültür ürünlerinin İngiliz hakimiyeti konusunda öncelikle söz ediyoruz. Ancak, birçok modern Ruslar turizm amaçlı yurt dışına seyahat etmek veya ikamet değiştirmek için oldukça uygun fırsatlardır. Vatandaşların bu kategori daha hevesle sıfırdan İngilizce öğretmek ilgileniyor. Nasıl yapıyor başlangıç ve kısa bir süre iyi sonuçlarda ulaşmak için? Yardımcı olacak birkaç ipucu aşağıdaki makaleden öğrenebilirsiniz.

Bilgi İngilizce sıfırdan. dilbilgisi ile, her şeyden önce, Başlayalım

Tabii ki, ilk şey, cümlelerin inşaatı, hem de en temel ev kelimenin en basit kurallarını öğrenmelidir. Sıfırdan ve herhangi bir iyi düzeyde İngilizce dil eğitimi zorunlu olarak azim ve sürekli motivasyonu ima eder.

Sizin sınıfta bir noktada sıkıcı ve zor görünecek olması mümkündür. Eğitim atmak değil ve onu rahatsız etmemek çok önemlidir. bir özellikle uzun sonları bir başka süresi, aksi takdirde bir geri adım olabilir.

Okulda hala en azından bazı küçük kelime ve gramer marjı varsa, ilk aşama oldukça basit olacaktır. Sıfırdan İngilizce öğretmek ilgilenen Ama eğer, o zaman her şeyden önce, iyi bir öğretici bulmak gerekir. «Cambridge İngilizce Dilbilgisi» denilen iyi bir öğretici için öneriler. O çok veciz olmakla çalışılan dilin gramer kurallarına aynı zamanda anlaşılabilir kılavuza. Onun serbestçe kullanılabilir internetten indirilen veya karton kapaklı satın alınabilir. Sadece eğitim birkaç hafta, sen zamanlarda farklı, fiiller ve diğer inceliklerini pasif ve aktif formlarının sayısının tanımak mümkün olacak.

, Sıfırdan okuma kitapları İngilizce öğrenmek

o henüz yetersiz kelime de olamayacağını düşünerek Korkma! İşte küçük bir sır var. Aslında bu amaç için zaten her İngiliz ifade sonrası çeviri ve ilk defa metninde ek kelimelerin analizi kendi Rusça çeviri olmalı ki özel olarak uyarlanmış çevirileri, olmasıdır. Bir örnek İli Franka yazarlık uyarlamasıdır. Okumak kitap seçimini tercih Tabii ki, ona Rus 'okumak isterdi birini seçin. Böylece yeni tasarımlar ve kelimelerin çalışmanın yararlı yorumuyla keyifli birleştirmek mümkün olacak. Yoğun eğitim yaklaşık iki ay sonra mutlaka zaten basit metinler yardımı olmadan okumak mümkün olacak.

dil öğrenmek, biz okuma ile sınırlı olmamalıdır. Hiçbir durumda eşit derecede önemli dinleme anlama olduğunu unutmayın! İngilizce veya Rusça - Bunu yapmak için çok izlerken düzenli filmleri (tabii ki, size ilginç kim de olanlar) altyazılı faydalı olacaktır. İyi bir teknik İngilizce izler sabit çevirisidir. sevdiğiniz şarkıları metni ayarlamak için emin olun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.