Ev ve AileGebelik

Eko gebelik nedir?

Daha önce, birçok kadın bebek sahibi olmaya rüya, ama could not nedense. Tabii ki, bu gerçeği kabul edemedi ne veliler henüz bir soruya cevap bulmak için arıyorlar annelik veya babalık veya bilim adamlarının büyük bir duygu bilmiyorum var. Son zamanlarda, giderek daha fazla çiftler doğal olarak çocuk sahibi imkansızlığı bir problem yaşıyorlar. Bu protein, baba yabancı bir madde gibi kadın vücudu algılanan zaman Rh çatışma veliler ise en yaygın olan birçok nedenden, kaynaklanmaktadır.

yani, bir eko gebelik geliştirmiştir gibi çiftleri yardımcı olmak için in vitro fertilizasyon, denir "tüp gebelik." Bu teknoloji başarıyla birçok gelişmiş ülkede uygulanmıştır. O erkek spermi gerçeğine dayanmaktadır yumurta döller mutlak sterilite laboratuar koşullarında kadını. Sonra zaten bitmiş yumurta rahmine ekildi ve embriyoyu kabul etme vücudun yeteneğine bağlı olmaya devam edecektir.

Doğal olarak onlar başarısız olur hamile çünkü Eko gebelik, kısırlık çeken kadınlar için tek şansı. anlayışı engelleyen herhangi bir durum, tespit ve tüp bebek yardımı ile üstesinden mümkündür. Birkaç adam sonuçsuz Eğer donör hizmetlerini önerdi. Bu durumda, doktor mevcut sorunlar ve patolojiler uyarınca, gebe yöntemini seçer.

in vitro fertilizasyon Aşaması:

İlk testler, gebe nedenini belirlemek mümkün değildir, gerçekleştirilir. Dahası, bir anket hem ortakları geçmelidir. nedenini belirledikten sonra, döllenme bir yöntemi belirlemek ve doktorların direkt eyleme hareket ediyor. gebelik sonradan teyit eko için, bütün eylem dikkatli ve netlik olması gerekmektedir. adet döngüsünün ikinci günde 10 elde etmek için hormon preparatları atanır olgunlaşmış yumurta seferde. Düzenli ultrason teknisyeni yardımıyla folikülün durumunu izler. yumurta Onların tam olgunlaşma döller içinde ihtiva ettiği hazırlık, gösterir.

Bir sonraki aşamada folikülünün çıkarılması için küçük cerrahi anda. Bu genel anestezi altında gerçekleştirilir ve 5 dakikadan daha az sürer. vajina duvarını delip ince bir iğne kullanılarak foliküller için. kadın acıyı hissetmez, ancak sadece 3 saat sonra evine dönebilir. Aynı zamanda bir insan sperm geçmelidir. zorluklar bu konuda varsa, uzmanlar yumurtadan protein çıkarılan.

Üçüncü aşamada, in vitro sperm ve yumurtanın buluşması ve bunların toplam döllenme. operasyon oldukça önemsiz olduğundan rahim içine embriyo hiçbir anestezi veya analjezi ile, birkaç dakika içinde gerçekleştirilir nakli gereklidir. Ve 2:00 maksimum sonra bir kadın eve gitmek.

Ama bu uzun sıkıcı bekleyiş başlar. IVF sonrası gebelik olup olmadığı sorusuna tarafından işkence Çift, nasıl tutmak için? Bu kadın için hormon içeriği yüksek, hem de düzenli eko ile bazı ilaçlar alıyor gebelik testi. Zaten son işlemden sonra 2 hafta kan testi gerçekleştirilmiştir. Sonuç pozitif ise, o zaman hormonal ajanlar yaklaşık 3 ay sürer.

Çoğu zaman IVF gebelik çift sonucunu verir sonra, yani gebelik üretken döner. Ama çoğu zaman sadece bir embriyo bırakmak deneyin. Bu ceninin normal gelişimini sağlamak için vücuda edebilmek amacıyla yapılır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.