InternetElektronik ticaret

Adım kılavuz adım: nasıl bir sevk Seosprint olmak

soru birçok internet kullanıcılarının Seosprint sevk, bakım olmak nasıl. Sonuçta, bu sitede her tamamlanan görevden ek bir gelir kaynağı elde etmenin en kolay yoludur. Buna ek olarak, sevk ağa katılmak katılımcıların yarışmalara katılmak ve ödüller kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken?

1. Adım: sitede kayıt

koşulunu yerine getirmek için, size kazanç hakkında herhangi bir web sitesi açmak ve afiş Seosprint tıklamanız gerekir. Sevk bağlantı da arkadaş ya da tanıdık elde edilebilir. geçişten sonra yeni bir sayfa açmak için. Daha sonra, sistemde kayıt olmak istiyorum.

Kullanıcının yönlendirenini değiştirmek veya üyelikten sonra terk etmek mümkün olmayacaktır gerçeğine dikkat değer. önce oturum Sahne, adımı atlamak için tavsiye edilir. tarafından Kayıtlı bağlantı yönlendirme üyeleri kabul edilebilir bir sevk Seosprint olunacağını sorusunu çözüldü.

2. Adım: hiç yönlendiren emin olun

Bu yalnızca gönüllü sistem kullanıcıları katılmak için geçerlidir. yönlendiren icracı de olup olmadığını kontrol etmek için, kişisel hesabınızla gitmek gerekir. Daha sonra, bağlantıyı takip "My Duvar" ve "Diğer istatistikler - sahibi tarafından görülebilir ancak" öncelik sırasına göre. katılımcı herhangi vasisi katılabilir bir yönlendiren yok.

Adım 3: En iyi teknik direktör seçmek

Yönlendiren - her ekip üyesi için bir danışman ve yardımcısıdır. O nasıl bir tavsiye Seosprint olmak ve gruptaki ilk gerçekleşecek söyleyecektir. Liderler maddi teşvikler aldığı. Bu nedenle, seçim koç sorumlulukla ele alınmalıdır.

işbirliğinden kâr% 90 - Kendimizi 80 tarafından söz aldatmak olmamalıdır. Refbek sistem otomatik olarak yüklenir. Sen derecelendirme ve kullanıcı itibar yanı sıra onlar tarafından düzenlenen yarışmaların sıklığını dikkate almak gerekir.

Adım 4: yönlendirenini Katılım

Bunu yapmak için, hesabınızdaki lütfen "duvarım" e tıklayın. En üstte sanatçı kimliğin üzerinde aramasıdır. Sonra, numarasını girin ve "Ara" butonuna tıklamanız gerekmektedir. Sistem katılımcı bir sayfa doğru insanı alacak. Eğer linke tıklamanız gerekir Bundan sonra "Bu kullanıcı için bir tavsiye haline". katılımcı yalnızca pop-up pencere önerdiği butonuna basarak işlemi onaylayın yapabilirsiniz.

Seosprint için, o kullanıcının sevk olmaya ve ödüllendirilin nasıl

Sanatçı diğer partinin ekibine katılmak için bir göreve biraz para kazanabilirsiniz. Bunu yapmak için o doğru kutuya lütfen "davetiye Ref SEO" gitmek gerekir.

Sonra uygun referans bölümünü seçmeniz gerekir. uygulanması bağlamında Seosprint bir sevk olmayı nasıl ayrıntıları. bunları dikkatli bir şekilde okuyun, size başlamış. Bir sayfa yönlendirme. Sonra portakal butonuna tıklamanız gerekiyor. yönlendirenini katıldıktan sonra rapor adı ve kullanıcı kimliği belirtmelisiniz.

Sonra, yürütme onaylamanız gerekir. Raporda yönlendireni gönderilecektir. aşamasının başarıyla tamamlanmasının ardından, ziyaretçiler bir parasal ödül verilecek. ortalama Bu görevin maliyeti - 30 ruble, ancak bu sınır değildir.

Potansiyel bir danışman 'işçi' statüsüne gerektiriyorsa nasıl bir sevk Seosprint olmak

iddiasını tatmin etmek için, hesabınızdaki kişisel bilgileri sağlamalıdır. "Iş" için "pasör" dan durum değişiklikleri sonra, yönlendirme katılmak için işte bir iş almak mümkündür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.