FormasyonÖykü

Efsanevi Suvorov. Alpler geçiş

Rus İmparatorluğu'nun tarihi farklı testler ve devrilme noktası doludur. Gerçek kahramanlar ve bu Birçok erkek vatan refahı için canlarını vermeye istekli idi. Rus generallerinden biri olan savaş sanatının kurucuları Alexander Suvorov oldu. Herkes bu düşman askeri sayısı kendi önemli ölçüde daha fazlaydı bile, ruhu içinde güçlüydü ve asla savaş kaybetmemiş gerçek bir savaşçı olduğunu bilir. XVIII yüzyılın sonunda, Alexander Suvorov Alpleri geçişi yaptı. Rus imparatoru vatandaşlarımız vardı hangi vücut bunları bağlayan amacıyla İsviçre'ye görev güçleri aktarmak için komutan emretti. Üç hafta sonra, Rusya kahramanı yürüdü.

Bu anlatıyor

Suvorov doğru girildiğinden olmadığını Birçok hala tartışıyorlar. Alpler geçerken gerçekten gerekli miydi? Ancak genel tüm dikkatlice planlanmış ve imparatorun emri gerçekleştirdi. Kampanya Rus-Fransız savaş için önemli bir rol oynamıştır ve İtalyan saldırısı bir devamı olan ettiğini belirtmek gerekir. Rus birliklerinin yanında İtalya'nın kuzeyinden vardı ve onları gitmiş ve Avusturya askerlerinin parçası ile. Suvorov Geçişi Alpleri (yıl 1799) Fransız birliklerinin yan ve arka önemli bir darbe amacıyla yürütülmüştür. Bu durumda böyle teknikler seçti Alexander hep onun kararlarına, ani, saldırı ve acımasız hızı ile ünlü olmuştur. Onun temel amacı sürpriz düşmanı yakalamak ve kesin bir darbe vurmak için bu kadar çabuk bir şekilde üstesinden gelmek oldu. Bu bağlamda, Alpler'in geçidi, ağır geçiş Gothard yoluyla gerçekleştirilmiştir. Tüm operasyon zor şartlar altında gerçekleşti. Bir yandan, acımasız olumsuz hava koşulları doğası, diğer yanda - Avusturyalılar, sürekli tartışma, savaşlar, çatışmalar hain davranışı.

efsanevi Olay

O başlatır tam 18 gün sonra, 8 Ekim 1799 Alpler geçen Suvorov mezun oldu. Usta askeri lideri hala kendi kayıpları kat kat fazladır büyük zarar, Fransızca saldırıyı sürpriz ve indirebilmek başardı. Alexander Suvorov İsviçre kampanyasının gerçek bir kahraman çünkü öyle. Bu onun hayatı ve askerlik bir dönüm noktası oldu. Fransız general o sadece İsviçreli destanı Suvorov için tüm kampanyaları vermeye hazır olduğunu kabul unutulmamalıdır. kendi topraklarına gelen Rus komutanı Rus birliklerinin Generalissimo unvanı verildi. İsviçre'de (Alpler kapısı) Suvorov yapılan başarılı operasyon, şerefine oniki metre yüksekliğinde de granit haç oyulmuştur. Alexander kendini tüm güçlerini toplamak ve güçlü ve geri dönüşümsüz kesin bir darbe, ani, grev başardı "Rus süngü", ordusu denilen olarak.

Ve sonra ne oldu?

Özetle, biz Suvorov savaş kampanyası sayesinde Adde gerçekleşti diyebiliriz. Bu olay - gerçek feat. Sonra Rus ordusu kampanyası sırasında ilk kez mağlup kendileri iman ve yeni, kesinlikle inanılmaz zafer uyum, kalbini aldı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.