ModaGiysi

Chinos: nedir? Chinos pantolonunu giyen ne ile?

En popüler erkek ve kadın giysileri kottur. Dolaplarımıza çok yoğun yerleşiyorlar, bazıları başka şeylerle uğraşmıyor. Ve tamamen boşuna, çünkü yaz aylarında kot pantolonunda, görüyorsun, sıcak. Onlara daha hafif ve ilginç, sağlam bir seçim yapabilirsiniz, ancak onlara daha az uygun bir alternatif seçebilir ve çin pantolondur. Bu nedir, herkes tarafından bilinmiyor. Bazen, bu modeli gardırobunda aktif olarak kullanan insanlar bile bunun sadece bir çenenin olduğundan şüphelenmezler. Ne tür kıyafetler ve ne giyileceğini daha ayrıntılı olarak öğreneceğiz.

Chinos: nedir?

İlkel versiyonunda -% 100 pamuktan dikilmiş pantolon. Günümüzde, her yerde karışık kumaşlar kullanılmaktadır , daha ucuz bir seçenek ancak kaliteden daha azıdır. Bu nedenle, satın alırken dikkatli bir şekilde kompozisyon çalışın, çok az miktarda sentetikler içeren olanları seçin. Kot pantolonların yanı sıra, çiniler (kadınlar veya erkekler) de çok çeşitli kesim pantolonları olabilir. Modern modanın trendlerini göz önüne alarak, çoğu model altına ve derecesine göre daraltılır. Kendileri ile iniş arasında ayrım yapmak, klasik veya abartılı olabilir. Pantolonların karakteristik bir özelliği şimşek yerine düğmelerdir ancak şu anda bir ve diğer seçenek var. Kanonların her iki yanında hafif eğimli iki cep vardır. Kot pantolon gibi arkasında, çoğu zaman gizli ve havai değil.

Çene tarihçesi hakkında birkaç kelime

Pantolon çınarları - a priori bir adam ve yalnızca demokratik yirminci yüzyıl onları güvenli bir şekilde yakaladıkları kadın gardırobuna ekledi. Onların geçmişi uzak 1848'de başlar. Ve, erkek gardıropunun klasik öğelerinden çoğu gibi, çinilerin de ordu kökleri var. İngiliz birlikleri, Hindistan'daki kolonilerindeyken, beyaz formun korkunç ısı ve her yerde bulunan tozdan son derece hızlı bir şekilde kaçtığından acı çekti. Sonra bir deyişle, General G. Lumsden beyaz pantolon boyamaya karar verdi , bu amaçla doğal boyalar kullandı: köri, kahve ve dut. Sonuç olarak, ortaya çıkan rengin adı artık haki. Moda dünyasında pantolon çınlaması var. İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra, cepheden dönen erkeklerin üniforma yürümeye devam etmesinden sonra en fazla popülarite kazandı. Zamanla, biraz stil değişti, parlak renkler eklendi , ancak öz değişmedi. Pantolonlarının adı, dikildikleri kumaştan kaynaklanmaktadır. Çin'den ithal edildi, dolayısıyla "çinolar" sözcüğü.

Ne seçmelisiniz - kot pantolonları veya çinileri?

Sorunun açık ve net bir cevabı yok. Bir şey diyebiliriz: ikisini birden seç. Gardırobunda kot, çene ve klasik pantolonlar olsun. Peki, bu gardıropun avantajlarından şu hususa dikkat çekilmelidir:

  • Aynı kotlara kıyasla daha demokratik fiyat;
  • Çeşitli renkler; Birisi iddia edebilir ve kotun da kırmızı ve yeşil renkte olabileceğini söyleyebilir; ancak, klasik sürümü hâlâ indigo; Ancak çinlerin pantolonu en az sarı renkte seçilebilir, kesinlikle her şey önemlidir;
  • Çok yönlülük - çikolata herhangi bir görüntü için özelleştirebilirsiniz: spor, iş, kazhual vb.

Pantolon çeneleri: erkeklere ne giymeli?

Bu tür kıyafetler için kitteki şeyler, nihayetinde almak istediğiniz görüntüye göre seçilir. Erkek pantolonu, deniz tarzının ideal bir parçasıdır. Bu nedenle moda uzmanları, her erkeğe hafif bej renk düzeninde klasik bir model kazandırmalarını önerir. Bunlara genellikle ücretsiz ve basit bir beyaz gömlekten klasik bir mavi gömlek ve cekete kadar her şey eklenebilir. Daha resmi ve ofis versiyonu için, siyah çinileri tercih edin. Bu modelden bir pantolon satın almak istiyorsanız ancak mümkün olduğunca çok yönlülük istiyorsanız, gri ve koyu mavi tonları seçin. T-shirt'ü (tek renkli veya baskılı), gömlek, kazak, ceket, ceket. Ayakkabı seçimi için, chinisterler de çok demokratik, günlük giymek her şey uygun: spor ayakkabıları, loffers, ayakkabı, üstler. Taban açıkça telaffuz edilseydi, iyi olur. Unutma ki çoraplı çınarlar bir arada değildir, ayakkabıları yalnızca çıplak ayak üzerinde.

Kadın gardıropunda çinlerin pantolonları

Ne zaman, ne giyiyor, ne zaman çinalar pantolonunu seçeceğinizi bilmek önemlidir. Seçim kuralları aynı kalır. Yemyeşil biçimlerdeki kadınlar daha koyu renkleri tercih etmeli, dekoratif öğelerin sayısını azaltmalı ve serbest kesim seçmelidir. Uylukların, botların ve topuklu ayakkabıların ortasına tunik ile çok şık ve uygun görünümlü rahipler. Ofis için oklarla çinozları seçin ve bluzları içe doğru sokun. Tamamen kafanız karışıksa ve böyle bir pantolon modelini neye giyeceğinizi bilmiyorsanız, yıldız görüntülerine bakın, orada her zaman ilginç ayrıntılar ve şık şeyler alabilirsiniz.

Pantolon aksesuarları

Mutlak çok yönlülüğü elinde bulunduran çinilerin pantolonları, tamamlayıcı unsurlar, yalnızca genel kurallar için özel şartlar koymazlar. Eklemenin yalnızca en şık ve neredeyse klasik seçeneklerinden söz edeceğiz:

  • Kemer, görüntüye özel bir zevk getirebilir, bu nedenle ciddiye almayı öneririz; Sıkı ve ofis görüntüleri için, siyah-kahverengi klasikleri tercih edin, daha özgür olmak için - her şey, parlak ince kayışlar, çiçek baskılı kayışlar, deniz stiline, zincirlere vb. Ek olarak geniş kumaş;
  • Eğer çanta, o zaman, bir akşamüstü çıkışı için, postacı gibi omuz üstünde hacimli olmasına izin verin - ofis için bir kavrama - bir deri evrak çantası;
  • Soğuk mevsimde, resmi geniş çiftleşme uzun eşarplarla tamamlayın.

Sonuç olarak, eğer kottan daha çok yönlü bir şey varsa, bunlar çinilerin pantolonları olarak söylenmelidir. Ne olduğunu ve ne giyeceğini, zaten biliyorsun. Yeni kombinasyonlardan ve deneylerden korkmayın, çünkü bireysellik ve kendi benzersiz tarzı doğar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.