ÇirkinlikBahçıvanlık

Domates Pembe Bush F1: yorumlar, fotoğraflar çalı, açıklama, verim, avantajları ve çeşitleri dezavantajları

Yaz sezonu tahsisleri sahiplerinin başlangıcı ile bir kez daha meyve bitkileri çeşitleri sitesinde yatak doldurmak ne karar vermek zorunda. seviyerde arayışı içinde ve pembe domates çeşitleri veren aynı anda Eskişehirspor, biz melez bir domates Pembe Bush F1 dikkat etmek tavsiye edebilir. Yorumlar, bugün bu mükemmel erken olgunlaşan çeşitler fotoğraflar çalı genellikle çiftçiler veya bahçıvanlar forumlarda bulunur. Burada konusundaki tartışmalarda bir çok bulabilirsiniz yaz yazlık çeşitli yetiştiriciliğinde avantajları ve dezavantajları.

çeşitli açıklaması

Bilim adamları bunu pembe domates içme kanser oluşumu ve gelişimi riskini azaltır ve aynı zamanda bağışıklık ve kardiyovasküler sistemlerini geliştirir, depresyon mücadele yardımcı olduğunu iddia ediyor. Domates Pembe Bush F1, yorumlar, fotoğraflar çalı ve nitel özellikleri bu makalede, aşağıdaki özelliklere sahip pembe meyveler ile melez bir temsilcisi, listelenmiştir:

• Japon seçimin hibrit çeşit (üretici SAKATA).

• Erken olgunlaşan: Bu çeşitli ilk meyvelerin tam olgunlaşma çekimleri kurulmasından sonra 90-100 gün içinde gerçekleşir.

• cılız.

• büyümenin belirleyici türü.

• Shtambovji.

• flora genel hastalıklara bağışıklık sağlar.

• herhangi bir sorun olmadan, toprak nemi bir damla iyi bir performans Sınıf yaz, yaprakların ısıyı aktarır ve meyveler güneş yanığına karşı hassas değildir.

Bir yetişkin çalı domates çeşitleri Pembe Bush F1 gibi görünmelidir? Düzenli şekil yuvarlak ortalama meyve büyüklüğü ile 50 cm'ye kadar kısa, yoğun yapraklı çalı: tedarikçi-üretici veren açıklama. olgun domates rengi zengin pembe.

Domates seracılığa ve açık toprağa çekilme için tavsiye edilir. 4-6 çalılar - 1 m2 başına bitkilerin üreticisi sayısına göre önerilir.

çalı Boyutlar

Domatesin Bugüne kadar, düşük büyüyen çeşitleri - banliyö alanlarında en yaygın sakinleri. Bu onların dayanıklılık, özellikle güney Rusya'nın bölgelerinde, sıcak yaz havaya dayanıklı yeteneği nedeniyle. Gerçekten büyük meyveler böyle varyete burçlar oldukça nadir cılız domates övünme olmasına rağmen genellikle iyi ya da yüksek verimlidir. Böyle de Pembe Bush doğrudur.

Verilen bir türün bir başka önemli kalite söz etmek gerekiyor. determinate melez - Üreticinin açıklaması Pembe Domates Bush uyarınca. Profesyonel çiftçiler, sebze yetiştiricileri, tabii ki, ambalaj üzerinde bu özellik o demektir biliyorum. Önce bu terim duymuş olanlar, kesinlikle çeşitli kendi çiçek fırça büyümesinde sınırlı olduğunu, ne anlama geldiğini öğrenmek için ilginç olacaktır. onun ucu bereketli yumurtalığı görünene kadar domates Kaçış büyüyor. Çiçekli sürgünler böylece Oturak çeşitleri küçük seralarda veya altı dönümlük banliyö bölgesi için gerçek bir nimet vardır nedeniyle veryviable üvey oğlu için çalı domates artık büyüyen, daha da geliştirilmesi bulunmaktadır. Domates Pembe Bush'un F1 bu tür anlamına gelir. Yükseklik çalı sera koşullarında veya Tomato altında yetiştirilen bu domates sitesinde doğrudan dikilmiş olmasına bağlıdır. Sera çalılar yüksekliği 70-75 cm ulaşabilir. açık alanda domates fazla 30-35 cm büyür.

Özellikleri ve meyve açıklaması

Bir bütün olarak domates faydaların pembe çeşitleri düşünürken, etlerinin daha onların kırmızı "meslektaşları" den ihale ama B vitaminleri, karoten, likopen açısından da zengin ibaret değildir. onlar doğru bakımı ile yani Bush'a geribildirim F1 Pembe domates verir, meyve hakkında ne diyor? çalı Bu makalede sunulan Fotoğraflar, çeşitlerin olgun domates görünüm oldukça açık bir fikir vermektedir:

• domates bir grup orta boy olgunlaştırmak her biri üzerinde, bir verimli fırça bulunan bir kaçış 'de.

• Olgun domates Pembe Bush pürüzsüz ve parlak pembe olur. herhangi bir leke ve içerikleri ile fetal parlak yüzey.

• domates sonraki mahsul göre daha düzleştirilmiş çalı, toplanan ilk domatesi Form.

• domates hamur katı damarlanma olmadan, sulu etli. Bir domates katı İçeriği% 7 geçmez.

Bu sınıftaki • Olgun domates çatlama eğilimli değildir. depolanması ve taze taşınması için uygun olan yüksek saklama kaliteli karakterize hasat meyveleri.

Domates Pembe Bush taze veya salata bir madde, bitkisel taze haldeyken olarak kullanım için idealdir. ısıl işleme tabi tutulmuş, kurutulmuş formda kullanım için uygun olduğunda iyi lezzet özelliklerini kaybetmez. Letcho, soslar olarak korunmasını hazırlamak için kullanılabilir.

Bazı iklimlerde açık alanda Pembe Bush yetiştirilebilir?

Bu çeşitlilik açık toprağa dikim için tavsiye edilir olsa da, her bölgesel forumu domates Pembe Bush F1 sahiptir verim ve lezzet, hevesli cevapları karşılamadığı dikkati çekiyor. kişinin açık alanda olgunlaştı Yorumlar, güzel meyve ile fotoğrafları çalı, genellikle Rusya'nın orta ve güney bölgelerinden tatilcilerin bırakın. Böyle hava şartlarında ince meyvelerin bu tür, ve domates tüm yaz dönemi boyunca olgunlaşmaya zaman var.

Ülkenin kuzey kesiminde yer alan bölgelere gelince, kısa yaz aylarında çeşitli Pembe Bush büyümek serada gereklidir.

verimlilik

Bu sınıftaki domates verim - Bahçıvanlara forumlarda olumlu değerlendirmeleri çoğunluğunun tema. sezonunda, 1 m2 den olgun pembe domatesin 10-12 kg'a kadar toplayabilir.

Çimlenme, fide hazırlığı

fideler açık zemin şartlarında dikilmeden önce yaklaşık 50 gün olması gerektiği için tohum ekmek. Tohum materyali önceden batırılmış edilebilir. Üretici tarafından sunulan çimlenme ve fide hazırlama yöntemi aşağıdaki adımlardan oluşur:

• Tohum eşit hafif tamped toprak ile kutulara ekilmiştir, toprak ya da turba ince nefes serpin.

• Daha sonra, tohumlar (bir süzgeç kullanmak daha) ve folyo bahçesi ile kapak dikkatlice sulanmalıdır.

• İlk ortaya çıkışından önce çimlenmesi (en az 25-26 oC) için gelecekteki sıcaklık koşullarında yerleştirilen fideler ile Çekmece.

tohumlar filizlendi sonra • Film çıkarılmalıdır. Bundan sonra, fidan kutuları bir hafta boyunca tutulur iyi aydınlatılmış serin bir yerde (yaklaşık 15? C) taşınır. Bu süreden sonra, fideler yaklaşık 20-23 arasında bir ortam sıcaklığında muhafaza edilmesi gerekir? C

domates gerçek yaprakları 1-2 çiftleri olacak olsa •, fideler dalış gerekir. Bu büyümenin Bu dönemde domates gübre organik veya mineral türleri ile gübreleme önerilir.

45-50 gün yaşındayken •, domates toprağa ekilebilir.

yetiştirme ve bakım özellikleri

Sera koşullarında bir yetişkin çalı bakımı, çimlenme aşamasında F1 domates Pembe Bush de gerektirir veya bunların yaz yazlık zahmetli işe aksine oldukça çok çaba gerektirmez.

Sulama • ve gübreleme domates diğer çeşitlerin bakmakta pek de farklı değildir. açık toprağa sulama rejimi iklim koşulları esas alınarak belirlenmelidir. beslenmesi için uygun olan domates için bilinen bir kompleks gübreler.

domates açık toprağa ekilir • zaman domates de çürümüş gübresinin toprak ve (veya) kompleks gübre yapmak için tavsiye edilir.

• Genel bir kural olarak, en çeşitleri belirli tip bağlamak için tavsiye edilir bulunmaktadır. Düşük büyüyen çeşitlerinin kategorisine tutum rağmen, Pembe Bush açık alanda çünkü çiçek fırça yüksek verim giderek tercih kravat. Bir serada, Pembe Bush trellises büyümeye en iyisidir.

• Hibrid Pembe Bush bitki çeşitlerinin çok sayıda ekimi belirgin bir avantaj olduğunu sürekli pasynkovanii (fazla sürgünlerin çıkarılması, üvey), ihtiyaç duymaz dahil Düşük büyüyen domates,. kısa yaz döneminde, veya çok fazla yan dalları, tüm meyve olgunlaştırmak için zaman yok olduğu bölgelerde tavsiye edilir bu prosedürü gerçekleştirmek için emin olun.

bitki hastalıkları

Bush pembe F1 - hibrid, fusarium, tütün mozaik virüsü, vertitsillezu karşı mükemmel dayanıklılık vardır. Nedeniyle iyi bir bitki büyümesi ve ürün verimi için bu kaliteye sadece önleme koşullarına uymak zorundadır: zamanında, sulama, çapalama ve toprak gübreleme.

böcek zararlıları

Doğal zararlılar ile ilgili olarak, domates bahçe salyangozları ve (veya) ortak akarlar korunmalıdır. İlk haşere yatak yüzeyinde dağınık sıcak biber veya odun külü, yapar ve sıradan sabun çözeltisi ile toprak sulama, akarı can getirmek gelen bu büyük ölçüde kanıtlanmış halk ilaçları yardımcı olur.

türlü Artıları ve eksileri: Hangi bahçıvanlar söyle

Japon konukların yorumları onun yaz yazlık domates Pembe Bush F1 üzerinde büyümek zorunda insanlardır" hakkında konuşmak en iyisidir. Japon yetiştiriciler çeşitlerinin avantajları ve dezavantajları tedarikçisi performansında bulunanlardan farklı değildir.

Neredeyse meyve olgunlaşma ile kaplı çalılar: • Sınıf Pembe Bush, verimli bir çeşittir.

hastalıkları Bitki Yüksek bağışıklığı •.

• İyi bir lezzet.

• Çeşitli eşit ölçüde iyi açık hava koşulları ve sera için uygundur.

• Kompakt küçük çalılar.

Bu melez domatesin eksiklikleri arasında sık sık denir:

• soslar korunmasında parlak renk eksikliği.

• tohumdan fide yetiştirme Çok karmaşık süreci.

• Bu çeşitli tohum yüksek maliyet.

• olamama olgunlaştı domates tohumlarını üretmek.

nitelikleri Taste: değerlendirmeleri

çeşitli tat özellikleri hakkında belirli yorumlar için olduğu gibi, birçok bahçıvanlar nazik bir tatlı tat, kaba çizgiler eksikliği memnun olduğunu kaydetti olabilir. Ancak, pembe domates doğasında tat rağmen, birçok insan katı "4" Japonya'dan tat çeşitleri takdir kabul edilmektedir. Karşılaştırma için, çoğu zaman açık zemin tanınan, daha tanıdık pembe domates var. Örneğin, Bull kalp, Yabani Gül, Pembe Dev ve diğerleri.

çiftçiler veya kamyoncu forumlarında değerlendirme ele alırsak Pembe Bush 2000'li yılların başında Rus sitelerin mükemmel bir üne çıktı sonucuna varabiliriz, o bizim vatandaşlarımız kazanmayı başardı. Japonların Bu çeşitlilik sıklıkla tavsiye ve satılık gıda ve korunması ve ekimi için kültür gibi villa edilmektedir. Birkaç yıldır F1 Pembe çalı büyümek yazlık evler sahipleri, her zaman domates mükemmel kalitede, her zaman hoş kamyoncu güzel ve sulu meyveler not edin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.